Warcraft III/DotA

Όσοι πιστέψατε ότι είστε καθαροί έρχεται το τέλος…

Dota 2 απο τον δημιουργό του map Icefrog σε συναργασία με την Valve (cs αγάπη)

http://www.dota-league.com/?section=news&id=1371

Καιρός να καω λιγάκι πάλι στα “παλιά” και να αρχίσουν οι γκρίνιες :lol:

Γιατί μας το κάνεις αυτό δηλαδή;

Καλά είχα αποτοξινωθεί τόσο καιρό!!! :stuck_out_tongue:

Δεν πιστεύω να είναι καμιά βλακεία όπως HON ή LOL γιατί αυτα είναι χάλι μαύρο

Η αλερια + bloodseeker πωροση ετσι οπως τους κάνανε8)

H Traxex ειναι ρε #-o

τι λες ρε,αφου φένετε night elve,και ούτε καν είναι λίγο μαύρη κλπ κλπ…

εγω εχει κανα 10ημερο που παιζω league of legends για τη φαση…νταξει,δε μπορω να πω οτι ειναι ασχημο,αλλα πιθανο να το βαρεθω σε λιγο καιρο

Nαι, επειδη φενεται σαν night “elve” , οπως λες και εσυ, ειναι η Τraxex, σε αντιθεση με την Αλερια, που ειναι Light Elf.
Kαι προφανως δεν ειδες που κατω στην εικονα γραφει Drow Ranger. ( kαι οχι Windrunner)

High Elf, πλέον μετονομασμένα σε Blood Elves. Σας πιάνω αδιάβαστους στο Warcraft lore.

λεγε username

στο Oblivion έχει 15 τύπους ελφ

[SPOILER]dimon92[/SPOILER]

[SPOILER]dimon92 was not found,please verrify name and try again![/SPOILER]

Έχω 10 invites για το [B]HoN[/B] όποιος ενδιαφέρεται pm. Μπορείς με το invite να παίξεις δέκα παιχνίδια τσάμπα…

Βασικά λίγο το έπαιξα το game όταν το αγόρασα και μετά το παράτησα. Βέβαια μεγάλοι παίχτες του Dota το προτίμησαν. Καιρός να επιστρέψουν στο Dota 2 :twisted:

To DotA είναι free game?

Τι σχέση έχει η ερώτηση σου με την ερώτηση μου??? Ρώτησα κατι πολυ απλό αν είναι free gaming όπως το League of Legends για παράδειγμα…το τσαμπατζής απο πού βγήκε??? :-k

Επίσης κατάλαβα λάθος, νόμιζα οτι το DotA ήταν διαφορετικός τίτλος σε σχέση με το Warcraft, οπότε άκυρο…:slight_smile:

Όχι δεν είναι, πρέπει να έχεις αγοράσει αυθεντικό το warcraft 3 και το expansion για να μπορείς να παίξεις μέσω battle.net

Thanks for the reply, αλλά οκ το κατάλαβα εκ των υστέρων!!

Η μπορείς να το κατεβάσεις (δύσκολα όμως) και να παίζεις ποιο καλά με Garena.

Αλα σιγά εγώ πριν 2 χρόνια 17? το αγόρασα οπότε…

[SIZE=“3”][B]Κανείς ον τώρα για Dota?[/B][/SIZE]