Who does the first step?

Λοιπόν…

Εδώ σας θέλω μάγκες !!!

Όταν σας αρέσει κάποια κάνετε το πρώτο βήμα ?

Περιμένετε να δείτε πρώτα κινήσεις της?

Το ξεψειρίζετε το θέμα ?

Ή… προτιμάτε να κάνει εκείνη την κίνηση ??

Αν δεν είστε από αυτούς που μασάτε… πείτε και τον τρόπο που τις προσεγγίζετε…:roll:

Nice thread… Τις δύο τελευταίες φορές είχε κάνει η κοπέλα το πρώτο βήμα (τη μία όχι ακριβώς, εγώ το έκανα, αλλά μου το είχε φέρει στο πιάτο) Και επειδή αυτό είναι μούφα και δεν πάει άλλο, την επόμενη φορά -που θα είναι πολύ (μα πάρα πολύ) σύντομα- σκοπεύω να κάνω εγώ το πρώτο βήμα… Απλά περιμένω να περάσει λίγος χρόνος και να έρθει η κατάλληλη στιγμή…

Δεν είναι ότι πιστεύω ότι ο άντρας πρέπει να κάνει την πρώτη κίνηση… Απλά είναι άλλη η χαρά και η ικανοποίηση όταν έχεις βάλει μια κοπέλα στόχο και καταφέρνεις να φερθείς σωστά ώστε να “την ρίξεις”

Είναι πολύ απλό :ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ!!!Και μην ακούσω τίποτα για χαμένη αξιοπρέπεια,αν πέσει καμιά …πίτα!Ε και τι έγινε?Μπακούρης πριν 2 λεπτά,μπακούρης και μετά,τι άλλαξε?Εννοείται το αρσενικό!Αν και δε μας χαλάει καθόλου μια γυναικεία προσέγγιση,τυχερά είναι αυτά.Απλά δε λέει να περιμένεις την κοπέλα,γιατί το πιθανότερο είναι να σε περιμένει κι εκείνη,άρα κινδυνεύετε να μείνετε στο πςε΄ριμενε και οι δύο!

Υ.Γ. Έδωσα την πρώτη ψήφο,έκανα τη διαφορά!

Όποιος είναι ο πιο καυ…μένος νομίζω

thread δες… :smiley:
προσωπικα, αν μ’αρεσει καποιος πολυ, και παρατηρησω λιγο το στυλ του, δεν εχω προβλημα να κανω πρωτη κινηση. σιγααααααα :stuck_out_tongue:
παντως ειναι ωραιο πιστευω οταν σε πλησιαζει καποιος, με ωραιο τροπο
Η τριτη επιλογη, οποιος την επιλεξει ειναι τραγικος…:stuck_out_tongue:

ok ok,ποτέ δεν κατάφερα να κάνω ένα “καλό” πρώτο βήμα εγώ…αλλά πάντα κάτι κάνω αφού αλλάξω καμιά 20αριά χρώματα…

:respect:

Χαχα, την ψηφισα γιατι το εχει γραψει ωραια η Ριτσα και γελασα.:stuck_out_tongue:
Και εν τελει γιατι δεν υπαρχει μαυρο-ασπρο σε αυτα τα πραγματα…:wink:

Αλλες φορες εχω κανει εγω κινηση, 2 φορες εχει κανει κοπελα κινηση πρωτα, την τελευταια φορα εκανα εγω την κινηση.

[SIZE=“1”]αν και ειμαι λιιιγο ντροπαλουλης[/SIZE]

Καλά όκ τι μου θυμήσατε τώρα έχω ξεχάσει πως γίνονται αυτα:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τέσπα λοιπόν δεν έκανα ποτέ το πρώτο βήμα το άφηνα παντα στον άντρα αφού βέβαια τον είχα κεραυνοβολήσει με την φοβερή βελούδινη ματιά μου :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

πλάκα κάνω ότι ξέχασα τα θυμάμαι όλα πολυ καλά :slight_smile:

εε…

πείτε και διάφορες ιστορίες για το πως προσεγγίσατε…:stuck_out_tongue:

Προς τις γυναίκες: Αλήθεια, δεν το προτιμάτε όταν ο άντρας κάνει την πρώτη κίνηση?

