W.A.S.P. - 25/7/2011, Βαβυλωνία Μύλου, Θεσ/νίκη & 26/7/2011, Gagarin 205, Αθήνα

χμμμ ναι σορρυ… ψιλά αι μεντ!!!

Ρε παιδες το προγραμμα για Αθηνα δεν εχει βγει ακομα;:-k

Συμφωνω, εγω τους ειδα πρωτη φορα περυσι. Η ξενερα η μεγαλη ειναι πως εκει που γουσταρεις και πωρωνεσαι στα τραγουδια και ζεσταινεσαι αρχιζουν τα σολο και μετα τσουπ… η συναυλια τελειωνει. Και μενεις θελοντας και αλλο…

Εγώ σήμερα πήρα εισητήριο.
Με το καλό θα είναι η τρίτη φορά που θα τους δω.
Πρώτη το 2006, δεύτερη το 2007 με όλο το Crimson Idol (μπορεί να παραπονιούνται πολλοί για τα προηχογραφημένα κομμάτια αλλά η ατμόσφαιρα ήταν απίστευτη. Να ακούς ένα από τα αγαπηυμένα σου album).

Ας ελπίσουμε να είναι σε καλή κατάσταση ο Blackie. Δεν με νοιάζει η διάρκεια της συναυλίας αρκεί να δούμε καλή απόδοση και αν γίνεται ένα ενδιαφέρον setlist.

Αυτό βασικά. Και γι’ αυτό τα έσκασα για 4η φορά. Αλλά είναι μπάντα - αρρώστια ρε γμτ!

kalispera se olous,poulao ena eisitirio gia ti sinaulia sti thessaloniki afou telika enas filos de tha erthei.

Καλως ήρθες.

  1. Τα greeklish απαγορεύονται. Όσοι χρήστες για κάποιο λόγο δεν μπορούν να γράφουν με ελληνικούς χαρακτήρες, ας επικοινωνήσουν με τους moderators. Συνεχής χρήση greeklish χωρίς επαρκή δικαιολογία και ενημέρωση μας οδηγεί σε διαγραφή των μηνυμάτων.

Επίσης μπορείς να γράψεις για το εισιτήριο εδώ:
http://rocking.gr/modules/forum/forumdisplay.php?f=35

Ωπ συγγνώμη και σ’ευχαριστω που με κατευθύνεις.

Τίποτα μαν! Απλά αν είναι να το δώσεις εκεί μάλλον πιο εύκολα!

Ναι ναι μάλλον είναι πιο πιθανό να το “σπρώξω” εκεί, εκτός αν πάρω μαζί την κοπέλα μου να δει τους θεούς wasp(πάντως στους manowar δεν την είχε παλέψει μία χαχχα).

Manowar πρέπει να μάθει να ακουει έστω και με το ζόρι!!!

Θα πουλανε εισητιριο απ’εξω ετσι…???πως παει η προποληση.?

Ε καλά δε παίζει sold out!

Προσκλήσεις για W.A.S.P. (show Θεσσαλονίκης) στην εκπομπή Epicenter (Republic 100,3) απόψε (Κυριακή 24 Ιουλίου 20.00-22.00)…

SMS στο 54045 γραφετε 1003_ονομα…
Εκτός Θεσσαλονίκης ακούτε την εκπομπή online at www.republicradio.gr

Με επιασε κατι χτες και το σκεφτομουν σοβαρα να παω στην συναυλια, αλλα τελικα οταν κοιταξα το πορτοφολι δεν… Ηταν και η ξενερα της προηγουμενης φορας. Θα ξαναρθουν σιγουρα, καποια στιγμη θα τους ξαναδω.

Εγώ προσωπικά δεν είμαι και τόσο σιγουρος αν θα ξανάρθουν, παρά τις πολλές απανωτές εμφανίσεις των προηγουμένων ετών.
Το τωρινό τουρ περιλαμβάνει ιδιαίτερα περιορισμένες εμφανίσεις και μετά υποτίθεται ότι θα απέχουν για 1 χρόνο τουλάχιστον προκειμένου να γράψει ο Blackie το νέο album.
Και να ξανάρθουν δηλαδή, δεν το βλέπω πριν το 2013… :-k

Άσε που αν είμαστε 3 κι ο Blackie, θα το σκεφτούν πολύ σοβαρά αν θα ξανάρθουν :stuck_out_tongue:

στο επομενο tour του νεου δισκου θα ξαναερθουν σιγουρα.τωρα επειδη παιζουν για περιορισμενες εμφανισεις(δηλαδη δεν υπαρχει η κουραση του μερα παρα μερα live),περιμενω ενα καλο setlist.για να δουμε τι θα δουμε αυριο.

υπάρχει η κούραση του κάθε μέρα λαιβ! τσέκαρε πρόγραμμα. τα ναρκωτικά τα έκοψε η μας δουλεύει; :stuck_out_tongue:

Ναι αλλά το τουρ αρχίζει αύριο :smiley: :smiley:

σε μας θα 'ναι ξεκούραστοι σίγουρα. αλλά ξενέρα ρε. μεμονωμένες εμφανίσεις και μου βάζουν ντειτς κάθε μέρα. και ο μεγάλος έχει θέματα υγείας κι όλας ρε γμτ, συνέλθετε εκεί πέρα