Weeds [TV]

Μπορουσαν να βρουν και καμια πιο ωραια.
Αλλα παρ’ολα αυτα,

οριζει το μιλφ

Άντε, δεν το είδε κανείς;

4:20

Νταξ καλό ήταν. Είχε τις στιγμές του αλλα γενικά 7η σεζόν ψιλοκατάντησε κουρασέλ το όλο θέμα…

Περιμένουμε τα επόμενα.

Ε δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο βασικα.Περιμενουμε τα επομενα,ακριβως

δεν ειναι ασκημη αυτη η σεζον, πλας ειναι και αυτο το εμμακι -πωςτηλενε- που ειναι κολαση.

Καλό το εμμάκι αλλά γενικά πολύ μούφα η σεζον. Ίσα να περνάει η ώρα ξέρω γω

δεν είδα ούτε μισό επισόδιο φέτος, για πείτε πως πήγε

Εμενα η τελευται σαιζον δεν μου αρεσε ιδιαιτερα.Την ειδα μονο και μονο για το γαμωτο!

Τελευταία season για το Weeds η όγδοη…Ώρα της ήταν γιατί ήδη το είχαν παρατραβήξει.

Ρε,το χουμε παρατησει ολοι?Ειδε κανεις την 8η?

Έχω δει μέχρι και το 9ο. Τέρμα μούφα η σεζον απορώ τι το συνεχίσανε. Όπως και η προηγούμενη δηλαδή τελείως 0. Το βλέπω απο συνήθεια πια, 2-3 επεισόδια ακόμα και θα τελειώσει, για να δούμε…

same here. Μόνο από συνήθειο πλέον και ορισμένα επεισόδια στο ff.

Δεν υπάρχει καμιά συνέχεια, καμιά συνέπεια, γίνονται τελείως random πράγματα. Η τελευταία σαιζον είναι από τις χειρότερες σε τηλεοπτική σειρά.

Μόλις τελείωσα την 7η και μου φάνηκε πολύ καλύτερη από την 6η και 5η. Αν και η τελευταία είναι στα ίδια επίπεδα εμένα με ικανοποιεί. Βέβαια τίποτα δεν συγκρίνεται με τις 4 πρώτες σεζόν…

Μόλις το τελείωσα. Συνολικά μ’ άρεσε πολύ αν και δεν το περίμενα. Τρομερές ατάκες και χαρακτήρες, ειδικά Andy και Doug απίστευτοι. Άκυρο τέλος χωρίς νόημα και η όγδοη σεζόν μάλλον βγήκε για να βγει απλά… Ένηγουεη, ηταν καλύτερο απ’ ότι φανταζόμουν σίγουρα.