What's he building in there?

εσεις τι λετε;

Θα μπορούσες να φτιάξεις θρεντ με αυτό το τίτλο. Αν και πρέπει να υπάρχει παρόμοιο τόπικ.

ε γιατι αλλαξε ο τιτλος; παλικαρι μου σε παρακαλω θα με τρελανεις εσυ κ ειμαι και γρια γυναικα 23ρισα ε :lol::lol::lol: το τραγουδι δε μιλαει καν για την ξενοφοβια συγκεκριμενα ηθελα απλα να το παραθεσω και να το αναλυσουμε οσον αφορα την παρανοια και τον φοβο απεναντι στο διπλανο μας και κατ’επεκτασιν την ομοφοβια/ξενοφοβια/ρατσισμο. γιατι καθοδηγεις τη συζητηση οπου εσυ θελεις;;;;;;;

αμα υπαρχει παρομοιο συγγνωμη τι να πω απλα στις πρωτες σελιδες μονο βαριεμαι μου τη σπαει και πεη εχετε και μπηκα εγω και αμεσως να μου τα κλειδωσεις, τελος παντων σβηστο αφου δε σου αρεσει, ευχαριστω :slight_smile:

Σόρρυ, αλλά άμα είναι σκέτο λινκ θα πρέπει να μπει στη κατηγορία “λινκς”.

Άμα θες και ανάλυση, θα πρέπει ο τίτλος να είναι γενικός, και να περιέχει το θέμα της συζήτησης ωστέ να δει ο άλλος άμα τον ενδιαφέρει ή όχι…

Για να σε διευκολύνω βρες ένα τίτλο εσύ:p

What’s he building in there?

Ok, άλλαξε.

Τέσπα, ίσως δε κατάλαβα εγώ καλά τι ήθελες, οπότε ζητώ συγγνώμη.

:D:D να δεις εγω στο γαμο σου!!! τελος παντων για πειτε!! 8)

Όσον αφορά τόσο το βιντεοκλιπ 'οσο και τον ίδιο τον καλλιτέχνη, βλέπουμε αυτό που ειχε πει ο Παπανούτσος σε ενα άρθρο του με τίτλο «Ξενοφοβία και ρατσισμός». Δηλαδή το κράτος έχει ανάγκη τους δικαστές και προχωρά σε υπέρογκες αυξήσεις μισθών και εισοδημάτων, αδιαφορώντας εάν προκαλεί την κοινωνία, που στενάζει από την ακρίβεια.

ε; τι λες εσυ παιδακι μου ναρκομανης εισαι χαχαχαχαχαχαχαχ #-o

ας συζητησουμε σοβαρα επιτελους!!!

βασικά παρτε αυτο το θαμμενο λινκ
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=6014&highlight=waits
και γραφτε κμια κουβεντα για τον θεο Tom Waits…
κατα δευτερον…τί ακριβως να σχολιασουμε ?το περιεχομενο του κλιπ ή την ξενοφοβια ως φαινόμενο?

εντιτ:στον Βακιλους μιλάμε με σέβας…

Γιατι αλλαξε ο τιτλος του θρεντ ρε παιδες? Δε μπορω να καταλαβω τωρα για τι θα μιλησουμε. Για το βιντεο αυτο καθ’αυτο ή για την ξενοφοβια?

αλλο το κλιπ αλλο η ξενοφοβια οπως το εκλαμβανω. φανταζομαι πως συμφωνουμε. θα με ενδιεφερε να ξεκινησουμε περι Φοβου απο ανθρωπο προς ανθρωπο και οτι ηθελε προκυψει :smiley:

Ούτε εγώ έχω καταλάβει, και γι αυτό ο τίτλος άλλαξε 5 φορές:P

Εμενα οταν ημουν μικρος με φοβιζε η μανουλα μου. Μου ελεγε πως θα ερθει να με παρει ο γυφτος αν δε φαω το φαι μου. Απο τοτε που με θυμαμε, φοβαμαι τους γυφτους. Σημερα ειμαι 19 χρονων και παω και τρωω στα μακδοναλτς επειδη δεν ειναι εκει η μαμα μου να με φοβιζει (:

Eχει ομως γυφτους.

Πείτε μου πανω σε τι να μιλησω.

Στους γυφτους.

Οντως τα μακδοναλτς εχουν, αλλα παρατηρησα οτι η μανουλα μου ελεγε κακα πραματα που δεν ισχυουν. Οι γυφτοι στα μακδοναλτς ειναι καλοι (:

σε βημα για αρχη
ωωωω μου το χαλασατε

:-s:-k

συγχαρητηρια βαγκελης. τιποτα επι του θεματος;