Warcraft III/DotA

Nomisteraki σε εχω πετυχει garena :p.Εσυ ησουν ε?

οχι! κανας fake θα ειναι. μονο ελεος γκεημζ παιζω.
garena ειναι κατι παρομοιο με GGclient(ή το ιδιο);

Το ιδιο ειναι με αλλο ονομα :).Το ελεοζ ειναι λιγο ελεος.Υπαρχει ακομα??Εχω να μπω bnet πανω απο χρονο

υπαρχει! οπως και το eleos/j eleos =Ρ
κι εγω δε ξεσκιζομαι εδω που τα λεμε. περισσοτερο μπαινω b.net για καμενιες τυπου gem td, green td, pudge wars, κανα φουτι, κανα ενφος και αμα ειμαστε υπερτυχεροι paintball.

σήμερα έπαιξα ένα μήπο,τους ξέσκισα ρε.10 κιλλς

Παίξτε κανα Unreal μωρέ να ισιώσετε. Άκου εκεί ντότα.

unreal???/

0ax0ax0xaa0xxa0ax0 καλο καλο

Dota=Αξια+Λιωσιμο+Εμπειρια=Real Pro Players (oχι και ολοι)

Οσο για to eleos ελεινα game παιζεις το εχουν μαθει ολοι πλεον και leavaroun συνεχεια

A. Σα να λέμε, δεν ξέρεις.

και garena καποιο πορβλημα παιζει και κανει συνεχεια drop καποιον παιχτη

Το ξερετε οτι βγηκε καινουργιο map 6.60 ετσι?:stuck_out_tongue:

Τα παντα ολα αλλαξαν στην 6.60…
Αντε να τα συνηθισεις…
Δεν εχω παιξει ακομα αλλα με 20 σελιδες changelog,you get the point

Οποιος παιζει garena απο εδω μεσα ας πει κανα name :slight_smile:

Gidoboskos edw :stuck_out_tongue:

Eλατε ρε να ζωντανεψουμε το θρεντ, δεν υπαρχει κανενας που να το λιωνει το game?..

Έ-λιωνα, απο σεπτεμβρη παλι

Eγω ελιωνα λιγο πιο παλια. Τωρα το εχω μειωσει αρκετα λογω διαβασματος.
Τις προαλλες παντως που μπηκα Garena πετυχα τον V3odor απο το φορουμ και παιξαμε ενα game.
Νικησαμε με συνοπτικες διαδικασιες :stuck_out_tongue:

Εγώ πριν από κάμποσα χρόνια ακολούθησα την εξής πορεία. Λιώσιμο στο σπίτι και τερμάτισμα των campaigns των Reign Of Chaos και Frozen Throne. Όταν ήρθε το πλήρωμα του χρόνου, αρχίσαμε με τον κολλητό να πηγαίνουμε σε νετ καφέ και παίζαμε 2vs2 στο battle.net. Παλουκάκι φάση θυμάμαι, το καλύτερο που είχαμε πετύχει ήταν 10 παραπάνω νίκες από ήττες. Σε κάποια φάση τα καμένα τα παλικάρια του καφέ μας έμαθαν τη ντότα και κολλήσαμε για 1-2 χρόνια. Μπήκε και ο άλλος κολλητός στην φάση και σαπίζαμε όλοι μαζί. Τελικά, βάλαμε και οι 3 σύνδεση στο σπίτι για έναν και μόνο λόγο: WoW. Ακολούθησαν σχεδόν 2 χρόνια hardcore-raiding, μέχρι που βγήκε το Burning Crusade και άρχισε να ξεφουσκώνει η φάση μέσα μου. Σχεδόν 3 χρόνια τώρα είμαι καθαρός. Μόνο που και που παίζω καμιά πίστα campaign στο Warcraft III ή κάνα custom game να θυμάμαι τα παλιά. Αν είχα χρόνο μπορεί και να ξανακύλαγα σε όλα αυτά. Ήταν ωραίες, ανέμελες εποχές…κλαψ σνιφ…

Παίζει κανα game τώρα?απο garena η bnet οτι νάνε,όποιος μπορεί να πέξει πλιζ να μπεί βαριέμε απέραντα

Ειμαι καθαρος σχεδον 1 χρονο λογω σχολης :smiley:
Ααααχ σχεδον 5-6 χρονια καιγομουν με την dota :?

8O 8O εγώ το φεβρουάριο κλείνω 2 χρονάκια με την dota μου :stuck_out_tongue: