Virgin Steele 6/11 @ Kύτταρο!

More info soon

[SIZE=“5”]
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE]

βάλτε σαλόνικα γαμώ

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα…

αυτά είναι :smiley:

πολύ ατσάλι φέτος λέμεεεε :lightsabre:

Ελρικ μαζί θα τους δούμε γιατι Σαλόνικα δεν θα παίξει δυστυχώς!!!

ΣΕ ΛΕΩ!!!

είσαι συνηδητοποιημένος ότι μετά από manowar και virgin steele τον ίδιο μήνα θα έχουμε σοβαρές ψυχολογικές διαταραχές ε?

[B][SIZE=“5”]ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑ !!! [/SIZE][/B]:vibrate::vibrate::vibrate:

:metal::drunk::metal:

[B]ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ GUARDIANS OF THE FLAME T-SHIRT, ΑΡΠΑΖΩ ΤΗ ΣΠΑΘΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΤΩΝ ΒΟΡΕΙΩΝ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ !!![/B] :D:D:D

Μετά;;;;; Θα υπάρξει μετά;

Απο τα λιγα συγκροτηματα που ξερουν να παιζουν πραγματικο επικο μεταλ
Ειχα να τους δω απο το 1997
Τελεια

καλη φαση. το ψηνω !

τους είχα δει για πρώτη φορά στο Ροδον με support κάτι άκυρους Ολλανδούς (Poverty’s No crime) .
Βέβαια οι Steele έσπειραν και με είχε πιάσει την εποχή που έλιωνα το marriage pt.2 και το Noble Savage.
Την επόμενη φορά τους είδα στο Open air festival που είχε γίνει στο ΟΑΚΑ και εκεί ήταν ακόμα δυναμικοί,ειδικά στο The Burning of rome είχε γίνει χαμός. Είχε βραδιάσει κιολας,ωραία πράγματα.
Νομίζω οτι μέτα άρχισαν να πέφτουν ,αλλά και πάλι μικρό δεν είναι το κύτταρο για τους Steele?
Θυμάμαι οτι είχαν (τουλάχιστον στη χώρα μας) δυνατό κοινό.

τεσπα ,θα τιμήσω για να κάψουμε για άλλη μια φορά την Ρώμη

και εγώ θα ήθελα να τους ξαναδώ, αλλά σε κάτι μεγαλύτερο από το Κύταρο.

Είμαι [B]εκεί[/B] ρε φίλε!!! :smiley:

Άνετα η μεγαλύτερη εδώ και πολλάααα χρόνια αδυναμία μου απο όλα τα επικομεταλλικά γκρουπ. Κρίμα βασικά που δεν τους είχα δει σε παλιότερα λάιβ τους - αλλά ποτέ δεν είναι αργά! Και κρίμα που οι ίδιοι έχουν χάσει ένα μέρος απο εκείνη τη γαμιστερή φλόγα που είχαν εκεί στα '90ς (και πιο πριν φυσικά), αλλά… οκ.

Πάμε να κάψουμε τη Ρώμη!!!

ok, sorry…my mistake:!:

Tη παλευει ο DeFeis nowadays?Εγκυρα καποιος,πλιζ.

Γενικα με musicbox λογικα θα ναι κατω κατω απο 30αρι,οποτε λογικα εκει.

Πατήστε το παραπάνω link, μπείτε στην official facebook page της Music Box, κάντε like, μπείτε στην κλήρωση και κερδίστε προσκλήσεις για τη συναυλία των Virgin Steele στην Ελλάδα!!!

τους εχω δει περυσι Γερμανια!καθολου του γουστου μου βαρεθηκα τη ζωη μου!:stuck_out_tongue:
οσοι τους ακουγανε εμειναν πολυ ενθουσιασμενοι!μια χαρα και η φωνη του παντως!

Επιτέλους ξαναέρχονται οι Θεοί του barbaric romantism metal (όπως αυτοαποκαλεί ο defeis τη μουσικη των VS).
Όσοι ανησυχείτε για το Κυτταρο, μια χαρά είναι και θα γεμίσει σίγουρα. Το 2004 που είχαν έρθει τελευταία φορά είχαν προγραμματίσει αρχικά στο ΡΟΔΟΝ, αλλά λόγω μικρής προπώλησης αλλαξαν τελευταια στιγμή και έπαιξαν στο Αnn Club,όπου είμασταν πολύ λίγοι για τέτοιου βεληνεκούς και ποιότητας group. Όσοι έρθετε και δεν τους έχετε ξαναδεί θα απολαύσετε metal. O κιθαρίστας τους (Ed. Pursino) έχει απίστευτο feeling στο παιξιμο και μακάρι να επικεντρωθούν σε παλιό υλικό να καραγουσταρουμε. Παραγγελιά το Emalaith από μενα και τα μυαλά στα κάγκελααααααααααααααααααα!!!

χοχοχοχο! Αυτά είναι νέα! Να ναι καλά τα pm του nightsky αλλιώς δεν θα παίρναμε πρέφα… :stuck_out_tongue:
Marriage και δεν είμαι καλά! (Ειδικά ένα Blood of the saints θα ήταν το απόλυτο αλλά μάλλον ονειροπωλώ πολυ)

απο το 97 αν θυμαμαι καλα τους εχω δει ολες τις φορες που χουν ερθει αθηνα αλλα ειδικα την τελευταια στο αν ,ηταν η καλυτερη τους.ασφυκτικα γεματο το αν και παρα πολλα τραγουδια .επικ μεταλ γαμω την τρελα μου.και μετα αντε να ξαναρθουν και οι μανογουορ τον ιδιο μηνα με σπεσιαλ into glory ride αφιερωμα!!!

το 2012 αυτό, που θα καταστραφεί κι ο κόσμος :wink: