Weeds [TV]

Καλά ρε δεν υπάρχει θρεντ για τούτη την γαμιστερότατη σειρά? Το ξεκίνησα πρόσφατα, έχω φτάσει στα μισά του 3ου κύκλου και γαμάει άπειρα. Μια μάνα έχει γίνει marijuana dealer για να τα φέρει πέρα κλπ κλπ ενώ μπλέκει και πολλούς χαρακτήρες όπως συγγενείς, γείτονες κλπ.

Αν χάνετε τα κλειδιά σας συχνά και δεν έχετε δει τη σειρά κατεβάζετε ΤΩΡΑ. Ένας ακόμα λόγος είναι η σουπερ πρωταγωνίστρια-Μιλφάρα Mary-Louise Parker. Α και έχει και πολλά γκομενάκια και όσο προχωράνε οι κύκλοι το γυμνό αυξάνεται ε! :smiley:

A, επίσης έχει ωραίο intro τραγουδάκι που είναι και σε διαφορετική εκτέλεση κάθε φορά.
Little Boxes




ελεγα να την κατεβασω…
αν ειναι τοσο καλη οσο λες, θα το κανω

Μόλις χτες τελείωσα όλους τους κύκλους. Ωραία σειρά για να περνάς εύχαριστα την ώρα σου. Το στυλ της σειράς είναι ανάλογο του Californication, οπότε σε όποιον του αρέσει σαν σειρά λογικά θα του αρέσει και αυτή.

το καλυτερο μιλφ στο διαστημα, η δευτερος κυκλος ειναι ο καλυτερος απ’ ολους τους αλλους κυκλους ολων των σειρων μαζι. και ο νταγκ ειναι μαζι με τον μπαρνυ οι δυο καλυτεροι κωμικοι ολων των σειρων μαζι. δειτε το. 16 Αυγουστου ξεκινα ο 6ος κυκλος, ενας χρονος αναμονη και το ειχα ξεχασει, να’ σαι καλα βρε νεκρομεηχεμ, ασε τις πεθερες(ΛΟΛΟΛ) να βλεπουν τρουμπλαντ.

Tο έχω δει κι εγώ, εκπληκτική σειρά, τρελό χιούμορ, απίστευτοι χαρακτήρες (ΘΕΟΥΛΑΣ Νταγκ, Άντυ κορυφή), ΚΑΝΕΝΑ ταμπού, τελείως χύμα ατάκες / σκηνές (περισσότερο κι από το Californication), και μια πρωταγωνίστρια… έπος! Αγαπάμε + περιμένουμε 6η σεζόν.

Από τις πιο αστείες σκηνές ever, για όσους το 'χουν δει:

Αυτή που ο Άντυ ζητάει να μυρίσει το μαρκαδόρο από τον μαύρο :lol::lol::lol:

Εχω δει τον πρωτο κυκλο και τωρα θα κατεβασω τον δευτερο!Να πω την αληθεια δεν ξερω αν μου αρεσει παντως το σεναριο ειναι περιεργο και πρωτοτυπο!

Εγώ πάλι είχα πεθάνει με το τελευταίο επεισόδιο τις 3ης season

που έπαιζε ο Doug πάντσο, ειδικά στην σκηνή με τους χριστιανούς:lol::lol:

Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο, τέρμα χύμα και γουστάρουμε 8)
Την αγάπησα την τύπισσα :oops::oops:

Ειχα δει μια σεζον αλλα την ειχα σταματησει.Το καλοκαιρι λεω να ξαναρχισω να βλεπω.

Αρκετα καλο και ευχαριστο να περνα η ωρα!Ειδικα οι χαρακτηρες του Doug,του Andy και του Dean αλλα και της σκροφας Celia ειναι οι καλυτεροι!Ειμαι περιπου στο τελος της τριτης σεζον και σιγουρα θα δω και τις επομενες!!

Funny story,οταν πρωτογραφτηκα εδω,περα απο μερικα μουσικα,στο τοπικ για σινεμα ηθελα ως πρωτη κινηση να ανοιξω θρεντ για το Weeds…

Η σειρα στελνει αδιαβαστες και για πλακα ολες τις κωμικες-ακραιες σειρες τυπου californication κτλ,με μεγαλη ευκολια…
Ολες,μα ολες οι σεζον κοβουν κωλους…δευτερη καλυτερη για μενα…the milf-weed…ο Αντυ και ο Νταγκ ειναι εξωπραγματικοι χαρακτηρες…πανω απολους βεβαια,μοναδικη Mary-Louise Parker,κραταει ολη τη σειρα αμα θελει μονη της…

Μονο τελευταια σεζον δεν ειδα γτ με πετυχε πανω σε μετακομισεις,μαζεμενη σε λιγο καιρο ομως θα ειδωθη οπως πρεπει…

Η αποθεωση της ατακας και του πραγματικα εξυπνου και απενεχοποιημενου,διχως ταμπου χιουμορ…

Μπαίνω και γω δυναμικά στον φαν κλαμπ. Πόσες σεζόν είναι συνολικά?

  1. Toν Αύγουστο αρχίζει η 6η.

Νice. Να χουμε να βλέπουμε.

Μπήκα στο fan club με τα καλύτερα λόγια μέχρι τώρα.
Κάθε season έχει λίγα επεισόδια εε?

ναι μαξ στον τριτο κυκλο που χει 15 επεισοδια αλλιως καπου στο 13 ειναι οι αλλοι κυκλοι…
επισης η διαρκεια του καθε επεισοδιου ειναι περιπου μισαωρο

Είμαι στη μέση της 2ης και ομολογώ ότι γαμάει. Ότι πρέπει μέχρι να βγει νέος Σπαρτακους.

.-

Αρχίζει 6ος κύκλος την Δευτέρα ρε παλιοχασίκλες!:lol::smiley:

Weeds Season 6 Trailer

Άντε ρε δε το δε κανας άλλος?

Γαμώ τα πρώτα επεισόδια για σεζόν. Πολύ καλύτερο απ’ τα προηγούμενα πρώτα των 2 σεζόν.