We 're going to KISS 16/03/08!

1 X KISS pole position inc Sun GA ticket @ $149.00 = $149.00
SubTotal: $149.00

Μαζί με κάτι άλλους τρελούς θα πάμε DOWN UNDER να δούμε F1 & KISS !!! 2-3 νομίζω είναι συν-forumites…
Ψηθήτε και άλλοι… !!!

είναι 90ε τα pole position, VIP εισητήρια για KISS & F1, 60e F1 & kiss απο κάποια μεγαλύτερη απόσταση…
και 1230ε πέρα δώθε με φόρους και όλα με την emirates !!!

θα μείνω και κάνα μήνα περίπου !!! \Μ/ !!! με τα καγκουρά και τους έμο !!! και το καλό είναι οτι προλαβαίνω και kamelot στις 16/04 !!! oh yeah !!!

Θα πάμε μαζί.:smiley:
το pole position είναι καθ’ οδόν!
τα KISS brothers and sisters περιμένουν εναγωνίως!!!

Τωρα που παω για χεσιμο να ανοιξω νεο θρεντ ή μπορω να το πω κι εδω? :-s :-k

αι λαβ γιου 2, μαι σπαυινγ νταρλινγκ…
και για να μην το πάρεις πάνω σου, εννοω …
I love U2, my spying darling…

δεν νομίζω οτι είναι άσχετο αφού 4 forum members θα πάνε.

Αναφορικά απλά… εκείνες τις μέρες έχει εκτος απο KISS και …
drumroll… Οζζυ, duran duran,WASP, Don McLean, Neil Sedaca και black crows,
καθώς και … αν και δεν με απ-asshole-ει…
Sinead o connor, Maroon 5, QUOTSA, Smashin Pumpkins, Jesus and the mary Chain, matchbox20, Celine dion.
και περναγαμ ομορφα - ομορφα όμορφα … !

καλα…πολιτισμος…

Από το να κάνεις ένα ταξίδι στην Αυστραλία για να δεις 1-2 γκρουπ, κάνεις 3 στην Ευρώπη και βλέπεις περισσότερα με τα ίδια λεφτά! Οπότε… δε σφάξανε!!

Ha Cozman, http://www.soundforgemusicgroup.com/dimigigs/ τα έχω δεί ΟΛΑ όσα θέλω να δώ, εκτός απο kiss, και μπορεί να είμαι με ένα πυροβόλο, όταν θα έρθουν ευρώπη. Επιπλέον είναι και 1 μήνας διακοπές for me…
οπότε… it’s a no brainer… αν και αν μπώ αυγουστό …θα πάω και σε κάποιο άλλο fest… χαχα…

You are going to kiss? Άντε, φιληθείτε λοιπόν, τι περιμένετε.

αυτό ήταν αστείο, δροσερό σα παγάκι

Μπράβο ρε!!! :yahoo:
Πολύ θα θελα να έρθω!
Αλλά δεν μπορώ να πάρω 1 μήνα άδεια, ούτε καν 10 μέρες συνεχόμενες… :? :lol:

Και άσε που εκείνο τον καιρό κανονίζω κάτι πάρα πολύ σημαντικές δουλειές, οπότε και πάλι δεν θα μπορούσα… :roll:

Θα περάσετε κορυφαία, πάντως, είναι σίγουρο αυτό!!! :drunk:

Α! Να πας και καμιά εβδομάδα Νέα Ζηλανδία! :wink:

P.S. Δεν χρειάζεται να εξηγείς γιατί άνοιξες το thread! O καθένας εδώ μέσα ανοίγει ότι πιο ανούσιο και άσχετο thread υπάρχει και δεν θα αναφερθεί το μοναδικό προς το παρόν live των KISS στον πλανήτη, από την στιγμή που θα πάει κόσμος από εδώ μέσα; :wink:

άλλες 2 ημερομηνίες ανακοινώθηκαν !!! έ ναι ! θα πάμε και έκει !!! 3 σερί !

18 Μαρτίου Brisbane
20 Μαρτίου Sydney

μέχρι εδώ έφτασε η μυρωδιά την καΐλας … :lol: :lol: :lol:

κάλα κατσε εδώ και δες τα ίδια ! Μ αυτό έκλεισα, συναυλιακά. Δεν έχει μείνει τπτ άλλο εν ζωή που θέλω να δώ και να μην έχω δεί μετά απο τον ιούλιο. 8)

Χελλ γιεα. Νταξ, ποτε δε τις εκοβα για Κιςς, αλλα τα show τους εξω ‘‘κοβουν’’ κανονικα.

Γενικα Καργια καλα να περασετε. Βγαλε και καμια πικ με Στανλει.:stuck_out_tongue: :wink:

Παίζει να είσαι ο μόνος άνθρωπος στον κόσμο που νιώθει πλήρης μην έχοντας δει Pink Floyd ή Led Zeppelin…

Μπα, ειναι πολυ περισσοτεροι…

Προφανώς… απλά ανέφερα τα πιο τρανταχτά παραδείγματα. (για μένα τουλάχιστον…)

Οχι ρε.
Ειναι πολυ περισσοτερα τα ατομα που χεστηκαν αμα δουν Floyd η Zeppelin.

Α ναι, ξέχασα εσένα και τον Φίλιππα. :twisted: