Vuvuzela:Πείραμα των Αμερικανών ή η πρώτη φάση του Blue-Beam?

ετσι.!!
ουτε εγω το περιμενα…

και στους αλλους αγωνες που δεν θα παιζει η ομαδα τους ισως να ειναι ακομη ποιο ήσυχοι…
αλλα και ετσι να μεινουν καλα ειναι

παραδεχτείτε το πάντως, αν δεν υπήρχαν οι φωνές των εκφωνητών και δε βλέπατε εικόνα, δε θα καταλαβαίνατε ότι μπήκε γκολ :lol:

τρου δατ

Ψάχνω ένα να σου το φέρω στην επόμενη τιτανομαχία να σου πώ εγώ! :lol:

Οπως ακριβως το θυμομουν.
Ωρες-ωρες τραγικο.
Τα σφυριγματα δεν ακουγοντουσαν ουτε για πλακα.
Συγχαρητηρια στην Φιφα !

ρε τι λετε???8O
ηταν ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟ.
δεν θα ακουμε και τις μαλακιες του εκαστοτε σπηκερ.
η μανα μου παει νοτιο αφρικη και το μονο που της ζητησα ειναι μια αυθεντικη βουβουζελα!

ειναι που ειναι σκατα η αναμετάδοση της νετ εχουμε και αυτες τι μαλακιες…

:blow::blow::blow:
:trumpet:
:lightsabre::lightsabre:

βαλτε πολλ πουρουπουπου vs vuvuzela…

στα προηγουμενα μουντιαλ μου περναγε απαρατηρητο!!!μετα απο αυτο το θρεντ το σκεφτομαι συνεχεια οταν βλεπω αγωνες και επικεντρονομαι στον ηχο…ΜΕ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ!!!:x

μα ειναι το πρωτο μουντιαλ που εχουν το πνευστο του ΔΙΑΒΟΛΟΥ

ΕΙΠΑ Κ ΓΩ!!!ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!8O8O
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ fail!!!

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ!!!ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ!
πρεπει να βγει κανονας απο τη fifa,μη σου πω και νομος σε καθε κρατος να απαγορευονται στα γηπεδα αυτες οι ρημαδοκαραμουζες!φαγαμε κορεατικο διπουτσο ειχαμε και αυτο το κωλοθορυβο στα αυτια μας!

Ειναι πολλα κιλα μαλακες οι της FIFA ε! Ηθελα σημερα να κατσω να δω τον γαμωαγωνα και ηταν λες και ακουγα extended version του bumblebee να παιζει στο background.
Ελεος. Πως να παιξει η εθνικη μας καλα με αντιπαλους τους δαιμονες τους σχιστοματηδες και απο πισω τις διαβολικες καραμουζες? Αυτο εφταιγε!!

:vibrate::vibrate:

Σωστος οι καραμουζες φταινε φαντασου να εισαι και μεσα στο γηπεδο θα σε τρελαινει αλλα οι κορεατες ειχαν προβλεψει και ειχαν βαλει ωτοασπιδες

η μανα μου νομιζε ειχαμε μελισσα στο σπιτι…ελευθεροι σκοπευτες και θανατος σε οποιον οπλοφορει με αυτο το πραμα

Μερος της ποδοσφαιρικης κουλτουρας τους λεει…
Μα πραγματικα.Δεν πονανε τα αυτια τους στο τελος του ματς ?

Δηλαδή τα άλλα που λένε ότι απαγορεύτηκαν τι ήταν;;;

Αυτα απαγορευτηκαν και καλα.

Ρε το κερατο μου ! Αφρικανικη χωρα.Αντι να εχουν τα ταμπουρα τους,τους
σαμανους τους,τα μουσικα οργανα απο κοκκαλα ζωων και να χορευουν ομορφα και
ωραια εχουν αυτο το σκατενιο πραγμα !

Ενας χτες στο ματς της διοργανωτριας ειχε κλεισει τα ματια και φυσαγε.
Δηλαδη τι μπαλα εβλεπε αυτος ο ανθρωπος ?

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα #-o:lol:

Ειναι τοσες χιλιαδες ανθρωποι εκει μεσα και τα 2/3 παιζουν με τις κωλοβουβουζελες. Τι μπαλα βλεπεις δηλαδη ετσι; Σαν να περιτριγυριζεσαι απο μελισσες ειναι, πολυ σπαστικο. Το ψιλοσυνηθιζεις βεβαια απο καποιο σημειο κι επειτα, αλλα εχεις ενα σκατοβουητο στα αυτια αλλο πραγμα.