Who does the first step?

Δηλαδη η Rangel εμενα θελει??? :? :? :? :? :? :?

Περα απο τη πλακα σε αυτη τη περιπτωση παιζει και η περιπτωση να μη σου τη πεφτει αλλα να προσπαθει να σε προσεγγισει απλα για να μαθει για την αλλη.

υ.γ το ξερω τον παιρνω

Nαι, και την πέφτω στην Άννα για να την ψαρέψω…:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol:

φυσικα το αρσενικο . I AM THE HUNTER!!! και κατι τελευταιο … χυλοπιτα ολε ολε ολε

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κι εγώ νόμιζα ότι ήσουν ερωτευμένη μαζί μου! πως τολμάς???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

όπως λέει και ένας φίλος

“δε μιλάω σε γυναίκα που δεν με έχει ερωτευτεί”:lol: :lol:

H μαγκια ειναι να σε ερωτευτει αφου της μιλησεις!:stuck_out_tongue: :wink:

Ο αντρας κανει την πρωτη κινηση αλλα συνηθως η γυναικα ειναι αυτη που του κουνιεται για να τον δελεασει…:lol:

Ειδικα οταν εισαι στην ηλικια μου, η γκομενα που γουσταρει μπορει να πεσει σε πολυ χαμηλα επιπεδα :stuck_out_tongue:

Άμα πέφτει χαμηλά απο την ηλικία που είσαι που να δεις μετά…γύρω στα τριάντα κι ακόμα παραπέρα :stuck_out_tongue:

:bow: :bow:

Looool!Σωστος!Μα καλα, πεφτουν χαμηλα τα 15χρονα?Τι κανουν πια?:-k :-s

Μη ρωτάς…

Για πες…(κουτσομπολιο!:stuck_out_tongue: ) Υποθετω οτι ξερεις καλα τις ηλικιες αυτες,εεε?:stuck_out_tongue:

Ναι ξέρω αρκετά καλά (πιστεύω) αυτες της ηλικιες… Μάμησέ τα

για πες τώρα,πέρα απ’την πλάκα γιατί έχει ζουμί:) :slight_smile: :slight_smile:

Απο κοντά φίλτατε

Ellanor, ποια η γνώμη σου?

Ουφ! Η αιωνια αναποφσιστικοτητα των γυναικων. Χιουμοριστας εκει που πρεπει και σοβαρος/ωριμος εκει που πρεπει. Και τρυφερος και μπρουταλ. Και προστατευτικος και να σας αφηνει το χωρο σας. Και να μην προσκολλαται πανω σας και να μην κοιταει αλλες γκομενες. Και σαμπουαν και μαλακτικο…

Φτανει πχια! Τερμα η καταπιεση!
[-X :har:

Μη μιλάς εσύ ρε!!! Πάνε τα first steps για σένα!!

Βασικά δεν υπάρχει κάποιος “κανόνας” που να λέει “οι μεν κάνουν το πρώτο βήμα και όχι οι δε”. Αυτό που υπάρχει μάλλον είναι κοινωνικές τάσεις, και ορισμένοι ρόλοι που περισσότερο δοτοί είναι παρά τους επιλέγουμε. Απλά καλούμαστε στην πορεία να επιλέξουμε και μεις μια συμπεριφορά.

Τυπικά ο άντρας θεωρείται ο κυνηγός. Και συνήθως αυτό επικρατεί εκεί έξω. Ωστόσο πιστεύω πως το σημαντικό είναι να βρει ο καθένας το στυλ που του ταιριάζει προσωπικά, και να μην υιοθετεί μια συμπεριφορά επειδή “πρέπει”. Είναι πολύ σχετικά αυτά κατά βάθος, μια που η ίδια συμπεριφορά που μπορεί να τραβήξει έναν άνθρωπο προς το μέρος σου, μπορεί έναν άλλον να τον απωθήσει. Επομένως πιστεύω πως χρειάζεται πάνω απ’ όλα να νιώθουμε ελεύθεροι και να εκφραζόμαστε όσο πιο αυθεντικά γίνεται. Αυτό για άλλους σημαίνει κυνήγι, για άλλους το αντίθετο.

Εξάλλου κάποια πράγματα μερικές φορές δεν είναι όπως φαίνονται. Γιατί, ακόμα και αν ο άντρας κατά παράδοση “κυνηγάει” περισσότερο, οι γυναίκες συνήθως έχουν τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο σ’ αυτά.

Ας είμαστε ειλικρινείς πάντως, τόσο με τους άλλους, όσο και με τους εαυτούς μας.

Όχι ότι η Rangel έχει άδικο, αλλά ο ChrisP με αυτό το ποστ μοιάζει να είναι ο τέλειος ο άντρας, ο άντρας ο σωστός :lol: :lol: