Warlord @ Principal Club, Thessaloniki - 24/4/2013 & Gagarin 205, Athens - 27/4/2013

Με πρόλαβες! :stuck_out_tongue: Ας κλάψουμε λοιπόν όλοι μαζί αδέρφια! Κι ας κράξουμε λίγο ακόμα, πλάκα έχει!

[I][FONT=“Book Antiqua”]and the time had come for us all[/FONT][/I]

τι τετάρτη-σάββατο γμτ #-o

Ε θα κάνει και διακοπές ο Τσαμάκος εδώ. :stuck_out_tongue:
Εκεί θα είμαστε πάντως.

Gagarin ε? γιά να δούμε…

Παμκιν ποσες μπαμιες εχεις χυσει ? για μετρα τες… :smiley:

No comments ρε μουνια. :yahoo:

γαμωωωωωωωωωωω

Αν κατεβει με αυτον τον μπαρμπα-λακερδα που εχει τωρα, θα χασει οπαδους ο Τσαμης :wink:

Επιτελους ένα παιδικό όνειρο θα πραγματοποιηθεί στις 27 Απριλίου!!!

\m/ WARLORD \m/

Πώς θα ανέβουμε Θεσσαλονίκη την Τετάρτη ρε γαμώτο; Μόνο Αθήνα θα τους δούμε; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

WARLORD LIVE GREECE 2012 ΡΕΕΕΕΕ!!!

:smiley:

Θα παω τελικα, οσο και να μου την εδωσε ο Τσαμης (Κωλοτουμπα αλερτ :p)

Άλλο να σε εκνεύρισε ο τύπος και άλλο η μουσική :wink:

Πιστευω ειναι απο τα πιο οπαδικα live που θα γινουν ποτε…θα κλαιμε ολοι μαζι ρε…!!!

Εχω απορια να δω ποσοι τελικα θα μαζευτουμε…Μου φαινονται καπως μεγαλοι οι χωροι και δεν θα λεει να παιζουμε μπαλα. Γιατι με μια 500αρα (καπου εκει το κοβω), μπαλα παιζεις στο Gagarin.

Πρωτη συναυλια παντως για την επομενη χρονια, καλη αρχη! :stuck_out_tongue:

Ο τύπος φαγώθηκε να μην παίξει σε χώρο για 500 άτομα, του έγινε το χατίρι. Περιμένω να δω ποια θα είναι η ανταπόκριση.

…αυτό κριώς…δεν περιμένω και πάρα πολύ λάό, αλλά δεν θα παίζουμε και ποδόσφαιρο μέσα στον χώρο:):!:

[B][SIZE=“3”]ΝΑΙ ΡΕ, WARLORD ΡΕ ΑΠΙΣΤΟΙ…[/SIZE][/B] Ειμαι ηδη εκει για προσκυνημα…

Εκείνες τις μέρες το Principal και το Gagrin θα είναι οι πιο μεγάλες τράπεζες σπέρματος στο κόσμο.

AΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ…!!!