Warlord @ Principal Club, Thessaloniki - 24/4/2013 & Gagarin 205, Athens - 27/4/2013

χυνω νταμιτζανες!

πω, πω, γλέντια…!!!

νταξει καβλα οι Warlord, ωραιο και το βιντεακι κλπ, αλλα ειναι περιπτωση τυπου Running Wild και Dark Angel, ολο ανακοινωναν και ποτε δεν γινοταν τιποτα. οποτε ωραια ολα αυτα, αλλα μεχρι να εχω το εισιτηριο στα χερια μου, ΔΕΝ πολυεμπιστευομαι και προπαντως ΔΕΝ ενθουσιαζομαι. μακαρι να ερθουν τελικα, αλλα… ιδωμεν!

Με Zonder είναι η επανασύνδεση;

Αχα :yes:

Ω ρε μάνα μου…

Ο Zonder είναι ιδρυτικό μέλος των Warlord, ισοδύναμο μέλος με Tsamis. Εννοείται ότι είναι στο line up

Αληθεια, τι τιμη το κοβετε? Γιατι, αν δω κανα 30αρι ουτε απεξω δεν περναω.

Κάνα 25αρι το κόβω…

Στηριζουμε τους Πολεμαρχους γιατι πρεπει. Απαντες εκει για Επικο Μεταλ.

Ναι αλλά ο Αμερικάνος θα προτιμούσε να πάει και να κόψει απ’τα υπόλοιπα για τη μπάντα που αγαπάει… Αλλά έτσι είστε εσείς οι Έλληνες όλα με τα λεφτά τα μετράτε… Αντί να στερηθείτε για τις μπάντες σας… Ζώα…

30 κι όποιος αντέξει, λέω γω…

ειναι απο τα λαιβ που πραγματικα ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΙΜΗ…στην τελικη δεν θα εχουμε αλλη ευκαιρια να τους δουμε…αυτα γινονται ΜΙΑ ΦΟΡΑ…

Είναι μεγάλη η αναμονή μέχρι τον Απρίλιο… πρέπει να γίνει sold out από τώρα :stuck_out_tongue:

Θα προτιμούσα το line-up του 2002 γιατί τα live βιντεάκια στην Γερμανία τα σπάνε.
Ελπίζουμε να είναι καλός και ο D. King.

Δεν πολυδιάβασα αναλυτικά τι γράφει το fb ο Τσάμης… μόνο αυτά που βλέπω εδώ(το χρονολόγιο είναι για τον πεο).
Λογικό είναι να θέλει να παρουσιάσει σωστά την μουσική του σε κατάλληλους συναυλιακούς χώρους και να βγάλει και κάποια χρήματα.
Τέλος καλό όλα καλά εφόσον τελικά έκλεισαν οι συναυλίες.

Για την προσέλευση δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Υπάρχουν φανατικοί οπαδοί αλλά είναι υπερβολικά αισιόδοξος ο Τσάμης :roll:

Ιδεολογικά δεν πολυσυμφωνώ μαζί του παρόλο που έχει μελετήσει το αντικείμενό του. Πολύ αμερικάνικη περηφάνια και ρεπουμπλικάνικη ιδεολογία για τα γούστα μου…

μπραβο ρε, μπραβο, τετοια να γραφετε, συντηρηστε κιαλλο την υπαρχουσα κοροιδια, να φτασει στα αφτια κανενος διοργανωτη οτι “εκεινα τα κοροιδα οι οπαδοι ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΙΜΗ και θα πληρωσουν οτι ναναι” και θα ξεψαρωσουν κιαλλο. φυσικα και μας νοιαζει η τιμη, ανεργοι ειμαστε αρκετοι, θελουμε να δουμε warlord, αλλα αν δεν ειναι καμια προσγειωμενη τιμη και δουμε τιμες τυπου “ντιβας”, τοτε…ΠΟΥΛΟ ! απλα και καθαρα. θελουμε να τους δουμε, αλλα μ@λακες δεν ειμαστε :slight_smile:

ΠΕΣ ΤΑ!!!

Το Principal πάντως έχει παράδοση σε λογικές τιμές εισιτηρίων και ελπίζω να την συνεχίσει.

οταν λεω οτι δεν με νοιαζει εννοω οτι οι Warlord ειναι μια μπαντα που δεν με νοιαζει αν θα δωσω 20-25 ή 30 θα τα δωσω και θα ευχαριστω και το θεο που θα τους δω live την ωρα που δινουμε τοσα κ αλλα τοσα για live που μετα απο 2 μηνες τα εχεις ξεχασει…

Για εμενα θα μετρησει και η τιμη, αλλα και κατα ποσο θα εχει υποχωρησει η ξενερα που εφαγα οταν διαβασα τι εχει γραψει ο Τσαμης τοσο καιρο.

Ξερει κανεις αν θα ερθουν με τον τραγουδιστη απο τους Hammerfall?