WATAIN Live @ Kyttaro 04-04-14 & Thessaloniki 05-04-14 @ TBA

Ιδια μερα με τους Dark Tranquillity ;;;;;;;;

Ωπ, με Degial λεει. Αν φερουν ολο το πακετο ισως τιμησουμε

Εγώ θα προτιμήσω να πω ότι πέφτει ίδια μέρα με το live Grave Miasma/Cruciamentum κλπ κλπ αν δεν απατώμαι. Κρίμα να πατώσει λόγω Watain.

Ελεος…

Ναι ε. Δεν υπαρχει διλημμα, Dead Congregation θα παμε.

Χοντρο ομως οπως και να χει

Αν μπορουσε να γινει ενα swap στις μερες των DC (που φανταζομαι οτι θα ειναι πιο εφικτο απο το να αλλαξουν την ροη του τουρ οι Watain), θα βολεψει τους παντες.

Πραγματικα ελπιζω να μην ειμαστε τρεις και ο κουκος στους Dead Congregation.

το swap ειναι ο,τι πρεπει για να τιμηθουν και τα 2 live οπως τους αρμοζει.

Γινονται προσπαθειες να αλλαξει ημερομηνια το live των DEAD CONGREGATION

ELLADARA.
PAIZEI ANTI NA GINEI SWAP,
NA MPEI K 3o LIVE THN IDIA MERA.

Να φάει σκατά το τσίρκο του καραγκιοζοπαίχτη σουηδού.

…καλά δεν ντρέπονται…την ίδια μέρα…οι προσπάθειες των παιδιών να φέρουν αποτέλεσμα για το live των DEAD CONGREGATION, και να αλλάξει η μέρα:):!:

σοβαρά όποιος σκέφτεται να πάει στην γελοιότητα των Watain έναντι στο υπερ επικών διαστάσεων live των Grave miasma , cruciamentum etc … είναι πραγματικά άξιος της μοίρας του .

νταξει, εγω για Degial θα χαζοψηνομουν, αλλα οπως ειπα δεν υπαρχει διλημμα. και να αλλαξει η ημερομηνια παιζει να το καιγα λογω οικονομικου

Τι εχουν οι Watain?

Σοβαρα ρωταω, επειδη εχουν πεσει στα αυτια μου καποια λιγα κομματια και μου αρεσαν.

Και καλα επειδη ειναι λιγο ποζερια μωρε

Hipster είναι ο κύριος :stuck_out_tongue:
Κάθε βράδυ ακούει το casus αλλά ντρέπεται να το παραδεχτεί.

δεν είναι το τι έχουν , είναι το οτι δεν συγκρίνονται με τις μπαντάρες του άλλου live .

*εως και το casus luciferi παίζουν τρομερά … από κει και πέρα κατήφορος - χωρίς να με ενοχλεί καθόλου η αναγνώριση και η αποδοχή που απολαμβάνουν

Δεν θα προτιμήσω Watain από τις 2 συναυλίες. Αλλά ακούστηκε ότι κάνουν προσπάθειες να αλλάξουν τη μέρα του live για να μπορέσουμε να τιμήσουμε και τις 2. Ψιλοτραγικό αλλά πραγματικότητα.

Ο τελευταίος τους δίσκος πάντως ήταν λίγο απαράδεκτος

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα, το Lawless Darkness μια χαρά δίσκος ήταν. Ισως το παραέκαναν λιγάκι με την μελωδία σε κάποια σημεία αλλά εντάξει.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk