Who does the first step?

προβλημα

Το “κλασσάτη” είναι η λέξη κλειδί.

Θα σου προτεινα το “φτυστηνα μεχρι να κολλησει”,αλλα στη πραξη ειναι δυσκολο… Ασε που δεν ειμαι και αρμοδιος για τετοιες συμβουλες καθως τα εχω κανει μανταρα απειρες φορες… Ρωτα τη Rangel καλυτερα παντως…:wink:

Και στο κατω κατω μια χαρα παιδι εισαι, αυτη θα χασει…:wink: :wink:

Αν θες τη γνωμη μου της λες στα ισα οτι τη γουσταρεις. Αν συνεχισει να το παιζει η να εχει “υφακι” απλα δεν αξιζει…

Σωστός ο κρισπ… (ερωτύλεεεεεεε!!) Της την πέφτεις στα ίσια και μάλιστα το συντομότερο δυνατόν…

woooow και γαμω τα τοπικ, άργησα να το πάρω χαμπάρι!!!:lol:
Επιγραμματικά,
α)εννοείται ότι το ιδανικό είναι να κάνει το πρώτο βήμα το αρσενικό-δεν υπάρχει γυναίκα που να μη το γουστάρει αυτό.-
β)Η Rangel σας τα?χει πει μια χαρά μέχρι τώρα!:wink:
Γ) φίλε poweras θα σε πικράνω! Η τύπισσα πρέπει να ανήκει στο είδος(που δυστυχώς για σας δεν είναι υπό εξαφάνιση:p ) γουστάρω να περιτριγυρίζομαι από θαυμαστές γιατί είμαι μια κουκλάρα.!
Δεν νομίζω γυναίκα που έχει σώας τα φρένας αν γουστάρει, έστω και λίγο κάποιον, να μην εκτιμήσει ότι κουβαλήθηκε από το διπλανό νησί για πάρτι της και να τον γράψει πατόκορφα όλο το βράδυ. Αν μη τη άλλο είναι γαϊδουριά!
Δεν υπάρχει ποιο ρομαντικό σκηνικό από μια καλοκαιρινή βραδιά διακοπών δίπλα στη θάλασσα με το φεγγαράκι από πάνω. Εμείς τα κοριτσάκια την ακούμε άσχημα με κάτι τέτοια! Αν δεν σε κουτούπωσε εκεί που περιμένεις να το κάνει ,στη πλατεία Ομονοίας???

Sorry:( :frowning: :frowning: , ελπίζω ολόψυχα να είμαι εντελώς λάθος!

Λοιπόν, 4 άτομα ψήφισαν ότι η γυναίκα είναι ο κυνηγός. Αν μέσα σε εσάς τους 4 υπάρχει κάποια γυναίκα, τότε θα ήθελα να της πω:

Το κινητό μου είναι: 6976824… :stuck_out_tongue:

Κοπελα εισαι??#-o

Μάγος είσαι;

γάτα είσαι?

Karvou, μπορείς πλζ να ντιλιτάρεις το ποστ σου γιατί εμποδίζει τη ροή της συζήτησης?

ναι εγώ μπορώ…

[COLOR=black][FONT=Tahoma]Βασικά , ανέπτυξα μια νέα επαναστατική θεωρία σχετικά με το “πέσιμο”!

Γουστάρεις έναν άντρα και δυσκολεύεσαι να του δείξεις ότι τον θες???
την “πέφτεις” στον φίλο του . ψαρώνει ο δεύτερος και αφού αρχίσει να ανταποκρίνεται, τον παρατάς στα κρύα του λουτρού καθώς αποκαλύπτεις ότι τα έκανες όλα φιλικά και εξομολογείς τον έρωτα σου στον πρώτο! βέβαια αυτή η τακτική είναι άκρως επικίνδυνη για τους εξής απλούς λόγους:
Α) Να είναι δυο φίλοι πολύ δεμένοι και αποφασισμένοι να μην αφήσουν να μπει τπτ ανάμεσα τους και να σε πουν πόρνη
Β) Να χαρακτηριστείς ως πόρνη και να σε παρατήσουν και οι δυο
Γ) Να σε “πάρουν” και οι δύο και μετά να σε πουν πόρνη
Δ) Να Φωνάξουν κι άλλους να σε πάρουν όλοι μαζί και να σε πουν πόρνη
Ε) Να σε φωνάζουν πόρνη την ώρα που θα σε σαπίζουν στο ξύλο! [/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma]__________________[/FONT]

xaxaxxaaxax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

έγραψες πάλι !!!

εγώ σχεδόν πάντα αλλά πάντα δεν πετυχαίνει :(:frowning:

Κλαίω! :lol2:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κι εγώ!:stuck_out_tongue:

LOOOL!To… πορνη δεν το γλιτωνουμε με τιποτα, οποτε παραδειγμα προς αποφυγη!!!:stuck_out_tongue:

Εγώ μ’έναν φίλο μου καταλήξαμε στο Α.

By the way, εγώ ήμουν το θύμα :stuck_out_tongue: .

Η κοπέλα δεν ήταν απλά πόρνη… ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΤΟΥ ΕΛΕΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΔΥΡΜΟΥ ΗΤΑΝ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.8)

edit: Όπως είπε το “Παιδί Θαύμα” (Τάκη Τσαν ντε :p): “Γκόμενες υπάρχουν πολλές… οι καλές, οι κακές κι οι πουτάνες”.