Who does the first step?

OK, κάτι τελείως άσχετο: Ο τίτλος θά 'πρεπε να είναι “Who takes the first step?”…

Γκούχ γκούχ,τα 3 βασικά χρώματα είναι κόκκινο,μπλέ και κίτρινο:D το πράσινο βγαίνει από συνδιασμό μπλέ και κίτρινου.

Εγώ προτιμώ να με φλερτάρει κάποια κοπέλα,καθότι πέρα από ντροπαλός:roll: νιώθω καλύτερα έτσι,πιο μέσα στο στύλ μου.

Το μαύρο δεν είναι χρώμα.
Απορροφά τις ακτινοβολίες των χρωμάτων.

Γιάυτο οι μαυρες τρυπες δεν αφηνουν το φως να φυγει? :-k

Κάπως έτσι. Άλλοτε το εκκρεμές γέρνει απο τη μία πλευρά, άλλοτε απο την άλλη, το παιχνίδι πάντα όμως είναι το ίδιο, πέρα απο τις παραλλαγές του… Επομένως αυτό που λέμε “πρώτο βήμα” είναι κάπως σχετικό. Πότε “αρχίζει” κάτι αλήθεια? Στο κέρασμα ποτού ή στο κοπλιμέντο σ’ ένα μπαρ απο έναν άντρα προς μια γυναίκα (για να αναφέρω έναν “παραδοσιακό” τρόπο προσέγγισης), ή στο χαμόγελο που μπορεί να του έχει σκάσει η ίδια η κοπέλα απο πριν?.. Το γιν και το γιανγκ παίδες.

Οι μαύρες τρύπες απορροφούν οτιδήποτε τις πλησιασει, όχι μόνο το φως.

Ναι ομως μονο το φως θα μπορουσε να διαφυγει λογω της μεγαλης του ταχυτητας.:stuck_out_tongue:

εντιτ και το εντρπραιζ

καλά μην το μπερδεύουμε πολύ… αυτός που κάνει το πρώτο βήμα είναι αυτός που θα δώσει το έναυσμα για την επικοινωνία για ότι είναι να γίνει…

Δυστυχώς ούτε η ταχύτητα ούτε η ποιότητα ούτε το μέγεθος παίζουν ρόλο σε αυτό.

Το γιν και το γιανγκ είναι σατανικά πράγματα,και εσύ υποζίγιο το διαβόλου.
Ακολουθήστε το δρόμο του Θεού,φλέρτ,αγάπες και λοιπές αμρτίες.
Ούτε φλέρτ,ούτε φιλιά ούτε σεξ
σε θάλλασες και ακτές.

#-o :lol:

Σταματα τα σεξουαλικου περιεχομενου ποστς εχουμε και ανηλικα.Αν το συνεχισεις θα πατησω ριπορτ και θα εισηγηθω για μπαν σου :stuck_out_tongue:

μην ανησυχείς και τη διάβασα και εγώ… Princess μας διαβάζουν παιδιά :p…

Επίσης, στείλε ένα πμ στον vedder γιατί το έχει άγχος

[COLOR=“purple”]Το παραδόξως μ’ άρεσε…! Κάνε φίλη να δεις καλό…:stuck_out_tongue:
Εμένα μ’ αρέσουν τα μωβ γράμματα! Και δεν είναι αυτό που είπες…[-X Έλεος…:lol:

Περίπου το ίδιο λέμε πάντως… απλά εγω λέω πως αν τον δω να περιμένει πολύ καιρό θα σταματήσω να περιμένω και θα κάνω κάτι![/COLOR]

[COLOR=“purple”]Μα είπα μπλε… έχει και μπλε και γαλάζιο? :frowning:

@pyramid: καραμελίτσα για το βήχα? :-s Έχεις δίκιο! Λαθάκι…:oops:[/COLOR]

Λαθος εκανα. Εχει κοκκινο, πορτοκαλι, κιτρινο, πρασινο, μπλε (κυανο), indigo (μεταξυ μπλε κ μωβ), μωβ…

Tο πρώτο βήμα το κάνει αυτός που έχει αρκετή αυτοπεποίθηση…

είτε είναι άντρας είτε γυναίκα…

Αν δεν πιστεύει ο άλλος στον εαυτό του, είτε είναι το 8ήραμε είτε ο κυνηγός, μένει στην ματια και τίποτα άλλο.

Οπότε το ΠΟΙΟΣ κάνει το πρώτο βήμα δεν εξαρτάται πια από το πως έχει “εκσυχρονιστει” η κοινωνία μας, ούτε αν έχουν “αντρέψει” τα κορίτσια , και τα αγόρια το αντί8ετο…

Οι εποχέσ έχουν πια αλλάξει. Πιο παλια η γυναίκα δεν έκανε το πρώτο βήμα γιατί δεν ήταν Πρέπον. Τώρα πια όμωσ αυτά έχουν ξεπεραστει…
Δεν έχει σημασία το φύλο, αλλά να ξέρεις τι θέλεις, και να έισαι έτοιμος να το διεκδικήσεις.

Σωστη η Rangel!!!:wink:
Αν και μ’αρεσει να ειναι λιγο περισσοτερο ο αντρας κυνηγος, κατα τ’αλλα πολυ ωραιο post!

Είσαι άμπαλλος. Μόνο ο Τσακ Νόρρις έχει περάσει μέσα από μια μαύρη τρύπα. Και μάλιστα απ’ την ανάποδη

Μα ο Τσακ Νορις ηταν ντυμενος εντερπραιζ τις αποκριες :roll:

Ξεθαβω. Εγω εχω ψηφισει την επιλογη 3 γιατι ειμαι κοτοπουλο.

Πειτε.

Το μονο που μενει ειναι να πεις, αν εισαι αεκ ή παοκ. :slight_smile: