World Cup - Qatar 2022 (Μουντιάλ)

Από εδώ εγώ.

https://hoofoot.com/

1 Like

και ομως δεν φαγανε :joy:

100% fake

Μετα το χτεσινό υποστηρίζω φανατικά Καναδά. Πολύ άδικο αποτέλεσμα και τρομερά μαχητικοί οι τύποι! Με αγανάκτησαν που δεν έβαζαν γκολ!!!

2 Likes

Πήγε να περάσει παράνομα αλκοόλ κρυμμένο μέσα σε κυάλια αλλά ο αστυνομικός ήταν γάτος!

2 Likes

Ομαδάρα η Βραζιλία.

nope, ειναι γνωστος streamer αν ασχολεισαι
Επισης : Trainwrecks wins $1.5 million with World Cup bet nobody else predicted - Dexerto

Άψογο δεύτερο ημίχρονο. Ωραία μπάλα

Θυμάμαι κάποιοι να μας λένε ότι δεν έπρεπε να πάρει τον Ριτσαρλισον, αλλά έπρεπε να πάρει τον Φιρμινιο στην θέση του.

Ο Ριτσαρλισον μόνο 2 γκολακια σήμερα , ένα εκ των οποίων είναι το γκολ του τουρνουά ως τώρα.

Ματσαρα το Πορτογαλία - Γκάνα. Παραλίγο κηδεία στο 98’ , αλλά ο Γκανέζος γλίστρησε γαμώτο. Οριακά γελοίο το πέναλτι που έδωσαν στον Ρονάλντο, και εγκληματικό το να μην πάνε καν στο VAR.

Μια φορά είδα ολόκληρο ματς κανονικά στο μουντιάλ, λέω ας παίξω κάτι στο live και η κωλοσιχαμαν, απ’ το 85 που ήρθαν τα κόρνερ, είχε κλείσει το cash out

2 Likes

Κλασικη στοιχημαν.

Βραζιλία φανταστική ομάδα τρομερή υπεροπλία μπροστά.

2 Likes

Ο Γκανέζος Μπουχαλάκης εννοείς.

Να ρωτήσω, το τρίτο γκολ της Πορτογαλίας ήταν κανονικό ή οφσάιντ; Επίσης γελοίο ότι αναδείχθηκε man of the match ο Ρονάλντο και κάτι ελληνικά site και δημοσιογράφοι τον έχρηζαν και σούπερμαν. Λογικά ο Μπρούνο Φερνάντες έπαιζε τάβλι στο ματς με τη Γκάνα.

2 Likes

Αν εμπαινε το γκολ της Γκανας στο 99’ ειναι απο τα γκολ που τελειωνουν καριερες, απο του χαρου τα δοντια σωθηκε ο τερμας που γλιστρησε ο Ινιακι.

1 Like

Ο Ροναλντο έγινε ο πρώτος που σκοράρει σε 5 Μουντιάλ νομίζω.

Οκ καλό το ρεκόρ αλλά σήμερα περισσότερο χαλούσε τις επιθέσεις παρά ήταν καλός. Και το πέναλτι υπερβολικό στην καλύτερη

1 Like

Ισχύει, αν και έχει συνολικά μόνο 8 γκολ.

Άξιζε κάτι παραπάνω η Γκάνα

Το Μουντιάλ μόλις ξεκίνησε

Ανύπαρκτος όπως πολύ συχνά και του έκατσε το πέναλτι.
Ε λογικό είναι τα ΜΜΕ να λένε τα δικά τους μετά, αυτό πουλάει και αυτό ξέρουν να κάνουν.
Και επειδη είναι ο Ρονάλντο θα πάρει και τον τίτλο του MVP γιατί έτσι…και ας μην έκανε τίποτα απολύτως.

1 Like

γνωστος μου εβαλε 40 ευρω οβερ 12.5 φαουλ για τη σερβια. Απο το 62’ και μετα περιμεναμε το 13ο αλλα δεν ηρθε ποτε

Επειδή έπαιξε η Βραζιλία?
:joy::joy::joy:

Κάτι τέτοιες χαζομάρες βλέπω και θέλω να χάνουν οι καραγκιόζηδες… Αλλά φέτος τους συμπαθώ.