Weeds [TV]

Ξεχασα πως δεν ειχα δει την πεμπτη σεζον :expressionless:

Κατεβηκε και επανορθωνω

τωρα αρχισα να το βλεπω

τι ΜΙΛΦΑΡΑ ειναι αυτη ρε ?!?!

Θεϊκή σειρά!

Το ξεκίνησα μετά από τρελό πρήξημο του αδερφού μου και είδα τις 5 πρώτες σεζόν μέσα σε 3-4 μέρες! Και βασικά επειδή γούσταρα που τις κατάπινα έτσι μονορούφι τις σεζόν , λέω να περιμένω να τελειώσει κι αυτή, για να την δω μονοκοπανιά (μόνο το 1ο επεισόδιο είδα για να μου φύγει το άγχος από το φινάλε της 5ης).

Γουστάρω άπειρα που πάει κόντρα σε οτιδήποτε πολιτικά ορθό! Είναι κυνικό όσο δεν πάει, ρατσιστικό, κλωτσιά στ’ αρχίδια σε κάθε είδους καθωσπρεπισμό και εκπληκτικά, πανέξυπνα αστείο.

Προσφατα το ξεκινησα. Πολυ συμπαθητικη και ευχαριστη σειρα με ωραιο προτοτυπο και φυσικα χυμα σεναριο και χιουμορ. Ειμαι στα τελειωματα της 1ης ακομα αλλα σκοπευω να την ξεκοκαλισω και αυτη τη σειρα. Για τη μιλφαρα ουτε σχολιο βεβαια, μονο αυτο: αριστα 10! Οι υπολοιποι στα χαμενα και στις κοσμαρες τους, οτι πρεπει. Εχω ηδη πριξει τους παντες γνωστους και φιλους να τη δουν.

Τελείωσε και η 6η σεζον με σούπερ τασπασίδης τασπασόπουλος φινάλε επεισοδιάρα! Αναμονή μέχρι του χρόνου τώρα =/

Τα σπασε το τελευταιο.
Συγκινηθηκα κιολα. :confused:

Ουφ, αναμονες, ουφ.

και γαμω το επεισοδιο!ανατροπη στην ανατροπη!!θα μας λειψει αλλα νταξει θα χορτασουμε αλλου ειδους νανσυ:)

Όντως φοβερό το τελευταίο κι εγώ συγκινήθηκα λιγάκι, αλλά η σεζόν πολύ μέτρια. Όπως και η 5η. Αλλά εντάξει, πως να επαναλάβεις τα μεγαλεία των τριών πρώτων; (άντε και της 4ης).

Γενικά: ΑΓΑΠΑΜΕ Νάνσυ. ΠΟΛΥ.

το άρχισα χθες, μετά από προτροπή του λούπινος…

μια αγάπη γεννήθηκε. μόνο κ μόνο επειδή το γράφουν οι δημιουργοί του ΥΠΕΡΤΕΡΑΣΤΙΟΥ gilmore girls, θα το τιμήσουμε…

^
:thumbup:
και γω ξεκινησα at last 5η σεζον…ο yeah, μαρεσει που αν και εχουν περασει σχεδον 2 χρονια και κατι που το ειχα αφησει και παρ’ολα αυτα με εφτιαξε απο τα 2 πρωτα σαν να μην περασε μια μερα…δεν ξερω πως παει η 5η και μετα η 6η, αλλα σιγουρα παρ’ολα τα σκαμπανευασματα η σειρα ειναι μια απο τις πολυ λιγες που θεωρω σταθερες αξιες, που ποτε δεν θα με απογοητευε…the milf weed is back!

Κάνε υπομονή για 4-5 επεισόδια. Από εκεί και πέρα η σειρά απογειώνεται.

Λούπιν και η 5η και η 6η είναι μέτριες, αλλά έχουν και οι δύο τις στιγμές τους.

Νάνσυ Μπότγουην και τα μυαλά στα κάγκελα.

εχω δει μονο 2

το περιμενα αστειο, αλλα ειναι σκοτεινουλι ε

μαρεσει

Είναι αστείο. Δίδυμο Αντυ-Νταγκ και τα μυαλά στα κάγκελα.

Αυτό ακριβώς! :smiley:

Εγώ τώρα ξεκινάω 4η πάντως, και πιστεύω ότι σαν την 2η δεν έχει…

ειναι αστειο αλλα θελει λιγο το χρονο του για να γνωρισεις καλα καθε χαρακτηρα…ειδικα αυτο το διδυμο νταγκ γουιλσον και αντυ, μολις πανω κατω βρει τα πατηματα του ειναι για γελιο μεχρι κλαμματων(η σκηνη με το μπατζο και τον Νταγκ θα ειναι για παντα στο προσωπικο μου τοπ 5 αστειοτερων στιγμων σε τβ)…σκοτεινο παντως ειναι αρκετα,αν και απο 2η σεζον και μετα με τον χοντρο τον μαυρο τον γκανγστα μεχρι και τωρα, εγω μονο γελαω…απο τις σεζον που εχω δει ως τωρα, μαλλον 2-3 ευκολα οι καλυτερες, η πρωτη πολυ καλη για εισαγωγικη σεζον και η ταταρτη ενα σκαλακι πισω αλλα αποζημιωνει με το πιο δραματικο/σκοτεινο της υφος…

[COLOR=“White”]___________[/COLOR]

κλαιω μονο που τον βλεπω

Let me ask you somethin, why all bitches gotta be so fucked up & crazy & shit?

κλαιω αχααχαχαχχαχαχα αι γον μαη μανι

α μπραβο, σεις που το βλεπετε τωρα

οταν φτασετε σε ενα επ, που στο κλεισιμο του εχει ενα τραγουδι που παιζει που πανω κατω λεει i hope you fuckin die, ή κατι στα γενικα πλαισια του απολυτου μισους, πειτε το μου γιατι το εθέλω