Who is worst?

Το τόπικ που θα κρίνουμε ανθρώπους βάση της δουλείας τους.Το όλο θέμα είναι χαβαλετζίδικο οπότε μην το πάρει κανείς σοβαρά.8)

Το θέμα είναι λοιπόν.Κάποια εππαγγέλματα τα αντιμετωπίζουμε,όιχ τα ίδια αλλά τους ανθρώπους σε αυτά ως αίσχος,π.χ.αστυνομικός=κ&^όμπατσος,ταξιτζής=ταρίφας,κτλ.Όλοι ξέρουμε ότι είναι χαζό αυτό και δεν υσχίει,οότε ας κάνουμε 1 πλάκα σχετική.Πε’ιτε εσείς πιο στερεότυπο ακουλουθείτε περρισσότερο απ τα άλλα.

Για όποιον παρεξηγιθεί,πλάκα κάνουμε,μην το πάρει βαριά,οκ?

νυχτοφύλακας = κουφάρι

οικονομικός διευθυντής σε μεταλλοβιομηχανία = στελεχογκόμενα :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

το κερατό μου το τράγιο να χ… την ροκιά μου δηλαδή η απόλυτη ξεφτύλα η κατρακύλα χωρίς τελειωμό

τεσπα ψηφισα τους δημοσιογράφους για ένα και μόνο λόγο

οχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Ασπρα σκουφακια και μπλα παντελονακια…αυτοι δεν ειναι ΜΠΑΤΣΟΙ …αυτα ειναι τα στρουμφακια!!!:slight_smile:

Έ?..δεν το 'πιασα:(

Το φοναζαμε σε πορεια για τους μπατσους…:smiley:

:lol: :lol: :lol: Καλόοοο…μόνο ελπίζω να μην σας την πέσαν μετά:?

Iδιοκτήτης γραφείου τελετών (κοινώς κοράκι…:lol: )

Δημοσιογραφοι. Ουστ!

Ναι αλλα δεν γινεται να βαζεις ταριφες και μπατσους και να ζητας τον χειροτερο. Πραγματικα δεν γινεται.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι…

Α, και εννοώ κυρίως τους ΜΑΤάδες…

Το γεγονός ότι κάποιοι εδώ μέσα έχουν συγγενείς που ζουν από τις δουλειές που αναφέρετε, δεν το σκέφτεστε;

Εώ προσωπικά έχω συγγενείς ταξιτζήδες, ναυτικούς, στρατιωτικούς και με ενοχλεί να τους βάζετε όλους στο ίδιο τσουβάλι.

Κι εγω εχω συγγενεις δικηγορους,αστυνομικους, ταξιτζηδες αλλα προσωπικα δεν νιωθω να θιγομαι.
Τωρα αν πιστευετε οτι πρεπει να κλειδωθει, πασο.:slight_smile:

Οι δημοσιογραφοι ειναι απιστευτα μεγαλοι μ…
δεν σκεφτονται τον πονο του αλλου μονο και μονο για να εχει μεγαλη θεαματικοτητατα το καναλι απ το οποιο προερχονται!!!ΔΕΝ ΤΟΥΣ Π Α Ω!!!:frowning: :frowning:

Δε θίγεσαι γτ προφανώς δεν είναι συγγενείς πολύ δικοί σου.

Σκέψου όμως τους άλλους που οι γονείς τους επαγγέλονται κάποιο από τα προαναφερθέντα. :wink:

Ο red pyramid ειναι μελος απο 18/06/07 και απο τοτε εχει κανει 32(!) νεα topic.Yπαρχει κανενα βραβειο να του δωσουμε του παιδιου? :-k

Ας προσεχαν τι διαλεγαν…:stuck_out_tongue: :bleh: :bleh: :bleh:

Αστυνομικοί, χαλαρά. Και εγώ έχω κάποιους στενούς συγγενείς που κάνουν τα παραπάνω, αλλά τι να κάνουμε, η δουλειά του αστυνομικού είναι η μεγαλύτερη κατάντια για έναν άνθρωπο.:stuck_out_tongue:

Κανενα επαγγελμα δεν ειναι καταντια απο μονο του, αν το κανεις σωστα…