Warcraft III/DotA

Αϊσταδιαλα. Παντως πραγματι και πριν τον αλλαξουνε εμοιαζε πολυ με στρεγκθας. Πιθανολογω οτι θα ειναι κτηνος τωρα.
Μωρε πολυ καλοι μαγοι υπαρχουν αλλα τους βρισκω βαρετους. Ε, Crobelus λεει λιγο.
Μετα εχουμε Spectre, Razor, Bristleback, Sniper που μ’αρεσουν πολυ. Εχει πολλα ψωμια σαν παιχνιδι παντως, εξελισεται με ικανοποιητικο ρυθμο.
Τα Basher κανουν stack στα τελευταια maps, το ξερατε? Δεν εχω πολυ παιξει γιατι λαγκαρει το laptop μου. Πρεπει να δοκιμασω κανα κτηνος με δυο Basher να τα κανει ολα ρημαδιο.

πο δηλαδή τρολλ με δύο μπάσερ πλέον θα ρίχνει 10άδα:p

Πάντα κάναν στακ τα basher μεταξύ τους ρεεεε!

Στον καινούριο χάρτη όμως, αν ο ήρωας έχει δικό του bash, το basher δε κάνει στακ. Πούτσα!

Για τρολλ και Darkterror δηλαδή προτιμήστε attack speed, περισσότερα χτυπήματα = μεγαλύτερη πιθανότητα για bash

Ελα τώρα ποιος Ρικι, αν εχετε παι3ει την 5.84 τοτε μονο μπορειτε να καταλαβετε τι σημαινει imba riki. Με απλό blink, critical, ενώ το ulti προσφέρεται για τρελά multi-kills (και φυσικά αόρατος απο lvl 1 :?). [/geek mode]. Εντάξει τρέλο κάψιμο, απίστευτα ξημερώματα σε νετ, που οι ιδιοκτητες τους χάρη σε μένα και την παρέα μου αγόρασαν πολλά τερματικά. Όταν κάποιος μου έδωσε το Warcraft και άρχισα να λιώνω και σπίτι, μέσα στη βδομάδα φρόντισα και γω να το δώσω αλλου, πριν αρχίσω και τρέχω στους δρόμους ντυμένος σαν το θεούλη τον antimage :lol:

Όσο για το warcraft ήταν τρελή απογοήτευση με τα και καλά rpg στοιχεία του (οκ το upkeep το χωνέψαμε με τον καιρό), το starcraft II ρε πότε θα το βγάλουν επιτέλους? :stuck_out_tongue:

Waaaarrrcraaaaaft! Εχω λιωσει με ολη τη σειρα (δυστυχως ή ευτυχως). DotA ξαναρχισα να παιζω τωρα τελευταια και την εχω καταβρει με Earthshaker & το νεο Venomancer, αλλα προσπαθω να μην καω ΕΝΤΕΛΩΣ. :slight_smile:

Ναι με το strategy κ εγω ξεκινούσα να παίζω πρωι και όταν κοίταγα έξω είχε νυχτώσει :stuck_out_tongue:

Πάντως και η Luna είναι πάρα πολύ καλή και υποτιμημένη γενικά…

Stack κανανε αλλα δεν αξιζε να παρεις δευτερο μπασερ γιατι προσθετε πολυ μικρη επιπλεον πιθανοτητα για μπας. Πλεον το το αλλαξανε και το δευτερο basher προσθετη κατι λιγοτερο απ’οτι το πρωτο.

Χαχ! Να και ενας απο τους λιγους παιχτες που ξεκινησαν απο τις 5αρες dotes! Τοτε ηταν λιγο κωλο-bug, ισχυει. Στις 5αρες ειχα clan με τους φιλους μου (wild warcraft squad) και ειχαμε κατεβει σε μερικα πανελληνια τουρνουα με καλες θεσεις. Τωρα ακομα αμα ειμαστε καμμια 4αδα-5αδα, θα το πατησουμε το τεντωμα κατα πασα πιθανοτητα… :stuck_out_tongue:

λιγο ακυρο αλλα εχω το αυθεντικο παιχνιδι world of warcraft και θελω να το πουλησω.θα υπαρχει προβλημα στον αγοραστη με το serial number;

και κατι αλλο
http://www.worldofwarcraft.gr/news/285.html

Οχι, γιατι δεν χρησιμοποιει serials. :stuck_out_tongue:

οταν κανεις register στο σαητ σου ζηταει τον κωδικο απο το manual

Δωσε και το manual μαζι ξερω γω.

γιατι το θες;

Για κωλοχαρτο.

τραβα παρε απο το σουπερ μαρκετ

ΓΑΜΩΤΟ.Μου την ειπες.
Ξανακανε μια επεξεργασια δεδομενων τωρα και ισως καταλαβεις τι εννοουσα.

το θεμα ειναι οτι ζηταει και email και ισως ετσι εχει κλειδωθει.

λιωστε.

εχει ξαναγινει ?

DotA!!! Τι γαματη παιχνιδαρα
Εχω καιρο να παιξω αν και μπορω να παιξω πια και απο το σπιτι…
Τελος οι εποχες Ιντερνετ καφε αλλα βαριεμαι να καιγομαι ξανα κ ξανα…
Αγαπημενοι ηρωες Leoric, sniper, fletcher & darkterror8)

Xαχ! Ενταξει, φερθηκε και λιγο σαν νουμπας βεβαια.

:lol::lol::lol: Και να το ηθελαν θα ηθελε μια “Α” προσπαθεια για να το ξανακανουν! :lol:#-o