Τι ακούτε τώρα Vol. 666

6 Likes

2 Likes

Ένα από τα πιο πολυακουσμένα άλμπουμ μου φέτος και αν θυμάμαι καλά το είχε σκάψει ο @Aldebaran στα underground του. Με αυτό το άλμπουμ και το In time with Gravity των Playgrounded θα βγάλω το μεταπτυχιακό, είναι ό, τι πρέπει για συγγραφή essays στο ημίφως της καραντίνας.

Εδώ όλο το άλμπουμ:

2 Likes

Εξαιρετικό άλμπουμ, πολύ Wilson-ικό όπως είχε ειπωθεί και στο μίνι ριβιού. To Verdict Cope ίσως είναι και το καλύτερο του άλμπουμ, αλλά γενικώς είναι πολύ αξιόλογος δίσκος.

2 Likes

Καλή χρονιά σε όλους

2 Likes

Η χρονιά ξεκινάει καλά όταν ξεκινάει με Maiden!

(η χρονιά βέβαια ξεκίνησε χθες, αλλά με όλες τις γιορτές και τα πανηγύρια, τώρα μαζευτήκαμε σπίτι - που λέει ο λόγος δηλαδή!)

8 Likes

κομματοι :face_with_monocle:

3 Likes

2 Likes

Εγώ έπιασα να ακούσω κάτι που είχα να ακούσω παααρα πολύ καιρό

ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΝΕ και τα δύο cd του garage inc

Αυτο

9 Likes


Ονειρεύτηκα ότι έβγαλαν νέο άλμπουμ. :stuck_out_tongue:

4 Likes

Ταιριάζει με το σήμερα αυτό το τραγούδι.

1 Like
7 Likes

Και όμως το in cauda το βρήκα εξαιρετικό . Μου αρέσει πολύ και το heritage (τώρα που το λέμε θα βάλω να το ακούσω μαζί με το rainier fog των AIC και Bloodlust που μόλις παρελήφθησαν) . Τα 2 ενδιάμεσα ούτε καν…
Σίγουρα το in cauda θα το αγοράσω κάποια στιγμή διότι μεταξύ άλλων είναι πολύ stereo friendly για τις μεγάλες ώρες όταν αράζεις στον καναπέ με ένα ποτό στο χαλαρό. Τωρα σε κατάσταση λαιβ δεν ξέρω εάν θα καιγόμουν να το ακούσω όπως πχ το νέο των λοστ

5 Likes

2 Likes

image

4 Likes

Από χθες μου έχει καρφωθεί στο μυαλό και δεν λέει να φύγει. Τι χιτάρα μα τον Τουτάτη και πολυαγαπημένο κακό βίντεο!

7 Likes

Εκτός από το…μυαλό σου είναι και στο soundtrack της υπερ-cult 80s αγαπημένης ταινιάρας…

(Όσοι δεν την έχετε δει να την δείτε στην… uncencored έκδοση! Αυτά τα λίγα δευτερόλεπτα αξίζουν πέρα για πέρα!)

6 Likes

image

1 Like

Ξέρετε περί τίνος πρόκειται και τι θα ακούσετε, ξεκινάει τώρα.

6 Likes