Wintersun-Time

Μόνο επειδή καθυστέρησε 65 χρόνια και διάβσα την αγωνία σας στο θρεντ από το 2007, με έψησε.

Ακου και κανα Starchild και Winter Madness να δεις ποσο παραπανω θα ψηθεις

Two song snippets of the brand new album “TIME I” will be released this Friday, August 24!

Sons of Winter and Stars ? Rise!

It´s finally TIME to let the world hear some brand new WINTERSUN material coming off the album “TIME I”. This Friday, August 24 the official HEIDENFEST 2012 trailer will be posted online featuring snippets of the Wintersun songs “Time” and “Sons of Winter and Stars”? Do not miss one of the most epic moments of 2012!

“TIME I” will be out October 12 via Nuclear Blast Records.

Απο το φεησμπουκ της μπανταρας.

Προσευχόμαστε να είναι μεγάλα τα αποσπάσματα:papas::papas:

καλα εγω το κοβω γυρω στα 5-6"
θα βρισκει τροπους να μας τα πριζει μεχρι τον Οκτωβρη :lol: :lol:

Παλιοτερα ειχε παιξει σε live γυρω στα 20’’ απο το Sons of Winter and Stars αν δεν κανω λαθος.

Oπως βλεπετε τα παιδια εργαζονται σκληρα για να μας παραδωσουν το αλμπουμ στην ωρα του

[SPOILER][/SPOILER]

Η μυτογκα του Γιαρι σα να μεγαλωνει οσο περναει ο καιρος,θα ριχνει κατι ροχαλητα αλλο πραμα.Εχει πλακα γιατι με τον ηχο εχω να ασχοληθω χρονια και καναν τοσο καιρο για να το βγαλουν το ρημαδι που μου φαινεται πλεον πολυ μακρινη η καβλα με τη παρτη τους.Θα το ακουσω βεβαια μονο και μονο για συναισθηματικους λογους,φορωντας το Wintersun τισερτ μου.

Οπ. Μου το πουλας? :stuck_out_tongue: Το δικο μου το εχασα ρε γαμωτο.

Τελικα ειναι 1’

Αυτο ερχομουν να ποσταρω. Αυτη τη στιγμη κανω ταυτοχρονα οτι αναφερουν τα 2 κομμεντ

Ζουμε μεγαλες στιγμες. 8)

[B][U]Pre-order “TIME I” here with an exclusive t-shirt + poster! [/U][/B]

http://www.recordshopx.com/artist/wintersun/time_i/#2cd-t-shirt

Σε περιπτωση που ενδιαφερεται κανας συμπαιχτης

E, τα κοβω οτι ο Wintersun το χει παραγγειλει. :stuck_out_tongue:

Τεσπα, εμεις οι ΑΦΡΑΓΚΟΙ θα περιμενουμε μεχρι τις 12/10 που θα σκασει METAL ERA.
Τσιαρς.

[B][U]Hitler finds out Wintersun postponed the “Time” album [/U][/B]

δεν ειναι φυσιολογικο καθε φορα που το βλεπω εδω και 2μιση χρονια να κυλιεμαι κατω απ τα γελια

Η αληθεια ειναι οτι εγω θελω αυτο να παραγγειλω http://www.nuclearblast.de/de/produkte/tontraeger/cd/cd-boxset/wintersun-time-i-mailorder-edition.html
αλλα ουτε μια φωτογραφια δε βαζουν οι μαλακες να το δουμε,ουτε απαντανε αν θα βγαλουν καινουρια μπλουζακια,και φοβαμαι οτι θα κανω preorder και θα τα βαλουν μετα…
Παντως σε 1-2 μερες θα το χτυπησω,ειναι και 500 κομματια μονο,μη το χασω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τελος.
Η παραγγελια εγινε…

Δεν μαζευομαστε 4-5 καμμενοι να παμε Μπoλονια 24/10 να τους δουμε? Χωθειτε :!:

πφφ τους χάνω για λίγες μέρες στη Φινλανδία…

Ποοοο αυτο ηταν μεγαλη ευκαιρια ομως ε
Θα τους εβλεπες και εντος εδρας