W.A.S.P. - 25/7/2011, Βαβυλωνία Μύλου, Θεσ/νίκη & 26/7/2011, Gagarin 205, Αθήνα

βασικά πηγαίνετε μία στο site των W.A.S.P. και δείτε πόσα live για το καλοκαίρι έχουν κανονίσει…σαν τουρ είναι

οπότε μην εκπλαγείτε αν παίξουν πάλι 11 τραγούδια :stuck_out_tongue:

πάντως και 5 να πάιζαν εγώ θα πήγαινα :stuck_out_tongue:

Εγω με τοσες συναυλιες που επεσαν και δεδομενου οτι θελω να παω και διακοπες, δεν παιζει με τιποτα μετα την απογοητευση του Οκτωβρη. Μονο αν εβλεπα να εχουν μεγαλο setlist, πραγμα πολυ χλωμο. Την επομενη φορα ισως.

Δεν ξερω ρε μαγκες,15 show ειναι,δε μπορει να τα βγαλει?ΕΙναι θετικο,αν το θεμα ειναι η κουραση,οτι ξεκινανε απο Θεσ/νικη την ‘‘ημι’’-περιοδεια.
Λεω να παω στη Σαλονικη να τους δω,το εισιτηριο ειναι σε λογικα πλαισια,δηλαδη 25 ευρω για W.A.S.P. ειναι καλα πιστευω.Μαλλον θα το ρισκαρω γιατι δεν τους εχω δει ποτε…:-k

Same goes for me!!!

να παω να δώσω 30 ευρω κ να παίξουν 70 λεπτα με το ζόρι? Ευχαριστώ, δεν θα πάρω…

bump, το σαπορτ στην Αθήνα θα είναι οι LuckyThir13n

πάντως κάτι μου λέει ότι θα είμαστε τρεις και ο κούκος :!:

κ για τον κουκο μην εισαι σιγουρος… ηταν μεγαλη ξενερα το περσινο…

Κατα 70% θα παω… Για 4η φορα… Γιατι ειναι οι WASP… :slight_smile:

Παντως για περυσι μου φαινεται πως ειστε υπερβολικοι. Τουλαχιστον στη Θεσσαλονικη εγω μια χαρα περασα.

δεν είχαν έρθει πέρυσι στην Θεσσαλονίκη όμως :lol:

Το Νοεμβριο του '09 εννοω. Περσινη σεζον το θεωρω. :wink:

Μακάρι να 'μαστε 3 και ο κούκος, να μην έχουμε και θέμα με τη ζέστη, να 'ναι και οικογενειακά φάση

Δεν τους εχω δει ποτε αλλα μου αρεσουν αρκετα.Να παω ή να μη παω ρε σεις;:-k

να πας αλλά να ξέρεις τι να περιμένεις

Ναι αυτο φοβαμαι.Τοοσο χαλια δηλαδη;:-k

Χάλια σε καμία περίπτωση, αλλιώς δε θα ξαναπήγαινα.

Άμα τους βλέπεις 1η φορά, θα ακούσεις τα κομμάτια που γουστάρεις, με μέτρια προς καλή απόδοση [για Blackie πάντα, οι υπόλοιποι θερίζουν]. Η ζέστη θα ‘ναι ένα θεματάκι βέβαια… Και σετ γύρω στα 80’ πάνω κάτω.

Αχα οκ ευχαριστω.Μαλλον ομως θα παω απο οτι βλεπω :slight_smile:

Εγώ πάντως το τσίμπησα το εισιτήριο για Σαλόνικα!

Ρε Ασταλδο, εχεις χασει κανενα λαιβ φετος ?? :smiley:

Κάτι ψηλά μόνο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πόσο ψηλά :lol:
Αν κερδίσω στην κλήρωση (ελπίζω) θα έρθω.