WASP Live In Greece 26\27 Οκτωβρη

εννοω μικρος…

Ε και?..Σιγα…Ποσο εισαι…?

σχεδον 15!!!αλλα αμα θες παμε…γιατι κ γω μαλλον μονος μου θα παω…!

ε αυτα πιστευω σιγουρα θα τα παιξουν, οπως και chainsaw charlie, wild child και στα σχετικα. τωρα για τα αλλα τι να σου πω. το arena of pleasure το επαιξαν την προηγουμενη φορα και μαλλον χλωμο να το παιξουν παλι (εκτος αν ειδαν οτι ο κοσμος γουσταρε τρελα π.χ.) το mean man το εχω τρελο αχτι να το ακουσω. ξερεις πως ειναι το αγαπημενο μου wasp κομματι.

αν βρω καποιο σετ λιστ θα το βαλω σε spoiler. οταν παιξουν τα πρωτα dates θα βαλω τα ψαχτηρια…

2/10 ξεκιναει η περιοδεια νομιζω… Δεν ειμαι σιγουρος… Νταξει , και Sleeping In The Fire θελουμε, Hallowed Ground και διαφορα αλλα καλουδια… Κοιταζα κατι βιντεα στο γιουτιουμπ, φοβερη ενεργεια, φαντασου στο λαιβ τι θα γινεται… 2 φορες τους εχασα, δεν χωραει τριτη…

Και γω τι θες να κανω που βλεπατε καποτε μονο ελληνικα γκρουπ ??? Δεν με νοιαζει αυτο καθολου. Εσυ επισης μπορει να εχεις τη δυνατοτητα βνα πηγαιμνεις σε οποιο Live γπυσταρεις αλλα αλλοι δεν την εχουν αυτη τη δυνατοτητα (μαθητες/φοιτητες) και γενικα να δωσω 30 ευρω για να δω για 4η φορα WASP μου φαινονται πολλα. Και αλλοι στο εξωτερικο με 25 ευρω βλεπουν μπαντες κανονικα και με ηχοληπτη δικο τους αλλα ξεχασα τα βαλκανια ειναι επικινδυνη ζωνη…#-o

και εγω το εχω αχτι αλλα δυστυχως δεν επαιξε 3 φορες δεν νομιζωνα το παιξει τωρα. Επισης μου τη σπαει που αγνοει ο Blackie την δισκαρα “Still Not Black Enough”.

με μια προχειρη ματια βρηκα αυτο:

Tuska Open Air 2007 - Finland

[SPOILER]W.A.S.P.
-On Your Knees / Inside The Electric Circus / Hate To Love Me
-L.O.V.E. Machine
-Wild Child
-Take Me Up
-The Idol
-I Wanna Be Somebody

-Blind In Texas
[/SPOILER]

για φεστιβαλ μια χαρα ειναι.

Πέρυσι ήρθαν Θεσσαλονίκη τη μέρα των Δημοτικών εκλογών και τους έχασα.Πρόπερσι ήμουν μικρό ακόμα!Μα φέτος θα είναι τρέλα!!!Από τώρα ραντεβού 26/10 Αριστοτέλους για κρέπα το απόγευμα και πάρτι μετά!Όσοι πιστοί προσέλθετε!

Υ.Γ. Αν έρθει και ο Κing Diamond φέτος θα είναι η καλύτερη μου χρονιά!Και αν κάτσει και κάνα BonJovi το καλοκαίρι τότε μπορώ να πεθάνω ευτυχισμένος! (Από ευσεβείς πόθους άλλο τίποτα ε?)

Φιλε εγω ειμαι 16.Αμα θεσ παμε μαζι πιγαινω συνηθως παντου μονος μου σε συναυλιες και μην λεσ οτι εισαι μικρος.Εγω το 2005 στους maiden ειχα παει μονος μου μαλακασσα και γυρισα:wink: Συγγνωμη για το off topic8)

εχμ. οφ τοπικ σχολιο επειδη δε κρατιεμαι:

ο κινγκ λαιβ κατεθαφιζει ουρανοξυστες. πολλα καλα & παλια κομματια, stage show με σκηνικα νεκροταφειου και bonus επιλογες απο mercyful fate. αν ερθει, εφυγες σουμπιτος. king δαγκωτο.

Τελικα ποιοι ειμαστε μεσα για να συναντηθουμε να παμε ολοι μαζι στο live??

Εγω.
Αλλος;

Δεν πηγα περυσι και μαλλον φετος δε θα τους χασω.

Cocaine cowboys ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου αλλα δυσκολο να το παιξουν.

εγω θα παω στανταρ

Θα’ χει ωμά κρέατα?

Πεινας?

NAI!!! :wicked:

Α ρε Blackie μορφη…

:metal:

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ…
:-k :-k :-k :? :? :?

Μεχρι τωρα ειμαστε:

εγω (rasputin)
zafrock
rock

anybody else?