Who does the first step?

εσένα σου πέφτει;

Έχει ευαίσθητα κοκκαλάκια…!:smiley: #-o

#-o #-o
Όχι, απλώς είναι κουτός!

Το "αρσενικό"ψήφισα…βέβαια άλλο το τι γίνεται στην πραγματικότητα και άλλο τι θέλω να γίνει!

Σωστή!!!
Όμως δεν πιστεύω ότι φταίνε μόνο οι άντρες αλλά και το γυναικείο φύλο!!!
Όταν έχουν συνηθίσει να τους την πεφτουν οι κοπέλες σαν λυσασμένες είναι λογικό να περιμένουν κάτι ανάλογο από όλες…οπότε άντε να πάρουν θάρρος από μόνοι τους όταν η άλλη απλά κοιτάει και δεν κάνει…!

Να 'ξερες ποσο δικιο εχεις…

Από εμπειρία το λέω…
Σε λίγο θα αρχίσω να πιστεύω και τα αγόρια που λένε το χαρακτηριστικό:’‘Εγώ πρώτη φορά την έπεσα σε κοπέλα ,σ εσένα δλδ…μπλα μπλα’’

Ξέρεις υπάρχουν και άνθρωποι που έχουν διαφορετικά γούστα από 'σένα,μην το παίρνεις οπότε πως αυτό που προτιμάς είναι αυτό που θέλουν όλοι.Αν όλες περιμέναν το πρώτο βήμα από το ‘αγόρι’ της υπόθεσης,τότε για όσους θέλουμε το αντίθετο θα 'ταν η απόλυτη φρίκη.:wink:

κ οι δυο! κ μετα χιππικος ερωτας!:hippy:

8O :lol: #-o :lol:

Ποια η διαφορά μεταξύ χίπικου έρωτα και του γνωστού έρωτα?:-k

Λιγότερα βήματα λόγω καμπάνας.

Ο ενας ειναι χιππικος…:lol: :lol: :lol: :lol: #-o

5-6 ποντοι…

Εγω νομιζα “ΚΑΝΕΝΑΣ”.:-k

Βασικα παντως εσεις τα κοριτσια μην περιμενε ευκολα κινηση απο το αγορακι οταν του απεθυνεστε με υφος “και χαρη σου κανω που χαραμιζω 2 λεπτα απο τον χρονο μου για παρτη σου”. Επισης το ιδιο ισχυει οταν κοζαρουμε και εισπραττουμε μια ξινισμενη μουρη του στυλ “ποιος εισαι συ και τολμας να με κοιτας?”…

Ε άμα φερόμαστε έτσι, δε σημαίνει ότι ΔΕΝ θέλουμε κάτι; :-k

Χμ, οχι απαραιτητα σε πολλες ειναι γενικοτερο το στυλακι…

Αλλο ομως ηθελα να πω. Αμα σε ενα κοριτσακι δεν αρεσει ενα αγορακι δεν ειναι υποχρεωτικο να του το δειχνει με τον χειροτερο δυνατο τροπο. Διοτι μετα απο αυτο τα αγορακια λενε “α στο διαλο με τις παλιογκομενες, σιγα μην ξανακανω εγω το 1ο βημα”. Οποτε μετα τα κοριτσακια λενε “οριστε, κανεις δεν μας την πεφτει, δεν υπαρχουν αντρες πια” και γινονται ακομα πιο αρνητικα. Κι ετσι σχηματιζονται ομορφες παρεες μπακουριων…

Είμαι με το ποστ του Κρισπ αλλά ρε μάγκα ξέρω γω, εσύ ο κάγκουρας και τα χιλιάδες πλέον ψιτ και χωσίματα στο δρόμο έχουν δώσει το δικαίωμα στην τάδε τύπισσα να αποκτήσει το τάδε τουπέ. Γιαυτό αντί για σένα τον ωραίο που θα την κεράσει ποτάκι ξέρω γω , θα πάει με τον γυαλάκια νερντ με τη μπυροκοιλιά ο οποίος το παιξε λίγο πιο όμορφα.

Αφού έχω δίκιο.

Χαχα! Ωραία τα λες :stuck_out_tongue:
Ντάξει, βασικά άμα είναι όντως να γίνει κάτι, νομίζω το καταλαβαίνουν και οι δύο πλευρές και γίνεται κάπως ταυτόχρονα το όλο πράμα… Δεν είναι ότι και η κοπέλα δε θα κάνει τίποτα και απλά θα περιμένει. (τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ)
Με το να πρήζουν απ’την άλλη τα αγοράκια δεν έχει αποτέλεσμα. Άμα γίνει κάτι υπό συνθήκες πίεσης, το πιθανότερο είναι να διαλυθεί σύντομα και σίγουρα δε θα έχει αυτή τη “μαγεία”!

Αυτο εννοειται. Δεν αρνουμαι πως κι εμεις τα αγορακια εχουμε μεγαλη ευθυνη σε αυτο…