Υπνοσ : μπρούμυτα vs ανάσκελα

Σε αμβλεία γωνία

καλα μονο εγω κοιμαμαι ανασκελα?? δε σας ενοχλει κατι αναμεσα στα ποδια??
εκτος αν εχετε κανει κανα βαθουλωμα στο στρωμα στο συγκεκριμενο μερος, ξερω γω…

το χειμωνα ανασκελα κοιμαμαι, ανασκελα ξυπναω… το καλοκαιρι μπορει κ να με βρεις το πρωι (ποιο πρωι!!!) με τα ποδια στο μαξιλαρι, αλλα ενα ειναι σιγουρο…ανασκελα θα εχω αποκοιμηθει…

μας λεει μικροτσουτσουνους? ^_-

Ανάσκελα κ 3 ζουζουνίτσες να ροχαλίζουν πάνω στην κοιλιά μου…

εμβρυακή στάση ftw.

το ανάσκελα είναι ΠΑΡΑ πολύ κακό για τη μέση.

Πώς στο διάλο κοιμάστε έτσι μωρέ…τι ελληνάρες είστε; Ή μήπως δεν είσθε;:-k

Mονο ο godsmack ειναι ελληναρας. Παρ’το χαμπαρι

πες τα ρε μανατζερ! κάτι τέτοιοι είναι π διαφθείρουν το μεγαλειώδες ελληνικό γένος !

:p:p:p

ποιες φήμες κυκλοφόρησαν και που ???

Ε αφού έχει το ΤΖΙΑΡ κ έχει παραγγείλει τον Ελληνικό Οδηγό Ελληνισμού…τι θές να είναι;

εγώ πάντως παίρνω αγκαλιά και τα κουκλάκια μου, ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΝΑ ΖΟΡΙ ΦΙΛΟΣ?

Οκ…και εσύ ελληνάρας είσαι…

Πάντα φιλικά οφκόρς… :smiley:

οι ελληνάρες κοιμούνται σε εμβρυακή στάση, οκ, το μάθαμε κι αυτό. πότε έχεις γενέθλεια εσύ να σου ευχηθούν και σένα να κόψεις να λες μαλακίες?

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ.

έλα όλοι οι οξύθυμοι 4 η ώρα μέσα στο ρόκιν ! έχει κ γήπεδο αύριο ! κουλάρετε !

οκ…ελληνάρας είσαι! Κ τώρα σοβαρολογώ!

Αν δεν μπορείς να καταλάβεις οτι εδώ μέσα κάνουν κ την πλάκα τους τότε είσαι ελληνάρας με τα όλα σου φιλε…μπράβο!

κάνε το ίδιο ποστ και για τον εαυτό σου τώρα :lol:

μπρουμυτα με τα χερια κατω απτο μαξιλαρι και το κεφαλι δεξια η αριστερα,σπανια ισια…

Ανασκελα…Μερικες φορες και μπρουμητα και στο πλαι…:smiley:

στο σχολειο, οταν ειχαμε γεωμετρια συνηθως κοιμομουν… τι ειναι η αμβλεια ?

Εγω κοιμαμαι στο πλαι, αλλα συνηθως γυριζω γυρω γυρω σαν αρνι στην σουβλα πλησιαζει και Πασχα μην το ξεχναμε αυτο… Α και με χερι κατω απο μαξιλαρι ειναι must :smiley:

Από όλα. Και μπρούμυτα και ανάσκελα και με το πλαϊ και με το ένα χέρι κάτω από το μαξιλάρι και με τα χέρια πάνω από το κεφάλι και καμιά φορά και όρθιος…

@lost paradise Αν σοβαρα δεν ξερεις τι ειναι αμβλεια γωνια…:-k

Αμβλεια ειναι η γωνια που ειναι μεγαλυτερη απο 90 μοιρες και οξεια αυτη που ειναι μικροτερη απο 90 μοιρες. :slight_smile:

Οντοπικ

σχεδον παντα ανασκελα :-s