Whitesnake

ποση ωρα τα εγραφες ρε γιγαντα?φοβερος :respect:

Χαχα ευχαριστω πολυ παιδια!!! Βασικα μου πηρε παααααρα πολλη ωρα δλδ ξεκινησα να γραφω το πρωτο μερος κατα τις 19:00 και τελειωσα το 2ο κατα τις 23:00 αλλα ολη την ωρα εκανα και αλλα πραγματα δλδ διαβαζα στο ροκιν το θεμα των Τζουντας Πριστ (ερχεται κι εκει καμενο ποστ…stay tuned) ακουγα μουσικη κλπ…σε καθαρο χρονο γραψιματος μια ωρα και κατι να υπολογισεις…:wink:

Πολυ καλο Πανο μπραβο:)

Οντως πολυ αξιολογο, οσο αναλυτικο χρειαζεται και ευχαριστο να το διαβαζεις. Μπραβο ρε μεγαλε.

Μπραβο ρε πανο.Εισαι απο τους λιγους πιτσιρικαδες που γραφουν τοσο σωστα και ωριμα :wink:

Wow!!! Holy fuck!!! Εμεινα…δεν περιμενα να αρεσει το ποστ μου…γι’ αυτο και το εβαλα και σε σποιλερ…τι να πω…ευχαριστω πολυ παιδια…να 'στε καλα…ετοιμαζω κι αλλα σεντονια (οχι για ασπροφιδους) και θα τα ποσταρω a.s.a.p. (δλδ οταν ξεκλεψω λιγο χρονο απο το διαβασμα)

Χρονια πολλα David Coverdale…

Κανά πιο φλώρικο δε βρήκες?

Αμα σ’ αρχισω στα μπουκετα θα σου πω εγω που θα πεις φλωρικο το “Is This Love” ρε μπινε…μια χαρα σε χωνει…

Περα απ’ την πλακα τωρα, ηταν το πρωτο κομματι των Whitesnake που ακουσα, οταν ακομα ημουν πιτσιρικος του δημοτικου με κοντα μαλλια και υπαρχει τρελο συναισθηματικο δεσιμο…

Whitesnake - Slow An’ Easy

Αυτο ειναι πιο αντιπροσωπευτικο νομιζω.:p:p

Bump, γιατι εδω και λιγο καιρο εχει φτιαχτει ενα οφισιαλ καναλι στο youtube, το WhitesnakeTV, στο οποιο εχουν ανεβει ως τωρα 7 (+ 1 teaser) αρκετα ενδιαφερονται videos, ειδικα τα 3 parts της αλληλοσυνεντευξης μεταξυ Coverdale και Aldrich, στη διαρκεια της οποιας παιζουν και μικρα ακουστικα τζαμαρισματα (ενα εκ των οποιων στο Mistreated)

Παραλληλα, οποιος θελει μπορει να βιντεοσκοπησει καποια ερωτηση που εχει να κανει προς τον Coverdale, η οποια θα συμπεριληφθει (λογικα) στο 3ο μερος των Fan Q&A που ανεβαινουν στο καναλι της μπαντας. Για να στειλει κανεις βιντεο, μπορει να μπει στο http://www.whitesnake.com/index.asp και στην κεντρικη σελιδα θα βρει ο,τι χρειαζεται!!!

Αυτα…συνεχιστε τις ζωες σας!!!

κοβερντεηλ μιλαει για μερικα πραματα στη ζωη του + Μικρο αφιερωμα στον Jon Lord.

από τα τόσα μπότοξ ούτε το στόμα δεν μπορεί να ανοίξει για να τραγουδήσει η κωλόγρια! α ρε Coverdale, πως ήσουν και πώς έγινες…

πάντως τα λέει για τον τεράστιο Lord, και για την καλύτερη μπάντα του κόσμου

εεεεετσι ακριβως :wink:

Μπαν και κσύλο στον μιχάλη περπλ για το πρώτο σκέλος του ποστ του.

θα μου κλάσεις τα @@ ρε! ας πει κάποιος ότι λέω ψέμματα. εύκολη γίνεται η αντιπαράθεση του “τότε” του Coverdale και του “τώρα”. δες το Mistreated στο California Jam, και μετά κάτι από την τελευταία δεκαετία των WS με τις ανταύγειες και τα μπότοξ και τα eyeliner αλά Κίμωνας Κουλούρης

παρεμβαίνω να πω…

[B][I]α ρε μαλάκα… αν ήταν αυτός εδώ, θα την ειχε τελειώσει την δουλειά.!![/I][/B]

συνεχίστε…

Θα μπορούσε να γεράσει φυσιολογικά και να μην πολυψάχνεται για αλλαγές που τείνουν να είναι καταστροφικές. Κρίμα είναι (αν και η ξαδέρφη μου επίσης ως μεγάλη φαν δε δέχεται να πεις ότι έχει ξεπέσει σε σχέση με το παρελθόν του σε εμφάνιση και κυρίως φωνή).

eyeliner αλά Κίμωνας Κουλούρης :smiley:
πασέ. είναι περσινή τάση

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