We 're going to KISS 16/03/08!

Εγώ θέλω να δω Zeppelin ρε άμπαλε! Για τους KISS και τους Floyd χέστηκα βέβαια.

Γιατι ολοι εσεις εχετε δει AC DC και θα νιωθετε πληρεις…??
(Μην δινετε σημασια,πεταχτηκα και εγω με την καυλα μου…Καπου επρεπε να το πω…)

ACDC έχω δεί ! Best Gig EVER !

  1. α, ξέχασα να πώ οτι εκτός απο τη συλλογή με stabs, έχς άνετα πάει σε άλλες 100-150 συναυλίες, απλά … δεν έχω τα είσητήρια ή είχα πάει τσαμπέ κτλ κτλ κτλ … οπότε έχω δει ακόμα περισσότερα, απο όσα μπορεί να δεί κάποιος… προσπαθώ να κάνω ένα gig calendar με πράγματα που έχω δεί !
    a) δεν θέλω να δώ floyd για να δώ floyd. Είχαν μια φιλοσοφία και μια θεώρηση που θα είναι πολυ κρίμα να τη βγάλουν στο δρόμο για τα $$. εξάλού εχώ δεί ένα πολύ καλό tribute απο βασικό τους μέλος !
    b) τους Zeppelin - τους αφήνω κληρονομιά του άμπαλου που δεν μπορεί τα κομμωτήρια. Ειλικρινά ούτε με $$ δεν θα πήγενα να τους δώ !

Μόνο petty θέλω !!!

Τι λε ρε τρελε!
Για reunion Floyd θα πηγαινα ακομα κι αν το κανανε στον Αρη.

Για Ζεππελιν θα πηγαινα οπουδηποτε στην Ευρωπη.

ΚISS μονο δωρεαν…

α) :ban: :ban: :ban: :ban: :ban:

β) που μένεις ??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Δεν θα έπρεπ να μιλάω γιατί ο Guardian έχει άγριες διαθέσεις. Πάντως το Plug Me In έχει στο 3o DVD ένα κομμάτι στην βιντεοσκόπηση του οποίου έχω παρεβρεθεί.

Για τους KISS έχω να πω ότι τον Μάιο με Ιούνιο θα παίξουν Ευρώπη οπότε ψήνομαι πολύ για ένα ταξιδάκι. Αν έχει μαγκιά η Didi ας τους φέρει στο Rockwave :slight_smile:

ACDC τελικώς ήταν μούφα που τύπακος έβγαλε επίτηδες.
KISS τελικά 90 % θα φέρει η didi… για να δούμε !
Δε μετανιώνω για αυστραλία πάντως !

8O

ε?:-s

Κάργια, δεν είναι αστεία αυτα…[-X

Το βλεπω δυσκολο Μητσο…

Στη Μαλακασα ποιος θα παει;

ρε καρια εξηγησε καλυτερα και τα δυο μερη απο αυτο που ειπες…
γιατι ο τυπακος εβγαλετην μουφα επιτηδες?
και ποσο εγκυρη ειναι η πηγη για κιςς…?

Αν φέρει και ένα άλλο δυνατό όνομα?

Μπον Τζόβι πχ? Νομίζω τότε η προσέλευση του κόσμου θα είναι κάτι παραπάνω απο αρκετή…

MIN koroidevete giati OLOI THA PATE!!!
Ayta!!!

εννοώ α, οτι ένα τυπάκι, θέλησε να παίξει με τα νεύρα του κόσμου και έβγαλε μια φήμη για ACDC
όσο για kiss, ε… μάλλον θα είναι οριστικό μεσα στη βδομάδα για 15-20 μάη… μάλλον 18 που είχε ακουστεί…

μ αρέσει που δεν προσέχετε τι λέμε. οι kiss μάλλον έριξαν λίγο το κασέ για να έρθουν, διότι με 750.000ε δεν γινότανε… σιγά μην βάλουν και bon jovi στη μαλακάσα, οι οποίοι έχουν κασέ 1.000.000 ευρώ.

οι kiss είτε θα είναι μόνοι τους, είτε με κάποιο μικρο όνομα και θα είναι ΑΚΡΙΒΟΙ !

Ντάξει, το οτι θα ήταν ακριβοί είναι σίγουρο… Βασικά μακάρι να κάτσει… Αλλα πόσους να τραβήξουνε μέχρι τη Μαλακάσσα?

We’re going to pray…18/5/08 :papas: :papas: :papas:

αει να δουμε τι θα δουμε…

i will pray side by side with hokam… :papas: :papas: :papas:

i will pray on hokam avatar. o mighty anus of venus and sinus… make kiss cometh this way… and leave us MAKAKES in MAKA-CASA !!! AMEN !

Πω πω, τι θα πει ρε γαμώτο “μέχρι τη Μαλακάσα”; Λες και μιλάμε για το Διδυμότειχο. Βγαίνεις εθνική και σε 20-25 λεπτά είσαι εκεί. Έλεος πια.

Οι περισσοτεροι ομως Κωστη δε σκεφτονται ετσι. Ειδικα αν πεσει στις 18 (δηλαδη η επομενη μερα ειναι εργασιμη)…