Wintersun-Time

Αντε να το δουμε και να μην το πιστεψουμε…
Ας βγει παντως το Part I πρωτα να ειμαστε σιγουροι και το ΙΙ γυρω στο 2022 το περιμενω!

Νταξει οταν λεει ‘‘φετος’’ δεν εννοει και … ΦΕΤΟΣ. Αραχτε λιγο… :stuck_out_tongue:

Φέτος εννοεί για να μην τον πάρει ο διάολος :please:

Άντε ρε πούστη τουλάχιστον ας βγει το 1 άλμπουμ φέτος πόσο πια θα περιμένουμε. Το Time II χρειάζεται μόνο μίξη αλλά το βλέπω να κυκλοφορεί σε 3 χρόνια.

Εμένα πάλι μου άρεσε το " No more years of silence for us! "
Καιρός τους ήταν! Αν δε βγει μέχρι το τέλος του '12 να πάνε στον διάβολο :slight_smile:

Επισης αν βγει μεχρι το τελος του '12 αλλα ειναι μαπα,παλι να πανε στο διαολο!

Εγω με το που ειδα την ανακοινωση στο Facebook λερωσα τα παντελονακια μου. Αντε να πουμε ρε Γιαρι θεε,ποσο ακομα να τη βγαλουμε με Winter Madness και Starchild?? :stuck_out_tongue: Δεν ξερω τι πιστευετε,αλλα εγω περιμενω συνθεσαρες…Ο ανθρωπος φαινεται οτι ειναι στην κορυφη της δημιουργικοτητας του(Ασχετα αν ακομα μ αρεσουν περισσοτερο οι θεικες δουλειες με τους Ensiferum.Αλλα εκει βεβαια ειχε και εναν Toivonen διπλα του)

Η μονη ξενερα για μενα ειναι το The Way of the Fire, που περιμενα να ειναι στο Time I. Τελικα παει για το Time II. Τετοια κομματαρα ρε γαμωτο γιατι να την ακουω στο γιουτουμπ απο λαιβ για ακομα ενα χρονο…

Προβλεπω κυκλοφορια του Time I στα γενεθλια του Jari τον Δεκεμβρη. :roll:

Οκτωβριο λεει ρε. 8)

ΗΜΕΡΟΜΗΝΊΑ!!!:D:D:D

Επιτέλους μία ημερομηνία. 19 Οκτώβρη.

Ελα παμε, δευτερο μερος!

Sorry για το double post, αλλα μετα απο 5-6 χρονια η ημερομηνια ειναι πρωτη φορα που αλλαζει για να παει νωριτερα και οχι αργοτερα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
12 Οκτωβριου λοιπον!!!

“The release date of ?Time I? has been brought forward to October 12th 2012 and we will do two special album release shows here in Finland.”

:papas::papas::papas:

http://wintermadness.net/

Ανανεωθηκε και το σαιτ. Με ωραια φωτο. 8)

+interview

http://www.underworldmusicmagazine.com/magazine13/july2012.html

Πρωτες εντυπωσεις απο το αλμπουμ

Άντε, άντε, ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! :smiley:
(Go Jari, go!!!)

Εξωφυλλο

^^^^

Oπως θα λεγε και ο Κριμσον [I]τον παιζω ηδη[/I]

Εγω μολις θα εγραφα [I]χυνω ηδη[/I]. One step further. :smiley:

Περιμενω λιγο να δω πως θα ειναι η “Mailorder Edition” και εφυγε η προπαραγγελεια