Warcraft III/DotA

Εμπρος, να ακουω γνωμες για το ατελειωτο αυτο παιχνιδι. Και για το κανονικο παιχνιδι πληρους στρατηγικης με τις 4 φυλες αλλα και για το δημοφιλεστατο custom game της ΝΤΟΤΑΣ.

WICKED SICK.

Και ελεγα λειπει πολυ ενα τετοιο thread!:stuck_out_tongue:
Warcraft εχω δοκιμασει αλλα οχι πολλα πραγματα…Ειμαι ντοτακιας λιωμενος παντως…:stuck_out_tongue:
Ειναι πολυ προσεγμενο(οσο παει και γινεται ολο και περισσοτερο balanced) και παρειστικο game αλλα προσοχη γιατι ακομα και αυτο μπορει να σε καψει!

Πρεπει να υπαρχει παρομοιο θρεντ αλλα βαριεμαι να ψαχνω…ρε τον Εζαλορ τον κανανε και γαμω στην καινουρια εκδοση…επαιξα ενα 3v3 σημερα & στο 13 lvl ειχα bloodstone soulbooster k mechansm(περα απο treads κ bracers)

Γενικα κανανε αρκετες αλλαγες στην τελαιυταια βερσιον.

Σιγουρα θα εχετε πετυχει σαν αντιπαλο ή συμπαιχτη καποιον με το προθεμα “wild_” ετσι?? :roll:

Οχι…

νταξει,το warcraft fovero παιχνιδι,αλλα τη ντοτα ποτε δε τη συμπαθησα.Πρωτον λιωνεις απιστευτα,δευτερον θα μπορουσες να λιωνεις πολυ καλυτερα παιχνιδια με πολλαπλασια απολαυση,οποτε χασιμο χρονου και ανουσιοτητα…σαν τα Online rpg

Πολύ κάψιμο το παιχνίδι! Αλλά ρε παιδιά αυτός ο Rikimaru τελείως cheat :stuck_out_tongue:

Pfff…παιρνεις μερικα dust of appearance και τον κανεις κοσκινο. :wink:

Να και ένας λόγος για login.

Rikimaru ανύπαρκτος, δώστε μου οποιονδήποτε ήρωα και σας τον μηδενίζω. ΧΑ!

Ψηθείτε ρε να μαζευτούμε (ιντερνετικά) και να παίζουμε ξέρωγω 1-2 παιχνίδια που και που. Έχει πλάκα.

Συμφωνο για riki αλλα μη ξεχνατε το κορυφαιο skill του καπνου που βοηθαει τρελα το team στο ντου!

Ενας ειναι ο Hero ρε. Phantom Lancer και ολα πορνειο. Απο το 15 lvl και μετα dominarei το συμπαν.

Λατρεία ο Azwraith!

Ρε είδατε πώς κάναν τον Storm Spirit στη νέα έκδοση? Εκεί που γάμαγε, τον κάναν πολύ περίεργο. Ειδικά την ulti του. Για να πας από τη βάση σου ξέρωγω στον πρώτο σου πύργο θες 1000 mana.

Ναι αλλα ειναι ο καλυτερος τροπος για να ξεφυγει…
Παντως τον κανα πιο inteliga ενω πριν θυμιζε πολυ agilita…
Οσο για phantom ειναι πολυ unbalanced οντως θα πρεπει να τον ριξουν λιγο νομιζω…
Επισης geomancer σε παιχνιδια 3vs3 και κατω ΠΡΕΠΕΙ να απαγορευθει…

O geomancer νομίζω είναι μια μαλακία και μισή, πρέπει να τον βγάλουν εντελώς. lvl 16 και μετά είναι άπιαστος, σε ότι game και να παίζει. Αρκεί να μην είναι κουλός αυτός που τον χειρίζεται δηλαδή :stuck_out_tongue:

Imbalanced είναι και ο Lycanthrope. Και είναι εδώ και αρκετούς χάρτες imbalanced και δε τον φτιάχνουν λίγο.

Lucifer ftw!!! Βέβαια όλα εξαρτώνται και από την αντίπαλη ομάδα…
Καλά αυτός με τα γουρουνάκια (δεν θυμάμαι πώς τον λένε) τι υπάρχει?? Με διαφορά ο χειρότερος…

Γουρουνάκια? Μάλλον τον Geomancer εννοείς, τον σχολιάσαμε παραπάνω :stuck_out_tongue:

lol μάλλον ναι #-o :stuck_out_tongue:

Πολυ δυσκολο παντως να κρατησουν balance σε αυτο το παιχνιδι. Τρελο bug ειναι και o Axe στα πρωτα Levels που αμα νιωθει αυτος που τον παιζει μπορει να εχει και δυο αντιπαλους στο lane του ανετα.

Τι ειδους heroes προτιματε? Εγω Strenghtades kai agilitades. Με τον μονο intelligence που την παλευω ειναι με τον ζομπα τον Undying.

Από μάγους είναι καλή και αυτή η ξανθιά -πώς τη λένε Rylai ή καπως έτσι…

Κι εγώ προτιμάω strengthαδες πάντως…

Undying, ίσως στεναχωρεθείς, αλλά στο νέο χάρτη είναι strengthας, με νέα σκιλλ, και μάλιστα πολύ καλός.