Who does the first step?

[quote="“sofi-k,post:17,topic:3665”]

Αυτος π.χ. ειναι ο λαθος τροπος.:p[/QUOTE]

χαχχαχαχα είναι όντως και σου πέφτω μακριά…:stuck_out_tongue:

δεν βοηθάς καθόλου!

Γιατί το πρώτο πληθυντικό (Ζητάμε, Αποφεύγουμε);

Εννοώ, είσαι σίγουρη ότι υπάρχουν κανόνες για τα δύο φύλα στο παιχνίδι;

Μεγάλη αλήθεια το τελευταίο!Αλλά αν η άλλη σε παίρνει από τα μούτρα μόλις καταλάβει ότι τσιμπάς,άντε να κάνεις τη μεγάλη κίνηση!Ή φύση φταίει που σας έδωσε το πάνω χέρι σε αυτά τα θέματα,εμείς όλο την αγωνία,να κρεμώμαστε από τα χείλια και σας κι εσείς αραχτές να παίζετε με τον πόνο μας!!!

Υ.Γ. Καλά υπερβάλλω λιγάκι,μα θα σε λίγο θα φεμίσει το thread με άτομα που συμφωνούν μαζί μου.

:frowning: :frowning:

Ρε αφού τις ξέρεις,όλο το άχτι τους πάνω μας το βγάζουν ([-X )Σιγά μη σου πει περισσότερα,μόνο με πολλές εμπειρίες μαθαίνεις!Έρχονται καλύτερες μέρες!:yahoo:

ε,τι να πούμε από ιστορίες κακιά γυναίκα που θέλεις να γίνουμε ρόμπες???
ας πούμε ότι αυτή ήθελε κι εγώ “εξέταζα” τα στοιχεία αρκετή ώρα μέχρι να κάνω…“τζέρτζελο”…αρκετή όμως…είναι επιστημονική μέθοδος όμως

:roll:

Παντού και σε άλλα υπάρχουν κανόνες…

Ελα γιναμε 2 οι βλακες.:frowning:

Οδηγίες προς ναυτιλομένους σόρρυ καμακωμένους

α.Αγόρια κοζάρουμε μια -καλόν είναι να είναι κανά κορίτσι δικό μας ή που να έχει τις προυποθέσεις να γίνει δικιό μας διότι διαφορετικά δεν μας βλέπω να αντέχουμε στην ερώτηση αγάπη μου ποιός είναι αυτος ο μαλλιάς και να εννοεί τον σλασ πχ -την κυαλάρουμε καλά καλά και βλέπουμε ότι κάτι αρχίζουμε να νιώθουμε για αυτήν πλησιάζουμε με ωραίο αντρίκιο τρόπο και πιάνουμε την κουβέντα ευγενικοί και τζέντελμαν ως αρμόζει σε ροκάδες αστεία του τύπου ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου ή πόσους πόντους τακούνι φοράς αρμόζει σε φλώρια και όχι σε μας που χτυπηθήκαμε και χθες στην συναυλιά των μετάλλικα α πήγα δεν σας το πα???μαμάτα ήταν
άπαξ και πάρουμε το πράσινο φως ζητάμε πάραυτα ραντεβού για καφέ σε καφετέρια ιν περιοχής πχ σαν αυτή που πηγαμε προχθές δεν περίμενουμε την επιφοίτηση του αγίου πνεύματος να το κάνουμε ούτε το παίζουμε και καλά απελευθερωμένοι και περίμενουμε να το πει η κοπέλλα πρώτη αύτή που αξίζει να είναι δίπλα μας θα έχει την αξιοπρέπεια να μην το πει ποτέ πρώτη

β.κορίτσια άν αυτός που μας έχει πλησιάσει με τον προαναφερθέντα τρόπο μας αρέσει είμαστε μαζί του ζεστές και φιλικές αλλά όχι και πολλά πολλά μη μας περάσει και για ξε…ξέρετε σεις τι εννοώ έτσι??κοινώς του δίνουμε το πράσινο φως και μπεριμένουμε αν είναι σωστός θα κάνει την πρώτη κίνηση διαφορετικά του δίνουμε ένα περιθώριο άνθρωποι είμαστε μπορεί να ναι κανάς ντροπαλός σε αυτη την περίπτωση ίσως να χρειαστεί να σπρώξουμε λίγο στο στυλ εχει πάρτυ το πάντειο αυριο έρχεσαι? ή θέλω να παω στην συναυλία του σαντριάνι αλλά δεν ακολουθεί κανεις κλπ κλπ κλπ
τώρα αν τύχει και γουστάρουμε κάποιον του ρίχνουμε ένα βλέμμα ολο νόημα χωρίς να έχουμε βάλει τρία κιλα αιλάινερ και πέντε κιλά μάσκαρα και περιμένουμε οχι να βάλω την φίλη μου τον φίλο του κλπ κλπ και φίλος έδωσε σε φίλο τριαντάφυλλο με φύλλο και τέτοια πολλά εμπριμέ

γ.αγόρια κορίτσια δώσαμε ραντεβού πήγαμε στο καφέ όλα ωραία και καλά στο καφέ καθόμαστε κοντά κοντά αλλά όχι και κολλητά μην πιάσουμε και κορέους από την πρώτη μέρα -μετά τον καφέ αυτό- κατά την διάρκεια πόσης του φραπέ ή του φρέντο ή ότι τραβάει η οργάνα μας τελος πάντων είμαστε ευγενικοί ειλικρινείς και αξιοπρεπείς ξεκινάμε να συζητάμε θέματα κοινού ενδιαφέροντος και σιγά σιγά πάμε σε πιο ειδικά τα υπόλοιπα θα ρθουν μόνα τους και με την σειρά που πρέπει

σημαντική παρατήρηση τον πρώτο καφέ τον πληρώνει πάντα ο άντρας αν θέλει να λέγεται άντρας

φιλιά μάμμη

θα επανέλθω με οδηγίες για μετά τον πρώτο καφέ και πριν το πιάσιμο κορέων :smiley:

Θεικές συμβουλές.Ελπίζω αυτό για το κέρασμα να ισχύει για τα πρώτα Χ ραντεβού,όχι για πάντα,γιατί ο φοιτητής δε συντηρεί με τίποτα 2 άτομα,εκτός αν έχει πατέρα βιομήχανο!(πείτε με τσιγγούνη,εγώ είμαι τρελά ρομαντικός,μα και ρεαλιστής)

ξεκολληστε ρε, η ζωη ειναι μικρη για ασχολειται κανεις με ρηχοτητες του τυπου “εφαγα χυλοπιτα” :wink:
καλα δε λεω για περιπτωση που γουσταρεις καποιον φιλο η κατι τετοιο…:frowning:

Ελα, δεν το σωζεις, αστο. :frowning:

άμα δεν το καταλαβαίνει αυτό φίλε μου δεν κάνει για πάρτη σου που να είναι η δούκισα νομικού λες χάρηκα και πας για φρέσκα και να δεις που θα περάσεις καλύτερα στο φινάλε στο υπογράφω γκαραντί :stuck_out_tongue:

Εγω το ψηφισα γιατι απλα δεν πιστευω οτι ειναι κανονας, ειτε ο αντρας δηλαδη, ειτε η γυναικα. Το θεωρω ασημαντοτητα στο “παιχνιδι” του φλερτ, αν θες. Εξαρταται απο τον χαρακτηρα.

[FONT=Comic Sans MS]Πάντα έιχα τηνπεποίθηση ότι ο άντρας είναι ο κυνηγός…[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Βέβαια τα τελευταία χρόνια κατι συμβαίνει. Πρέπει νΑ εχεις υπομονή και να περιμένεις γιατι αν πείς οτι κάνεις κίνηση , ή θα κατηγορηθείς ώς λυσσάρα (ξέρω γω) ή θα τον τρομάξεις τον άλλον και θα φύγει τρέχοντας![/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]Πάντως μου αρέσει ιδιαίτερα να κάνει ο αντρας την πρώτη κίνηση!:wink: [/FONT]

Βέβαια αν η κοπέλα είναι ωραία και ακούει heavy metal, τότε θα κάνεις κάποιες υποχωρήσεις,γιατί σπανίζουν τέτοια κορίτσια!

Υ.Γ. Με ακούσατε κορίτσια του rocking?Έσάς λέω!

:bow2: :bow2:

Όσο για το bold η μία είχε αγαπημένο συγκρότημα judas priest, η επόμενη κότσιρα και η τελευταία άννα βίσση :-s κάτι δεν πάει καλά, το βλέπετε και εσείς ε? Η επόμενη τι θα ακούει, Βέρα Λάμπρου?

Βας ο Παρασκευας. Κατα διαολου πας.

Εκ παλαιότατων χρόνων το «καμάκι» ήταν και είναι το κύριο άθλημα του Έλληνα. Είμαστε μεσογειακός λαός και ως εκ τούτου το αίμα μας βράζει και κατ’ επέκταση σε μεγάλο βαθμό το μάτι μας παίζει ομοίως.
Δεν ονόμασαν άδικα τα αρσενικά μας «greek lovers»!!!

Εκσφενδονίζονται σφυρίγματα και ατάκες στην καλύτερη και ανάλογα με την περίπτωση οι εκδηλώσεις θαυμασμού κλιμακώνονται. Δεν είναι όμως τόσο εύκολο όσο ακούγεται… Γιατί εκτός από τον «κυνηγό» υπάρχει και το «θύμα» που πολλές φορές η αντίσταση του είναι αρκετά δυνατή και αμετάβλητη!
Το άρθρο που ακολουθεί αναφέρει μερικές δοκιμασμένες τεχνικές επίθεσης αλλά και άμυνας. Διαβάστε το και λάβετε τα μέτρα σας, ανάλογα με το στρατόπεδο που βρίσκεστε…

(Α = Άνδρας Γ= Γυναίκα)

A: Έχουμε συναντηθεί κάπου εμείς;
Γ: Ναι, γι αυτό δεν πηγαίνω πια εκεί.

Α: Είναι αυτή η θέση κενή;
Γ: Ναι και αυτή που κάθομαι εγώ θα είναι επίσης κενή αν καθίσεις εδώ.

Α: Λοιπόν, θέλεις να έλθεις στο σπίτι μου;
Γ: Μμμμ, δεν ξέρω. Χωράνε δύο άνθρωποι κάτω από την ίδια πέτρα;

A: Σπίτι σου ή σπίτι μου;
Γ: Και στα δύο. Εσύ σπίτι σου και εγώ στο δικό μου.

Α: Θα ήθελα να σου τηλεφωνήσω. Ποιο είναι το τηλέφωνό σου;
Γ: Είναι στον κατάλογο.
Α: Ναι αλλά δεν ξέρω το όνομά σου.
Γ: Και αυτό είναι στον κατάλογο.

Α: Έλα λοιπόν, αφού για τον ίδιο λόγο ήρθαμε σε αυτό το μπαρ σήμερα.
Γ: Σωστά, ας βρούμε λοιπόν καμιά γκόμενα.

Α: Ξέρω πώς να σε ευχαριστήσω, μωρό μου.
Γ: Τότε ευχαρίστησε με, αφήνοντας με μόνη μου.
Α: Θέλω να σου δωρίσω τον εαυτό μου.
Γ: Συγγνώμη, αλλά δεν δέχομαι φτηνιάρικα δώρα.

Α: Μπορώ να μαντέψω ότι με θέλεις.
Γ: Ωωωωω, ναι, έχεις δίκιο. Σε θέλω φευγάτο.

Α: Αν σε δω ποτέ γυμνή, θα πεθάνω ευτυχισμένος.
Γ: Ναι αλλά αν σε δω ποτέ εγώ γυμνό, θα πεθάνω από τα γέλια.

Α: Το σώμα σου είναι σαν ιερός ναός για μένα.
Γ: Λυπάμαι αλλά δεν έχει λειτουργία σήμερα.
Α: Θα μπορούσα να σου δώσω τα πάντα.
Γ: Ωραία, ας ξεκινήσουμε από τον τραπεζικό σου λογαριασμό!

Α: Θα μπορούσα να πάω ακόμη και στο τέλος του κόσμου για χάρη σου.
Γ: Ναι, αλλά θα μπορούσες να μείνεις εκεί για πάντα;
Το είδος στο καμάκι ποικίλλει. Καμάκι έξυπνο, πρωτότυπο, με χιούμορ ή ντεμοντέ, ελεεινό, πρόστυχο, να αγγίζει ή να ξεπερνά τα όρια της ανθρώπινης καφρίλας.