Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Αυτο οντως ακουγεται “καπως”, oh well δεν θα σταματησω να τους ακουω αλλα θα εχω τις επιφυλαξεις μου.

1 Like

Ξέθαμμα:

12 Likes

Και με doom συνεχίζουμε. Από τους τοπ δίσκους μου της προηγούμενης δεκαετίας, τουλάχιστον σε πιο “παραδοσιακά” μέταλ μονοπάτια. Οι Doomocracy είναι από τις μπάντες που έχουν ερμηνεύσει σωστά τις διδαχές των Solitude Aeturnus, και οι δύο δίσκοι τους είναι απολαυστικοί (αλλά λίγο περισσότερο αυτό εδώ).

4 Likes

4 Likes

και τωρα αυτο

2 Likes

sorry για το double post

10 Likes

Ghost - Meliora

9 Likes


Ο τίτλος του άλμπουμ δεν είναι τυχαίος, όποιος πεθύμησε τους Winter ας τσεκάρει.

5 Likes

και τωρα αυτο

14 Likes

Το είχαμε συζητήσει όταν βγήκε. Καλό αλλα μέχρι εκεί γαμωτο. Περίμενα μεγάλη δισκαρα

1 Like

Πολύ ωραίο piano cover.

@RiderToUtopia Τόσο καιρό έχεις πλέον στο φόρουμ, δεν έχεις πει ποτέ τη γνώμη σου για W.A.S.P.

2 Likes

Σε 2 μέρες έγινε παλιός

Άκυρη ερώτηση, σλλα δεν ξέρω που να την κάνω. Θέλω να αγοράσω από bandcamp. Τελωνείο υπάρχει μόνο αν αγοράσω πάνω από την ατέλεια των 22 ευρώ και από non-EU μπάντα;

22 ευρώ, συμπεριλαμβανομένων των ταχυδρομικών απ’ όσο ξέρω. Το θέμα είναι από που θα στο στείλουν, όχι αν η μπάντα είναι non-EU. Αν στο στείλουν από non-EU περιοχή πάντως, θα πρέπει να μην πληρώσεις τον φόρο, τον οποίο θα κληθείς να πληρώσεις εδώ.

1 Like
2 Likes
6 Likes

7 Likes

1 Like

Εξαιρετικό, διαφορετικό, μη κατατάξιμο. Απολαύστε το

1 Like