Witchcraft - Legend

Νέο άλμπουμ για τους Witchcraft λοιπόν με τίτλο Legend το οποίο θα κυκλοφορισει στις 21 Σεπτεμβρίου από τη nuclear blast!!!

Αναμένουμε!!!

άντε να δούμε τι θα δούμε με την κωλομπλάστ

Nuclear Blast? ωχ… Αναμενουμε!

Η οποία λέει υπέγραψε και τους Orchid…

Κ τι να λέει που είναι n.b. δηλαδή? Και οι graveyard εκεί δεν είναι?

Όχι,δεν το λέω για κακό…Ίσα ίσα,μου αρέσει που μια μεγάλη εταιρεία υπογράφει τέτοιες μπάντες,είναι ένας ήχος που μου αρέσει και δεν είχε ποτέ ιδιαίτερη προβολή.Βέβαια φοβάμαι για την αντιμετώπιση που θα έχουν ως προς την προώθησή τους,πολλά ακούγονται για την τακτική της Nuclear Blast να ασχολείται με τις πραγματικά μεγάλες μπάντες και οι άλλες να έχουν παράπονα για τα όσα (δεν) κάνει για αυτές.Θα δείξει,όσο δεν επηρεάζει τον ήχο τους, προσωπικά είμαι οκ.

Για όποιον ενδιαφερεται http://www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=177464

Πωπωπωπω.

Ωραίο κομμάτι αλλά έχω την εντύπωση πως αυτός ο ρετρο-βιντατζ ήχος που είχαν έχει ψιλοχαθει!! (βέβαια το άκουσα από κινητό, τι να καταλάβω)

πάντως πολύ ωραία καθαριστικά μέρη!!!

Καλό ήταν, μου τρέχουν τα σάλια. Άντε να δούμε, περιμένω πολλά από αυτούς.

Ω ναι, έτσι ακούγεται το τραγούδι και από το pc αλλά…πολλοί πλησίασαν τους Witchcraft, κανείς τους όμως δεν έχει εκείνο τον άσσο που θα κάνει το 9άρι - 10άρι λόγω του ότι η βυζαντινή φωνή του Pelander δεν υπάρχει πουθενά. Α, και τα τύμπανα ψιλογαμάνε μεταξύ μας…

Μόνο συγκίνησης για την μπαντάρα.

καλο τραγουδακι, αλλα με ξενερωνει ασχημα η αλλαγη του ηχου

Ναι ρε γαμωτο… Κ μένα!!! περιμένω ν’ακούσω όλο το δίσκο πάντως κ ελπίζω σε κάτι πολύ καλό!!!

ναι ας περιμενουμε να ακουσουμε ολο το δισκο και κρινουμε μετα.
Εμενα δεν με ξενερωσε τοσο η αλλαγη παντως,το τραγουδι μ’αρεσε πολυ.

Το κομμάτι τα σπάει άσχημα και η φωνή αψεγάδιαστή…
Αλλαγή ήχου και π***ριές, όλα μουσική είναι…

Άλλο ένα καινούριο κομμάτι, επίσης πολύ καλό με φοβερό ριφάκι!

αυτό μπήκα να ποστάρω τώρα…
Μιλάμε για κομματαρα!!! Ντάξει… Πιστεύω δε θα μας απογοητευσουν!! Πάμε για δισκαρα!!!

…υπέροχο κομμάτι:):!:

Μας κοροϊδεύουνε ρε, ο δίσκος θα βγει με βίντατζ παραγωγή.