Warrior Soul

Δε θα γράψω τίποτα άλλο… Απλά [SIZE=“5”]ΘΕΟΙ[/SIZE]

Από τα πιο υποτιμημένα συγκροτήματα όλων των εποχών.To drugs,god and the new republic είναι μεγάλη δισκάρα

:thumbup:

Ισχύει… δυστυχώς υποτιμημένο γκρουπάκι που τα σπάει πολύ ασχημα…

[SIZE=“4”]Lets get watsed !!![/SIZE]

nai ok … [SIZE=“5”]Wasted[/SIZE] sign-:oops:

death_by_stone λες πολλα… τωρα σε πηρα χαμπαρι ρεεεεε!!! (σωστος για carcass…)
οντως, οι warrior soul ηταν ενα αξιολογοτατο group που ποτε δεν ειχε την τυχη που επρεπε… καλα για ελλαδα, δεν το συζηταμε καν!!!

exw akousei liga prammata alla exw en8ousiastei apo ayta pou exw akousei…thirsty for more…

ΘΕΟΙ!

Here’s to the losers…που λεγανε και οι ιδιοι…

http://www.rocking.gr/review1195.php

Δεν περιγράφω άλλο…

απλα γκρουπάρααααααααα

εχει ακουσει κανεις την νεα μπαντα του κ.κλαρκ?νομιζω dirty rig λεγονται.ολο το χω στο μυαλο μου να τους ψαξω και ολο το ξεχναω. :slight_smile:

Ωραίο συγκρότημα όντως, από τις λίγες μπάντες “εκτός Πεδίου” μου, που μου αρέσουν αρκετα.

Ειδικά αυτό το “Jump For Joy” είναι μεγαλειώδες κομμάτι.

επαναφερω το θρεντ λογω επικαιροτητας

και απαιτω απο τον δημιουργο του να βαλει πολ

να δουμε πια απο τις δισκαρες τους ερχεται πρωτη σε προτιμησεις

Salutations From The Ghetto Nation με μικρη διαφορα. Αν και το Space Age Playboys μ κανει για τρελο outsider.

salutations και απο μενα

με μικρη διαφορα οπως λεει και ο ανγκμαρ

γιατι γενικα τα 3 πρωτα ειναι ΔΙΣΚΑΡΕΣ!!!

αλλα τα love destruction και the fallen ειναι πολυ κομματαρες!!!

Drugs, God and the New Republic για μενα,το πρωτο δισκακι που ειχα αγορασει απο αυτους!!νταξει τι να πει κανεις για αυτη τη σπουδαια μπαντα,για λιγους και καλους!!

μετα το salutations δεν τους παρακολούθησα.
Δυστυχώς το last decade δεν είχε καλή παραγώγή και έτσι χάνουν λίγο τα κομμάτια… τι να πω
το drugs god είναι γαμάτο…
αλλα για καλύτερο θ α επιλέξω ενα απο salutations και last
θα πω το πρώτο μιας και έχει και τον υμνο losers το οποίο σηματοδοτεί
τη ζωή του ιδιου του καλλιτέχνη.
Αν είχε καλυτερη παραγωγή …

Tι μπαντάρα θεέ μου!
ΚΑΥΛΑ!

Ελαφριά προτίμηση στο Salutations

τα 3 πρωτα ειναι μνημεια hard rock…απλα…μακαρι να ξαναρθουνε να τους δω και γω…

Μόνο 3 σελίδες για τους warrior soul #-o#-o Ντροπή!!!
Τους θυμήθηκα τις πρoάλλες από ένα ποστ του potofgold (ή potogolf σύμφωνα με άλλους). Δεν έχω ακούσει όλη τη δισκογραφία τους, αλλά έχω ακούσει τα δυο πρώτα (Last Decade, Dead Century και Salutations from the Ghetto Nation). Και τα δυο είναι φοβερά άλμπουμ. Μιλάμε για την πιο υποτιμημένη μπάντα του κόσμου, η οποία έχει βγαλει άλμπουμ διαμάντια και δεν την ξέρει ούτε η μάνα της.
Η ψηφος μου πάει χαλαρά στο ντεμπούτο τους, στο οποίο δυσκολεύομαι να βρω μέτριο κομμάτι.