Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Florida και P.O.D. μόνο ρε!

7 Likes

Συγκρατήσου. Άσε να υψώσουμε τη σημαία στην ώρα της.

1 Like

Δεν έχω ιδέα τί γίνεται, μάλλον κάποιο παιχνίδι με τις χρονιές υποθέτω. Με ψαρωσε ένα ποστ λίγο πιο πριν, συγχώρα με :nerd_face:

1 Like

Καλως ηρθες στο φορουμ. Εχουμε ειδικο νημα για να συστηθεις.

1 Like

Ευχαριστώ, αλλά το είχα ήδη muted.
Καλά να περνάτε :wink:

1 Like
6 Likes

Λοιπόν, @jonkyr πρόσεξε πως θα γίνει η φάση. Πάμε ένα βράδυ στη δουλειά του (καθότι ξέρω που δουλεύει), μπαίνουμε μέσα, του αφήνουμε ένα ρακί με αχλάδι και ποσοστό 87,4% αλκοόλ, τον αφήνουμε να πιει δυο ποτηράκια και μόλις οριζοντιωθεί στο πάτωμα, τον παίρνουμε και τον πάμε στο καταφύγιο του αρχηγού. Εκεί, τον βάζουμε να δακτυλογραφεί για τις δύο μόνο περασμένες εβδομάδες, α και την εβδομάδα του '99 με πρώτο του το “666 International”, και μετά θα 'ναι υποχρεωμένος να συνεχίσει. Ε στο τέλος, του δίνουμε και ένα ταλιράκι για το ταξί.

2 Likes

Χαχαχαχα, δελεαστικό ακούγεται.
Μόνο αβαντ γκαρντ μπλακ μέταλ ρε!

2 Likes

Έλα όπως είσαι, ούτως ή άλλως τα περισσότερα album που ψηφίζονται γι’ αυτό είναι

2006 is rising. Sound the alarm

1 Like

Έρωτας.

2 Likes

πώς σου φάνηκε το καινουριο;

Δεν το έχω ακούσει ακόμα, μόνο ένα τραγούδι το οποίο λάτρεψα. Εσύ?

το προσπερασα γρηγορα αλλα κρατησα το Another Wasted Life

9 Likes

Πρώτον, διόρθωσα το τυπογραφικό σου λάθος. Να προσέχεις λίγο κι εσύ, μην έχουμε άλλα.
Δεύτερον, καλώ τον @Curehead για τα περαιτέρω.
Τρίτον, για μεγαλύτερη τιμωρία προτείνω να γράψει όσα έχει αφήσει πίσω η @Sh_Wo_f, η οποία στο μεταξύ θα είναι επιφορτισμένη να παίζει γλυκανάλατα τραγούδια των Whitesnake για τα αυτάκια του @Achamian

Τέταρτον, τι δισκάρα είναι αυτή;

9 Likes

Whitesnake γιατί ρε φίλε; Κουβαλάνε σπαθιά και ασπίδες; Τα παλιά είναι κορυφαία εν τω μεταξύ.

1 Like

Η τιμωρια σου ειναι ανθρωπε μου. Και ναι, τα παλια ειναι κορυφαια, οποτε θα “πληρωσεις” με τα νεοτερα. Στο κατω κατω, δεν σου πεφτει λογος πώς θα τιμωρηθεις και δεν θα σε ρωτησουμε.

Και on topic:

12 Likes