Περί αστυνομικής βίας, ρατσισμού (video-σοκ) και ΕΛ.ΑΣ

Ισως ασχετο με το θεμα. Αλλα λουνατικ, εχεις δει το dogville?

Τις μαλακιες των αξιων παιδιων της τα πληρωνει η Ψαρωκωσταινα με την κυβερνηση μας και την δολοφονια

Βεβαια…Λαρς Βον Τριερ rules εχεις πληρωσει ποτέ φόρο?(εσυ ξεκινησες…:slight_smile:

Ε η γριά αυτή δεν πρόκεται να αλλάξει ποτέ στην ζωή της. Απλά κάποια στιγμή θα την βρει ο θάνατος. Δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει μυαλά στα γεράματα. Τι να πω…

Δύσκολες καταστάσεις αλλά αναμενόμενες. Μεταπολεμικά στη χώρα αυτή γίνεται της πουτάνας. Κόμματα, εμφύλιοι, ξένες δυνάμεις , ΜΜΕ γίνεται ένας χαμός. Καταλήξαμε 2008 να μην έχουμε σύστημα παιδείας, σύστημα υγείας και κράτος δικαίου και αξιοκρατίας. Το ένα σκάνδαλο μετά το άλλο και άγιος ο θεός. Ε δεν γίνεται. Κάποια στιγμή σκάει το μπαλόνι.

Μακάρι να μας βγει σε καλό αυτή η μανούρα. Μακάρι να ξυπνήσει κόσμος, μακάρι να αλλάξουμε την κατάσταση.
Μακάρι να μη κάνει καμιά βλακεία η κυβέρνηση και βγάλει κανά στρατιωτικό νόμο και τρέχουμε όλοι μαζί…Πάμε για εκλογές μάλλον αυτό βλέπω εγώ…

Είμαι ακόμα στη δουλειά( γαμώ το καπιταλισμό μου γαμώ) και είχα χάσει επαφή με τα γεγονότα. Μπαίνω λοιπόν στο ίντερνετ να πληροφορηθώ. Διαβάζω ούτε λίγο ούτε πολύ ότι η κατάσταση είναι ανεξέλεγτη και πως φλέγεται η Αθήνα. Χεσμένος παίρνω σπίτι μου να δω που είναι ο αδερφός μου κλπ. έχει κατεβεί στην πορεία. Τον παίρνω τηλέφωνο έντρομος, σκεπτόμενος ότι τον κυνηγάνε να τον γδάρουνε με πολυβόλα και τόξα. Αυτός μου απαντάει χαλαρά ρε όλα, ντάξει γίνονται σκηνικά αλλά οκ τα αποφεύγουμε… ΓΑΜΩ ΤOΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΓΑΜΩ!!!

ελπίζω όλοι οι πτυχιούχοι να ξέρετε από οικοδομή. Μετά την “επανάσταση” με τις ζημιές που βλέπω, αυτό θα είναι το πιο περιζήτητο επάγγελμα…

Εμένα πάντως φίλη μου που μένει Βικτόρια πήγε χθες στο νοσοκομείο με αναπνευστικά από τα αέρια κτλ.
Α δεν ήταν σε καμία πορεία.

Το σκεφτομουν και εγω αυτο χ8ες #-o

Μου φαινεται λιγο οξυμορο το οτι ειδες την ταινια με αυτα που ποσταρεις. Τελος παντων.

Πληρωνω το φπα αν εννοεις αν εχω καποια επαφη με το αθλημα.

Ο 15χρονος πηγε απο σφαιρα στο στηθος.
Α δεν ηταν σε καμια τρομοκρατικη επιθεση εναντιων ολοκληρου του γαλαξια.

-ελπιζω να καταλαβαινεις το υφος μου-

Την υπερογκη φορολογια που πληρωνεις τοσα χρονια την εχεις δει να πιανει τοπο; Τωρα ενιωσες ξαφνικα τον φοβο οτι θα μας πιασουν τον κωλο με τους φορους για ολα τα σπασμενα;

Ετοιμάσου απο αυριο…να μην ξερεις τί…θα πληρωνεις…Την ταινία την είδα και την αξιολογησα…Το μπουρδελο σημερα δε νομιμοποιείται απο κανέναν και ας βγει πάλι η δεχτερ ή οποιος να μου πει οτι δε σεβομια τη μνημη του νεκρου και δεν εχω ευαισθησία…Αληταρία ρε!!

προβλέπω τον μπάτσο που σκότωσε το παιδί να τον φάνε τα οικονομικά συμφέροντα. Σιγά μη τον αφήσουν άλλο οι ασφαλιστικές εταιρείες να ζήσει. Κάθε ώρα που περνάει με αυτόν ζωντανό, τόσα χιλιάδες € χάνουν!

ναι ενω πριν ε? και οχι οτι πληρωνες αλλα ηξερες οτι πιανουν και τοπο και δεν τα τρωει κανενας πουστης.

σκάσε βλάμα! Αντί να κρατάς την αναπνοή σου μέχρι να γίνεις κόκκινη σαν παντζάρι τολμάς να υποστηρίζεις κάτι τόσο άχρηστο όπως το οικονομικό κέντρο αυτής της χώρας και οι ιδιωτικές περιουσίες και οι ζωές όσων μένουν εκεί κοντά?

Σουτ! Σκασμός! Αμαν πια…

Τα είπα και ηρέμησα. Τώρα πάω να κλαύσω

Οσοι συνεχιζουν να πιστευουν οτι τα 2 γεγονοτα εχουν καποια σχεση μεταξυ τους περαν της “για τα ματια του κοσμου” σχεσης τους…Αυταπατωνται.

Καρβου οι ειρωνειες και τα αστειακια τετοιου ειδους δεν εχουν τοσο νοημα, δεν νομιζεις; :wink:

Ποιες ασφαλιστικες ? Καμια ασφαλιστικη δεν καλυπτει τα σπασμενα των γνωστων αγνωστων :wink: απο οσα 3ερω παντα …

Με μια ‘βολτα’ απο το κεντρο, γυρνας και ρωτας

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ

Στο βολο εμαθα οτι καηκαν 17 τραπεζες. Δεν ειναι δυνατον να τα εκαναν ολα αυτα αναρχικοι. Και απλος κοσμος κατεβηκε στο δρομο.

Δημοσιογραφος μετεδωσε οτι κουκουλοφοροι που εσπαγαν μικροκαταστηματα “χαθηκαν” μεσα στα ΜΑΤ.

Καποιοι νομιμοποιουν το μπουρδελο λοιπον. Και καποιοι δικαιολογουν τον δολοφονο.

Εγω δε θα ηθελα να πληρωνω φορους παντως. Δε πληρωνω εγκληματιες.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=510952&postcount=1375

όχι…

Το χρηματιστήριο θα δουλέψει αύριο? Θέλω να επενδύσω στις κατασκευαστικές…