Επίσης, ποιον τρόπο προσέγγισης προτιμάτε, να εκδηλώθεί κατευθείαν ότι σας θέλει, ή να σας προσεγγίσει σιγά-σιγά και απλά να δείξει ένα ελάχιστο ενδιαφέρον στην αρχή, το οποίο σιγά-σιγά να μεγαλώνει όπως επίσης και η οικειότητα μεταξύ σας?

Μμμμμ…

Πολύ καλό θέμα… :-k

Κάνω το πρώτο βήμα, αλλά θέλω τον καιρό μου:stuck_out_tongue: :lol:

Περιμένω να δώ κάποιες κινήσεις, κάποιες αντιδράσεις, συμπεριφορά κ.τ.λ., να την μάθω λιγάκι δηλαδή, και μετά, στην κατάλληλη στιγμή θα το κάνω το βήμα… 8)

Όχι ακριβώς “ξεψείρισμα”, αλλά λίγο ψάξιμο το θέλω… :roll:

Δεν υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος προσέγγισης… :wink:
Η κάθε περίπτωση είναι μοναδική… 8)

[SIZE=“1”]Πάλι θα γίνουμε ρόμπες… :lol: :lol: [/SIZE]

Ε αναλογα με την περιπτωση.
Αμα την γουσταρω φυσικα και θα κανω την πρωτη κινηση.Αμα απλα μου αρεσει νταξ δεν θα ξυθω και πολυ.
Ειδικα αμα μου αρεσει,το ξερει και μου το παιζει γκομενα,οπως μου συνεβη τελευταια,την γραφω σταπαπαριαμου.

Μου χει τυχει 2 φορες να κανει η κοπελα την πρωτη κινηση,τις υπολοιπες εγω.
Αλλα γενικα δεν ειμαι και πολυ καλος στο κηνυγι.Το βαριεμαι.

Ακριβως!!:wink:

:lol: :lol:

Εκτιμώντας το σεβασμό,κερνάω ότι θες,αλλά μόνο αν είσαι Θεσσαλονίκη,με τις άλλες πόλεις είμαι ρατσιστής!(Λέμε τώρα απλά μου πέφτουν μακριά):thumbup:

Αυτος π.χ. ειναι ο λαθος τροπος.:stuck_out_tongue:

8α ποσπα8ήσω να είμαι λακωνική στην απάντηση μου ( γιατί κάποιοι μου την είπαν τις προάλλες…:stuck_out_tongue:

Μας αρέσει να μας προσεγγίζει ο άντρας , το 8έμα είνα ιότι έχετε ξεχάσει , ήδεν σας έμα8αν ποτέ το πώς…

Για αυτό το λόγο έχουμε αρχίσει να είμαστε πιο πολύ αρνητικές απέναντι σας…

Αποφεύγουμε και το πολ΄χύμα (= μαλάκας… ) και τα πολλά ζουμιά και ζαχαρίτσες…(=μαλάκας που έχει μείνει πίσω…)

Ζητάμε το ενδιάμεσο… Και καλό είναι να μήν χω8εί με την μία γιατί τότε βγαίνει μία ασπίδα προστασίας που έχουμε και… τρώτε τα μούτρα σας…

δεν λέω άλλα…:-s

Έλα ρε, :frowning: , μη μου την λες!Μέσω Ιντερνετ δε λέει έτσι κι αλλιως,μπορώ και καλύτερα!

χαχα manos87 :smiley:
πιστευω ειναι διαφορετικα σε καθε κοπελα. ρε το πιο απλο πραγμα, ενα κοπλιμεντο στην αρχη, και μετα “θα θελες να βγουμε καμια φορα” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: τακτικες και χαζομαρες, το πολυ πολυ να φας χυλοπιτα :wink: