Who does the first step?

Guys stay away from Rangel,δαγκώνει!

εγώ…? :oops:

σας ενημερώνω απλά…:stuck_out_tongue:

μετά από τέτοια ενημέρωση νιώθω τεράστια υποχρέωση:ok:

Η συνέχεια της πρότασης: …τι θα σας συμβεί έτσι και μου την πέσετε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

είμαι κακιά το καταλάβατε…:stuck_out_tongue:

οκ ατάκα ενός κάγκουρα στο δρόμο:

Θα σ’ έγλυφα μάνα μου, αλλά φοβάμαι μην πάθω ζάχαρο

Αφού μου είπε ότι είναι από μακριά απο Θεσσαλονίκη,ας την τσατίσω λίγο.Αν και είναι κακιά απ’ότι λέει,μπορεί να με συμπαθήσει αν λέω κακίες,δε θα τα καταφέρω να την τσατίσω ούτε τόσο δα…

Αυτοι οι καγκουρες στον δρομο το κακο ειναι οτι τα λενε και φευγουνε(με αμαξι ειναι 99%) αλλιως θα κινδυνευε αμεσα η σωματικη τους ακεραιοτητα.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ατακεες που ακουσα στον δρομο!

Περναει μια κοπελα και λεει ο ανθρωπος!

"Ποπο μια κωλαρα!!Ρε πουστη τουλαχιστον να με Κλανε!

Η την αλλη φορα Περπαταγε μια κοπελια με ενα μινι και ενα Ξεκωλε ντυσιμο τελος παντων και περναει ενα αμαξι ανοιγει ο συνοδηγος ολο το Παραθυρο και βγαινει σχεδον ολος εξω και της φωναζει!

“ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΜΑς ΚΑΥΛΩΣΕΣ!!!”

ΠΟ οσο τα θυμαμαι!

αν λες κακίες είσαι ένας από εμάς… :twisted:

Με συγκινείς!:bow:

Όντως ωραίο τόπικ…μόνο που δεν νομίζω πως υπάρχει ΜΙΑ μονο απάντηση…

Όταν “σ’αρέσει” κάποιος - α (πραγματικά…όχι κυνηγάω και ό,τι κάτσει) … δύσκολα σκέφτεσαι με το μυαλό…δεν υπάρχουν βήματα επιτυχίας, τα παίζεις όλα…

Τι να το κάνεις άμα δεν παίρνει μπρος με τίποτα? Να κάτσεις να βράζεις στο ζουμί σου μέχρι να αποφασίσει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή? να φιλοσοφήσει καταστάσεις και κινήσεις? να μετράει πόσες φορές τον/την κοίταξες στα μάτια την προηγούμενη φορά που πήγατε για καφέ? Ε όχι…κάνε την πρώτη κίνηση ! Μπορεί να φας χυλόπιτα…ε και? το πολύ πολύ να χρειαστείς μία σόδα μετά για να χωνέψεις! [τουλ θα πάψεις να το συζητάς με φίλους/ες και επιτέλους να πας παρακάτω…]…

Προσωπικά προτιμώ να κάνει την πρώτη κίνηση ο άνδρας…αν δεν είναι αρκετά αρσενικό για αυτό τι να τον κάνεις?? :stuck_out_tongue:

Και παραθέτω στίχους από το Cozy Prison των Α-ΗΑ:

So if you’re careful
You won’t get hurt
But if your careful all the time
then what’s it worth?

αδεφουλααα … ?

με αυγκίνησες… :respect:

ο μπεναμα τα’λεγε αυτα??:lol: :lol: :lol: #-o

Το πρωτο ναι! Το δευτερο ενας ακυρος στο δρομο!

  1. :naughty: :–

:respect: Bloody_Angel!:smiley:

“θες να έρθεις σπίτι μου να σου δείξω τα scorpions bootleg που έχω στη συλλογή μου ω ρε?”

Ε μα θα έσκαγα…:stuck_out_tongue: :smiley: