WISHBONE ASH Live In Greece!

:slight_smile: όμορφα πράματα

Μάλιστα… έψαχνα κι εγώ στις ημερομηνίες του official site να δω τι γίνεται, δεν έβλεπα τίποτα και νόμιζα οτι ήταν ράδιο αρβύλα.

Στα καμμένα βούρλα οι… άλλοι, ήταν ΚΑΙ ΓΑΜΩ (αν και έπαιξαν λίγο)… θα τους δω με κάποια επιφύλαξη, μιας και ο Ρowell είναι από τους αγαπημένους μου κιθαρίστες.

Πιστεύω τουλάχιστον να είναι αξιοπρεπείς απέναντι στην ιστορία αυτού του σημαντικού δίσκου, που είναι από τους αγαπημένους μου.

ΕΕΕΤΣΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ! ΒΕΝΤΟΥΖΑ !
:smiley: :smiley:

Καλησπέρα,

αγόρασα εισιτήριο για τους Wishbone Ash αλλά κάτι μου έτυχε και δε θα μπορώ να είμαι στην Αθήνα εκείνο το Σάββατο. Αν υπάρχει κάποιος που θέλει να πάει και δεν έχει πάρει ακόμα εισιτήριο, το δίνω 20 ευρώ.

Όποιος θέλει, ας στείλει PM.

Ευχαριστώ

Πω πω πω … μπανταρα ! ! !

ΑΑΑΑΑαααααα γιου χαααααπεεεεϊ ? :wink:

Αυτό που διάβασα κάπου, είναι ότι έχουν ηχογραφήσει εκ νέου το Argus και θα το κυκλοφορήσουν τον Φλεβάρη…:-k

Ποιοι θα πανε Θεσσαλονικη?

ιμοτικον που σηκωνει χερι.

+2112

Δεν θα ρθω αλλά φαντάζομαι λάιβ το Warrior, to Sometime World, to The King Will Come και ζηλεύω…

παιδες για τικετς στη σαλονικα το απο που και ποσο το γνωριζει κανεις?Μετροπολις υποθετω?

μετροπολις 25 προποληση 30 εισοδο!

εγώ το πήρα απόφαση. Αφού δεν τους είδα το καλοκαίρι στα Καμμένα που απέχουν 30 χλμ από το χωριό μου, που ήμουν εκείνη την περιόδο, δεν θα τους δω ποτέ.

εγω παντως θα παω…
δεν χανεται ολοκληρο το argus…!!!
τρελααα!!!

Να πάτε. Πολύ καλή εμφάνιση χτες Λάρισα. Ο χώρος μόνο ήταν χάλια. Τα τραπεζάκια ήταν μπροστά ακριβώς στην σκηνή. Κυριολεκτικά, δεν υπήρχε χώρος για όρθιους. Λες και ήμουν σε μπουζούκια. Έπαιξαν κοντά δυο ώρες.Ξεκίνησαν με διάφορα κομμάτια, συνέχισαν με Argus και ξαναβγήκαν για άλλα τρία κομμάτια. Καλός τόσο ο ήχος όσο και εκτελεστικά το συγκρότημα.

Καλησπέρα σε όλους

ενδιαφέρεται κανείς για ένα εισιτήριο Wishbone Ash (για Αθήνα)? δε θα μπορέσω να είμαι εκεί το Σάββατο. Το δίνω 20 euro, αν το θέλει κάποιος ας μου στείλει ένα pm.

ευχαριστώ

Ωραία νέα λοιπόν… Εαν υπάρχει σετλιστ πρόχειρο, ευχαρίστως να το δούμε (ομιλώ για τα εκτός Argus κομμάτια φυσικά)

To Ballad of Beacon μήπως ? :smiley:

ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! :smiley:

Όχι φίλε μου.

Why don’t we (Here To Hear 1989)
Rest In Peace (Locked In 1976)
Sorrel (Four 1973)
Lady Jay (There’s the Rub 1974)
Diamond Jack (Front Page News 1977)
You See Red (No Smoke Without Fire1978)
Living Proof (Just Testing 1980)
Argus
Time & Space (No Smoke Without Fire1978)
Jail Bait (Pilgrimage 1971)

To smile είναι 8, 1978

Πώς είναι το συναίσθημα του The King Will Come λάιβ?:roll: