World Cup - Qatar 2022 (Μουντιάλ)

Και θα πάει προς Γαλλία :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue:


Καφριλα Άγγλων… :joy:

5 Likes

Θεοί

1 Like

Πεταμενοι οπως παντα, δεν εχουν αλλαξει

Για αυτο μιλαει ο Αζαρ. Πολυ σημαντικοτερο απο ενα πουτσοματς και μια πουτσονικη.

7 Likes

Βλακας

1 Like

Επικός Άγγλος φίλαθλος, πήγε στο Κατάρ, μία σκληρή αραβική και ισλαμική χώρα, ντυμένος Σταυροφόρος (η σημαία λίγο λάθος, αφού επί Λεοντόκαρδου είχαν τους δύο λέοντες, αλλά δεν πειράζει). Γνώμη για αυτό το έπος??

1 Like

Εύχομαι οι άραβες να τον παλουκώσουν όπως του αρμόζει.

1 Like

Κρίμα να μην είναι και η Ελλάδα και να πάμε ντυμένοι αρχαίοι Έλληνες, και να έχουμε και έναν ντυμένο Μεγαλέξανδρο να φτάσουμε μέχρι την Ινδία. Πολύ κρίμα

Καλά όλα αυτά, αλλά σε κάθε Μουντιάλ εμένα η σκέψη μου πάει στο πρώτο που παρακολούθησα, από το οποίο αν οι μνήμες παραμένουν ανεξίτηλες τόσα χρόνια μετά, αυτό οφείλεται κυρίως στον παρακάτω “Θεό του ποδοσφαίρου” που κατά σύμπτωση σαν σήμερα πριν από δύο χρόνια απεβίωσε

7 Likes

Σαν χθες πριν από 31 χρόνια πέθανε ένας ακόμα μεγαλύτερος Θεός, που το 1986 έδινε τις τελευταίες συναυλίες του ως τραγουδιστής των Queen

2 Likes

Ο σπουδαίος Adam Lambert έκανε την απουσία του να μην φαίνεται.

Ρε τους κακόμοιρους τους Ιρανούς…τόσες ευκαιρίες.

Edit: το εβαλαν στο 98". Απόλυτα δίκαια.

3 Likes

Ασχετο με του ποδοσφαίρου, αλλά την είχε κάνει να μην φαίνεται, θα είχαν βγάλει αξιομνημόνευτη μουσική :wink:

Kατα τ’αλλα χαιρετώ, δεν έχω δει δευτερόλεπτο από αυτό το μουντιάλ.

1 Like

Τό έχουμε κάνει αλλες φορές

Ναι απλά κι ο Brian May μετά το Innuendo δεν ασχολήθηκε να ξαναγράψει μουσική με τους Queen.

Τα βγάζει και η FIFA

https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/qatar-highlights

1 Like

LVG tax

Πολυ ωραια ομαδα οι ΗΠΑ

4 Likes