Υπνοσ : μπρούμυτα vs ανάσκελα

αφου ειπαμε, με την γεωμετρια δεν ειχα ποτε καλη σχεση…

Πωωωωω…τελικά είσαι γύδι! Άλλοι έχουν το όνομα αλλά αυτοί που έχουν τα χάρη είναι πολλοί περισσότεροι…

:smiley: :smiley: Μ 2! #-o Οι περισσοτεροι κιολας μπρουμυτα :stuck_out_tongue:

μπρουμητα.

ανάσκελα και χωρίς μαξιλάρι. μπερδεύω τον ύπνο με τον θάνατο.

όπως λέμε μάτα χάρι? έλα σύνελθε.

είμαι gude, νε :lol:

καλά, όσοι κοιμάστε ανάσκελα δεν έχετε θέμα με τη μέση σας? εγώ ξυπνάω σκεβρωμένος άμα τύχει και κοιμηθώ έτσι…

εγώ βασικά κοιμάμαι έτσι γιατί είχα πρόβλημα πριν καμμιά δεκαπενταετία (σκολιωση), οπότε ο γιατρός συνέστησε ανάσκελα και χωρίς μαξιλάρι. ε στην αρχή είχα πρόβλημα λίγο να το συνηθίσω, αλλά μετά οκ.

ανασκελα με τις πατουσες παντα εξω απο το παπλωμα

Εδω τις φοραει κιολας.

Ρε αφού το ξέρετε οτι σας αγαπάω όλους γιατί μου σπάτε τα νεύρα εδώ μέσα…;; :frowning:

Δινεις δικαιωματα.και πολυ ακριβα μαλιστα.

“πνευματικά” δικαιώματα :!:

χαλαρουίτα μάνατζερ :slight_smile:

με μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια κοιμάται κανείς? είναι ξεκούραστο στυλ?

Το χα δοκιμασει αλλα υποτιθεται οτι κοιμασαι με το μαξιλαρι αναμεσα και πλαι,με το μαξιλαρι αναμεσα και ανασκελα η με το μαξιλαρι ανασκελα και μπρουμυτα?

το έχω δοκιμάσει σε πλαγιο-μπρούμυτο στυλ . καλή φάση ! εκείνο το βράδυ πάλευα με το κρεβάτι . το σεντόνι π σκεπάζει το στρώμα είχε πέσει όλο σχεδον στο πάτωμα κ εγώ είχα μια μικρή γρατσουνιά στη μάπα.#-o
ποιός ξέρει τι όνειρο έβλεπα…

Μπρούμυτα!με το κεφάλι μες το μαξιλάρι!

Ε ναι, άλλωστε αν συνέβαινε κάτι τέτοιο (μα τι μαλακίες λέω, τι αν, αφού συμβαίνει λέμε, το ξέχασα, σόρυ γκάηζ) σε ποιον άλλον να το εμπιστευτώ αν όχι στην κολλητούλα μου από την οποία κυκλοφόρησε αυτή η φήμη.

Σωστά; Oh wait… :?

Aνασκελα τις περισσοτερες φορες και μερικές φορες στο πλάι

Ολες οι στασεις εχουν τη χαρη τους και την ανεση τους (για υπνο μιλαμε ε!). Αλλα μπρουμυτα ειναι απολαυστικοτερο απο τα αλλα. Α και κοιμαμαι χωρις μαξιλαρι :stuck_out_tongue:

Ανασκελα ειναι για να χαλαρωνεις/ξεκουραζεσαι. Μπρουμιτα ειναι για να κοιμασαι!! αντε και μερικες φορες στο πλαι.