What's he building in there?

Ρε κοπελια χαλαρωσε λιγο, δεν ειναι ημεριδα εδω. Καλωσηρθες.
Θες να αναλυσεις εσυ πρωτα λιγο το θεμα σου;

ποιο στα κομματια ειναι το θεμα???
ξενοφοβια, αγοαραφοβια???τι???

καλα με κοροιδευετε , δεν ξερετε να διαβαζετε; Sofi-k δε θυμαμαι να σου μιλησα ετσι ποτε, και επισης εγω το θεμα το εχω αναλυσει καλα μεσα μου, θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις αλλων ανθρωπων, αλλα δε νομιζω πως θα τα καταφερω στο συγκεκριμενο forum. κριμα παντως.

Το θέμα είναι εξίσου μυστήριο με το βίντεοκλιπ και τους στίχους του Tom Waits μπορώ να πω… :-k

Ι give up#-o

Καλη μου lovely το ποστ μου ηταν σχετικο με τον φοβο προς το συνανθρωπο μας καθως και αυτους που σπερνουν τετοιους φοβους.

βρε dead n lovely, γιατί δεν ξεκινάς εσύ τη συζήτηση? Γράψε ένα μεγάλο κείμενο και θα ξεκινήσει η συζήτηση. Ακριβώς όπως με τις παρέες. Εγώ δε πετάω στην παρέα μου τη λέξη “οικονομία” και περιμένω να ξεκινήσουν να την αναλύουν. Λέω 2 λέξεις παραπάνω.

Καλωσήρθες, αλλά και μη θυμώνεις γιατί εδώ το κλίμα είναι φιλικό (εντάξει, όχι 100%, αλλά το παλεύουμε :lol:) και είναι κρίμα να θυμώνεις δίχως λόγο. :wink:

Δεν σε ειπα και καμπουρα βρε κουκλα μου…Αραξε… :stuck_out_tongue:

Ο Καρβους τα λεει σοφα. Αναλυσε το κι απεξω σου αν θες.

Δείτε το απο την άλλη πλευρά βρε παιδιά. Το θέμα αυτό είναι σαν μια μια ταινία με μυστήρια εισαγωγή, σιγά σιγά ξεδιπλώνει την ουσία του… πλάκα έχει!

(ελπίζω δλδ να καταλήξει σε μια συνέχεια πάνω στην οποία να μπορούμε να συζητήσουμε)

Εγώ νομίζω πως χτίζει ένα δωμάτιο, όπου θα κλειδώνει τα θύματα του. Προφανώς και είναι βιαστής…

σωστε με, δεχομαι επιθεση 8O Sofi-k την ειρωνια θα σου προτεινα να την ελλατρωσεις για εκει που σε παιρνει. παραιτουμαι [-X

ζντοινγκ…τί ειναι αυτο ρε παιδια???:-k#-o

Τι εκανα τωρα εγω ρε παιδια;:frowning:

αυτό το τόπικ έχει πολύ γελιο! :lol2: :lol2: :lol2:

Μπάστα μανίτσαμ.

Να συννενοηθούμε ψάχνουμε :slight_smile:

λοιπόν :

ή είναι παιχνίδι όπου προσπαθούμε να βρούμε τι “χτίζει εκεί μέσα”

ή πρέπει να αναλύσουμε αν αυτό είναι μουσική (διάλογος από κάτω στα σχόλια)

ή να μας εξηγήσει ο φρίντομ γιατί το πέρασε το τόπικ σχετικό με τη ξενοφοβία!!! :lol:

Απο τα επικότερα θρεντ έβερ!!! :lol2::lol2::lol2:

Ρε παιδες, πεσατε ολοι και ποσταρετε να πουμε. χαχαχα και χουχουχου. Αφηστε την επιτελους να γραψει αυτο που θελει. Μπειτε λιγο στην θεση της.

δε νομιζω να το εφτιαξα για να παιξετε, αλλα ενταξει, αφου θελετε να μου το κανετε παιδικη χαρα, ποια ειμαι εγω που θα σας πω οχι. παω να παιξω σε αλλη παραλια/θεμα ωχου#-o

Ο Βακιλλος σοβάρεψε!8O:p:(