WASP Live In Greece 26\27 Οκτωβρη

Το περιμενα πολυ καιρο, και ο zafrock το ιδιο, φανταζομαι και πολλοι αλλοι…

:band:

Πολύ καιρό??
Έχουν έρθει Αθήνα 2 φορές τα τελευταία 3 χρόνια ή κάνω λάθος?
:-k

Πάντως την τελευταία φορά που ήρθαν και είχαμε πάει ήταν ψιλοτραγικοί…:?

Αλλο ενα εν δυναμει μεγαλο Ελληνικο συγκροτημα.

13 Οκτωβριου 2006 ειχαν ξαναρθει.

Οντως, εγω ψιλοβαρεθηκα.:stuck_out_tongue:

Δευτερη φόλα σε ένα χρόνο δεν λέει. Να μαζευτούμε να πάτε… :stuck_out_tongue:

Δεν τους εχω δει ποτε! Με αφορμη την τελευταια υπερδισκαρα, θα παω!

Ψιλογαμάτοι αλλα λίγη ώρα ήταν στο Gagarin…

Εντάξει, δισκάρα το τελευταίο, αλλά αν είναι να παίξουν με το ζόρι 80 λεπτά και με 35 ευρώ (η και παραπάνω) εισιτήριο να λείπει!

30 ειναι το εισητηριο… Μια χαρα νομιζω…

δεν τους έχω δει και δεν τους χάνω διάολε

Nαι θα παμε!

Ρε μια χαρα ειναι το εισιτηριο (10.000δρχ=τζαπα πλεον…) και οι WASP απο τα πιο λατρεμενα συγκροτηματα. Αλλα εχοντας τους δει ηδη το 2004 και το 2006 δεν νομιζω να ξαναπαω παλι φετος. Του χρονου που θα ξαναρθουν ισως!:stuck_out_tongue:
Βασικα ο κυριος λογος ειναι οτι εχω ηδη αποφασισει να παω σε 4 live αυτο το φθηνοπωρο και λεφτα δεν υπαρχουν… Συνεπως δεν ειναι απο τις αμεσες προτεραιοτητες μου. Αν αλλαξει κατι στα υπολοιπα το ξανακοιταμε. Ειναι και αυτο που ειπαν τα αλλα παιδια με το μικρης διαρκειας σετ λιστ που δεν με κεντριζει και ιδιαιτερα…

Παντως αγαπαμε WASP :bow: :bow: :bow: :metal: :metal:

Dominator ΡΕ!!! Heaven’s Hug In Black και τα μυαλα στο μπλεντερ!

εγω δεν τους εχω δει ποτε,αρα καιρος ειναι να τους δω
η τιμη του εισητηριου ειναι λογικη, αλλα αν ηταν 25 θα ηταν ακομη πιο λογικη μιας κ ερχονται καθε χρονο κ οι περισσοτεροι τους εχουν δει

εχω δει 3 φορες live τους wasp και μπορω να πω οτι μαλλον θα ειναι ή μετριοι, ή υπεργαματοι. δεν εχει τυχει εμφανιση να πω “οκ ηταν απλα πολυ καλοι”.

τωρα την τελευταια φορα ναι, ηταν ψιλοχαλια. αυτον τον κιθαριστα δε καταλαβα τι τον πηραν. μπορει να τον ψωνισαν απ τη λαικη, μαζι με ενα κιλο πατατες (:stuck_out_tongue: ). κατακρεουργησε τα περισσοτερα σολο. ασε που επαιξαν μονο 70 λεπτα. οκ, τρεχαν πανω κατω πωρωμενοι, αλλα τα λαθη πηγαιναν συννεφο…

Ξερετε που θα γινει η συναυλια η μαλλον στο gagarin?:roll:

Gagarin.

Εχει βγει και δελτιο τυπου, κοιταξτε στη κεντρικη του σαιτ…

AYTA EINAI!!!:smiley:

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς…