Wacken Festival 2011

μην σου κανει εντυπωση αυτο . Εχει γινει κι αλλες φορες με συγκροτηματα που καναν reunion για να παιξουν στο wacken η γενικα σε καποια τετοια φερστιβαλ… Στο μυαλο τωρα μου ερχονται οι possesed…

Δεν νομίζω να γίνει βασικά αλλά ΑΝ, λέω ΑΝ γίνει ξεκινάω από τώρα με τα πόδια!!!

Oπως το εκαναν και οι Running Wild προπερσυ…:roll:

θελω να παω τρελα!!!

exei heaven shall burn

sepultura

sodom

cob

trivium

motorhead

haunted

αυτα μου φτανουν αλλα κ παλι παιζει το διλλημα μεταξυ αυτου και hellfest:-k

εχει και Ozzy και Priest!

ναι οκ αλλα εχει πολλες απο τις αγαπημενες μπαντες

Εκλεισαν και απο τους αγαπημενους του ελληνικου κοινου, οι Iced Earth.

Ακόμα περιμένω τα εισιτήρια :-k

ενας παραπανω λογος για να παει κανεις

Ένας επιπλέον λόγος για να μην πάει κάποιος. Ρατσιστές του κερατά. Ο Schafer είναι ένας νότιος βλάχος που έχει να γράψει κάτι καλό από την εποχή του Dark Saga. Sorry για το flame, αλλά αυτός ο τύπος μου τη δίνει αγρίως…

δεν εχω ακουσει ποτε για τους Iced Earth οτι ειναι ρατσιστες περα απο το οτι ο Barlow ειναι Τσοσμπα…και εγω ειχα ξενερωσει οταν το εμαθα αλλα ως μουσικοι ειναι γαματοι

Εγώ πάλι το άκουσα από το στόμα του Schafer kαι όχι δεν έκανε πλάκα.

Αυτό!

εσείς δηλαδή πάτε σε μια συναυλία για την ιδεολογία των μελών του συγκροτήματος και όχι την μουσική?έλα χρηστέ και παναγία…

Που ειναι τα λεφτα ρε γαμωτο, θελω τοσο πολυ να παω…

ελπιζω να μην αναφερεσε σε μενα γιατι εγω ειμαι φαν των Iced Earth :wink:

Και εσένα ακριβώς τι σε πειράζει αυτό? Επηρεάζει της πολιτικές πεποιθήσεις σου? :lol:

Το ότι είναι γαμάτοι live μουσικοί το ξέρουμε όλοι όσοι βρεθήκαμε το '99 στο Ρόδον και παρακολουθήσαμε ένα απο τα καλύτερα live που έχουν γίνει απο metal μπάντα. Είχα ξενερώσει λίγο με την φωνή του Barlow στο Rock 'Em All αλλά δεν πειράζει ξεχρέωσαν οι Venom. Πωω πόσο θυμάμαι τι ξύλο είχε πέσει στους Venom αφου είχε αδειάσει ο χώρος και είχαν φύγει όλες οι φλοράτζες που ήρθαν να ακούσουν το Melancholy και να δουν την Σκάββια… Ξέφυγα εκτός θέματος πάλι. Επιστρέφω…

Τα εισιτηριάκια ήρθαν με κωδικο κάπου στο 22000 δεν θυμάμαι \:D/

οχι δεν με επηρεαζουν απλα λεω…οπως ειπα και πιο πριν ειμαι φαν των Iced Earth

παντως δεστο κι αλλιως…ειναι ευκαιρια για ολους τους ελληνες εθνικιστες ακροδεξιους μεταλλαδες…