WINO LIVE AT AN CLUB 12 OKΤΩΒΡΗ (acoustic show)

Την Τρίτη 12 Οκτωβρίου ο Θρυλικός SCOTT “WINO” WEINRICH θα εμφανιστεί στο ΑΝ CLUB με ένα εντελώς διαφορετικό τρόπο. To live θα είναι ακουστικό και όχι ηλεκτρικό.

Ο Wino που πάντα ήταν πρωτοπόρος και ουσιαστικά αποτελεί την ζωντανή ιστορία της doom/stoner σκηνής έχοντας κυκλοφορήσει δίσκους με τους Saint Vitus, The Obsessed, Spirit Caravan, The Hidden Hand, Place Of Skulls αλλά και ένα προσωπικό δίσκο, αποφάσιζει να μας εκπλήξει για άλλη μια φορά και ετοιμάζεται να κυκλοφορήσει ένα ακουστικό δίσκο.

Η Spit Like A Man δεν μπόρεσε να αντισταθεί στον πειρασμό και έτσι στις 12 Οκτώβρη
θα έχουμε τη χαρά να απολαύσουμε μια ξεχωριστή συναυλία απο ένα πολύ ξεχωριστό καλλιτέχνη.

Περισσότερες πληροφορίες θα υπάρχουν σε λίγες μέρες όσον αφορά την ώρα έναρξης και την τιμή εισητηρίου

Γιατί Τρίτη;; :(:(:frowning: (πάλι, αν δεν κάνω λάθος κ Saint Vitus έτσι ήταν)

Θα το παλέψουμε όμως, δεν χάνεται.

δεν γινεται να τον πισουμε να παιξει και ηλεκτρικο σοου;; εστω μερικα τραγουδακια…:roll:

Θα τον βαλουμε στην πριζα και θα δουμε…:lol::lol::lol:

Το σοου θα ειναι Solo acoustic, δεν θα ερθει με ολοκληρη την μπαντα…

Τριτη γιατι αυτη η ημερομηνια βολευε…Δυστηχως, λογο γεωγραφικης θεσης της χωρας μας, η επιλογη ημερομηνιας δεν ειναι στο χερι μας…Στις περισσοτερες περιπτωσεις τουλαχιστον.

Ο Wino θα κανει ελαχιστες εμφανισεις στην Ευρωπη καθως μετα αρχιζει η περιοδεια των shrinebuilder…Εμεις σαν χωρα, χωθηκαμε λιγο σφηνα…:slight_smile:

Συντομα θα ριξουμε και ενα καλο νεο…8)

cheers (09:50 - Lets start with ouzo…:metal:)

Ωωωω, πολυ καλη φαση…εκει θα ειμαι εκτος απροοπτου.

ΑΑΑΑ μήπως θα έρθει με builders???
Αντε πές το να μας τρελάνεις!

βασικα κατι τετοιο πρεπει να ψηνεται!
ω ρε μανα μου…

μαζί με τον Wino θα εμφανιστεί και ο κύριος Brian Daniloski γνωστός και ως
Darsombra…:D:D:D:D:D

:o =P~ :bounce: :dizzy: :yahoo:

Έλα να γουστάρουμε !!! Αυτά είναι !

Τρίβαμε τα μάτια μας όταν τον είδαμε πρόσφατα με τους Saint Vitus, ε ας τον απολαύσουμε και μόνο του σε ένα ακουστικό show όπως κάνει τελευταία!
Ζωντανός θρύλος ο Wino ! Απίστευτος τύπος! :bow:
Δεν θα ξεχάσω πόσο ευγενικός και ντόμπρος ήταν όταν του μίλησα λίγο μετά τη συναυλία.
(…ακόμα να κορνιζάρω την φωτογραφία που βγήκαμε μαζί [-X)

Επίσης, πολύ ενδιαφέρων φαίνεται αυτός ο Darsombra. Δεν τον ήξερα. Καλή φάση!
Ψήνεται όμορφο live, μακάρι να μπορέσω να έρθω! [-o<

Για πάρτε και μία τζούρα :

http://www.youtube.com/watch?v=yy_vzsDNQMw

http://www.youtube.com/watch?v=-mva0f1fm98

O Darsombra ειναι χαος…

Δοκτορα doom και τερας που ροκαρει, παρακαλω!! Οχι ραδιο αρβυλα…:p:p:lol::lol::lol:

EΠΙΣΗΣ…Για να μην βγαζουμε εμεις ραδιο αρβυλες, τελικα η περιοδεια του Wino, τελικα εχει επεκταθει αλλα προς τα πισω (ημερομηνιακα)…Αρχικα, ηταν να βγει μονο για 7-8 εμφανισεις…

πάρτε και ένα κομμάτι απο obsessed …

[CENTER][SIZE=“4”]WINO[/SIZE]
[B](Saint Vitus, Shrinebuilder, The Obsessed etc)

12/10/2010
Live @ AN Club

+Special Guest[/B]
[SIZE=“4”]DARSOMBRA[/SIZE]

Κερδίστε προσκλήσεις

http://www.rocking.gr/news/O_Wino_epistrefei_stin_Athina_gia_ena_akoustiko_show_ton_Oktwbrio_-_Kerdiste_proskliseis/8184/[/CENTER]

υπαρχει προπωληση εισητηριων? και αν ναι, που?

φίλε μου προπώληση δεν υπάρχει, εισητήρια θα υπάρχουν
κατευθείαν στο ταμείο του ΑΝ

[CENTER][B]Event reminder

Αυτή την Τρίτη, οι Wino και Darsombra, ζωντανά στο An Club…

[SIZE=“5”]WINO [/SIZE]
Live in Athens

+Special Guest
[SIZE=“4”]DARSOMBRA[/SIZE]

[SIZE=“3”]12/10/2010 - An Club[/SIZE]

Doors 21:00
Starts 21:30
price 15 euro

  • After Show Party @ Roi Mat Rock Club (FREE ENTRANCE)
    [/B][/CENTER]

Ο άνθρωπος που θα δούμε αύριο είναι ένας ζωντανός μύθος. Επηρρέασε όλη την underground σκηνή και νομίζω πως είναι το αντίστοιχο του lemmy στο είδος του. Ευλόγησον :!:

Τι μαλάκας που ‘μαι!! Τώρα το πήρα αυτό χαμπάρι…
Έχω κανονίσει κάτι γι’ αύριο, αλλά κάτι τέτοια κανονικά δεν πρέπει να χάνονται.
Θα το παλέψω, μήπως και κάτσει…

Βάλε να ακούσεις αυτό http://www.youtube.com/watch?v=oHBsUjf5Wpo&feature=related και φέρσου σαν άντρας :stuck_out_tongue:

doom,heavy rock και πάνω και πέρα από αυτά. Μαζί με brant bjork και lemmy είναι οι ήρωες μου :bow2:

Όσοι ακούτε doom/sludge/stoner/heavy rock κλπ και είτε αναρωτιέστε αν θα ρθείτε είτε δεν έχετε ακούσει πολύ wino μην το σκέφτεστε άλλο. Απλά ελάτε αύριο…Φόρος τιμής, προσκύνημα, λιβάνια, θεοί και δαίμονες :slight_smile:

Το ξέρω ρε γαμώτο!
Κι εγώ δεν είμαι απόλυτα εξοικειωμένος με τη δισκογραφία του (έχει κάνει και άπειρα πράγματα…!), αλλά ο τύπος είναι φωνάρα, μορφάρα και πάνω απ’ όλα είναι η επιτομή του ΝΤΟΥΜ!

Θα δείξει πάντως γι’ αύριο, ελπίζω να τα καταφέρω…