Virgin Steele 6/11 @ Kύτταρο!

απο κοσμο;

Αρκετός κόσμος, όχι κατάμεστο όμως. Για Κύτταρο καλά ήταν, πιστεύω σε άλλες φάσεις όμως δε θα έπεφτε καρφίτσα.

edit. Και μια φωτογραφία. :slight_smile:

Ειχε 450-500 ατομα…δηλαδη οχι οπως crimson που ειμασταν σαν τις σαρδελες…

Δε βλεπω κινηση… για πειτε ρε παιδες, πως ηταν χθες??? εντυπωσεις, κανα βιντεακι, κατι…

Πάρα πολύ ωραίο live!!!
Προς το τέλος και ενώ είχαν “τελειώσει”, είχαν ανάψει τα φώτα κ ο κόσμος ξεκινούσε να φύγει ξαφνικά σβήνουν τα φώτα κ οι virgin steele ξαναβγήκαν!!!
Τελείωσε γύρω στις μία παρά τέταρτο, με τον κόσμο να θέλει κ άλλο συνέχεια!!!

μια παρα τεταρτο;;

καλα τι ωρα βγηκαν; ποση ωρα επαιξαν;

Νομίζω ότι βγήκαν κατά τις 10:30 αλλά δεν παίρνω κ όρκο! Πάντως η ώρα πέρναγε γρήγορα δεν το καταλάβαινες!

η συναυλία ήταν τραβεστί με την έννοια πως μετά τον χ φίλο μου που ερχόταν και μου έλεγε τι τραγωδία είναι αυτό, ερχόταν ο ψ και έκλαιγε από χαρά ξερωγώ. εγώ βρέθηκα κάπου στη μέση. ήταν φορές που ήθελα να κλάψω από τα νεύρα μου (όπως στην ανηλεή σφαγή του Don’t Say Goodbye, σκέτη θηριωδία ή Twilight of the Gods που το παίξανε πιό αργά και από βαλς) αλλά και φορές που έκλαιγα από συγκίνηση (Dust from the Burning, Defiance κ.α.). τέταρτη φορά που τους έβλεπα με πολύ μεγάλο κενό να μεσολαβεί από την τρίτη (13 χρόνια νομίζω). αν έρθουν θα ξαναπάω γιατί Μεγάλες Αγάπες είναι αυτές αλλά το βλέπω απίθανο.

δεν πηγα, ειπα να κατσω να χαρω λιγακι παραπανω το μπεμπακο μου

με αυτα που διαβαζω απο τη μια το μετανιωνω και απο την αλλη οχι

αντε θελω να γινει σε κανα δυο χρονια τιτανιο επικ μεταλ φεστιβαλ με Manowar, Virgin Steele, Doomsword, Battleroar

:twisted::twisted::twisted:

ελα καποιος να το οργανωνει λεμε

αξιζαν τελικα τα 30Ε??

ω ναι:D

δειγμα http://www.youtube.com/watch?v=NjuTrG0FIcc&feature=related