W.a.s.p

:lol: :lol:
Εμεις θα δουμε ΚΑΙ Crystal Tears με 5 Ευρω.ΧΑ!
:stuck_out_tongue:

Τελικα ας με πληροφορησει καποιος … ακυρωθηκαν τελικα οι Wasp απο το Rockwave Festival ??? Δεν εχω καταλαβει ακομα , και ακομα μια ερωτηση , θα γινει και αλλο Rockwave Festival μεσα στον χειμωνα ???
Και καλα αν γινει rockwave Festival το χειμωνα θα γινει στην μαλακασα ??? Και αν γινει στην μαλακασα ??? το διοργανωνει ο ορειβατικος συλλογος μαλακασας με συνεργασια της Didi ??? , και στην εισοδο θα μοιραζουν γουνακια για τα αυτια ??? και αν ναι ??? γιατι ??? για να μην κρυωνουν τα αυτια μας , η να μην ακουμε τις μαλακιες που θα παιζουν οι πρωτοκλασσατες μπαντες που δεν εχουμε ξαναδει ποτε στην Ελλαδα ???

Ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω , μην με αφηνετε με την απορια … :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Ωραίος Angel In Black :slight_smile: :slight_smile:

Πάντως μόνο που γίνεται στην αποθήκη είναι λόγος για να μην πάω.

Τελικα το χειμερινο Rockwave αναβληθηκε και αυτο. :frowning:
:lol:

Τι???

Πάνε οι wasp??? :evil: :evil: :evil:

Ναι πανε … :frowning:
Θα παιξουν μονο οι Τwisted Sister - Celtic Frost - Moospell- Crimson Glory 8O

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

35 τι να κανουμε 35.αλπιζω οι crystal tear να αξιζουν τα 5 που θα παρουν επιπλεον!δε βαριεσαι θα περασουμε γαματα στους wasp οτι και να γινει!

Eισαι σιγουρος οτι θα παρουν τα 5 Eυρω οι Crystal Tears … μαλλον ο Λωρης το κοβω να τα παιρνει και οι crystal tears θα παιξουν μονο με την δοξα οτι επαιξαν στο ιδιο σανιδι ως support των Wasp .
Τωρα αν δεν εχεις δει ξανα τους Wasp να πας … αν παλι τους ειδες περσι μην πας παλι τα ιδια θα παιξουν .

Δεν τους εχω δει live,αλλα ακουσα οτι ο Blackie χρησιμοποιει και playback σε μερικα σημεια…

Δεν τους φέρνει ο Λώρης, ο Κομιτούδης τους φέρνει.

Εκει κολλησες ??? στα αλλα που postαρισα δεν ειπες αν συμφωνεις …

http://www.didimusic.gr/dates/default.asp?ID=268

και Αθηνα ο Λωρης … :roll: :roll: :roll:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley:

Βασικά προσωπικά στο live θα πάω λόγω Crystal Tears (δε θα παίξουν Αθήνα μέχρι νεωτέρας), λόγω υποστήριξης, όσον αφορά τους W.A.S.P. τους έχω δει 2 φορές, 140’, οπότε δεν πολυψήνομαι… Βάλε και τα playback, βάλε και τον Blackie που έγινε μαλάκας, βάλε και το ότι τα μεγάλα σχετικά συγκροτήματα ζητάνε 35 Ευρώ το λιγότερο, οπότε δε βρίσκω κάπιοιο λόγο ώστε να διαφωνίσω μαζί σου! Έχεις απόλυτο δίκιο, εφόσον φέρονται έτσι στους οπαδούς τους μπορούν να πάρουν τα 3 μου… Ας όψεται το support! :lol:

ΥΓ: Παίζει να κάνουν κάτι καλό, υπάρχει κάτι στα σκαριά, αλλά δε μπορώ να πω τίποτα… Η συνέχεια επί της σκηνής! :smiley:

Το Rocking.gr δίνει την ευκαιρία σε τρεις από εσάς να γνωρίσετε από κοντά τους W.A.S.P., τη μέρα της συναυλίας τους στην Αθήνα. Απαντήστε στην εξής (εύκολη) ερώτηση και μπείτε στην κλήρωση για να συναντήσετε από κοντά το συγκρότημα:

… Περισσότερα εδώ: www.rocking.gr/article3055.php

Κάνα setlist παίζει???

fovamai oti einai ayto:

  1. Intro “the End” 2. On Your Knees 3. Hate to Love Me 4. L.O.V.E. Machine 5. Wild Child 6. Widowmaker 7. Sleeping (In the Fire) 8. Arena of Pleasure 9. The Headless Children 10. The Idol 11. I Wanna Be Somebody 12. Chainsaw Charlie 13. Blind in Texas Total running time : 72 minutes - Same as Nόrnberg Show
    elpizw na einai ligo pio megalo…

Κι εγώ λίγα είναι να πάρει…

=P~ =P~ =P~ :-({|= :-({|= :-({|= :twisted: :twisted:

Μεγάλη αρπαχτή…Μέτριος ήχος, κακές εκτελέσεις…άστα να παν. Πάντως το Gagarin ήταν τελείως γεμάτο.

Πριν πω και γω τη γνώμη μου να πω ότι δεν είμαι φαν του σχήματος, τους ακουγα παλιότερα λίγο, αλλά πλέον δεν έχω επαφή οπότε βλέπω τα πράγματα πιο αντικειμενικά.
Λοιπόν θα συμφωνήσω ότι το live ήταν μεγάλη αρπαχτή. Μια ώρα με το ζόρι σετ, πολύ μέτριος ήχος, τα φωνητικά δεν ακούγονταν καλά (αυτό δεν είναι και τόσο κακό βέβαια… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [size=1]κακιούλα[/size] ). Το σόου και γενικά η μπάντα πάνω στην σκηνή ήταν καλή αν και ο Blackie αναλώθηκε πιο πολύ στα ακροβατικά παρά στο τραγούδι. Το σετλιστ τυποποιημένο (το ίδιο με αυτό που αναφέρθηκε σε ένα ποστ πιο πάνω αν δεν κάνω λάθος). Το Gagarin ήταν γεμάτο αν και το χω δει και πιο φίσκα (βλέπε Mastodon).
Για κάποιον που τους έβλεπε πρωτη φορά πιστευω ήταν καλή εμπειρία, αλλά για κάποιον που τους έχει ξαναδει δεν άξιζαν τα λεφτά τους.