World of Warcraft

παίζει κανείς από εδώ? αν ναι σε ποιον σέρβερ?

εγώ το ξανάρχισα μετά από κάνα χρόνο και έχω καεί πολύ άσχημα :stuck_out_tongue:

εγώ παίζω στον Jaedenar

Έπαιζα μέχρι το WotLK (εκεί που το γάμησαν δλδ) από την πρώτη μέρα στον Twilight’s Hammer και ήμουν από εκείνους τους καμμένους. End-game και δε συμμαζεύεται.

Σταμάτησα για στρατό αφού είχαμε ρίξει τα πάντα στο TBC και γύρισα λίγο μετά που βγήκε το WotLK και ενώ είχα gear από Sunwell και τα ρέστα μου την λέγανε κάτι πιτσιρικάδες ε ήταν και ψιλοσάπιο το patch πολύ εύκολο και έτσι και το σταμάτησα. Έπαιξα και λίγο το τελευταίο αλλά δε με κράτησε!

δοκίμασε τώρα που βγήκε το cataclysm…τα έχουν αλλάξει όλα, περιοχές, quest, classes…θα σου φανεί σαν καινούργιο παιχνίδι :stuck_out_tongue:

Έπαιξα ρε συ λίγο αλλά ε το guild μου ψιλοχάλασε από το core όταν ξεκινήσαμε μείναμε λίγοι και δε ψηνόμουν να ψάχων guild και τα ρέστα.

Έλιωνα για λίγο καιρό στα achievments αλλά βαρέθηκα :stuck_out_tongue:

Παιδιά πρέπει να υπάρχει ήδη το thread.

Εγώ έχω πληρώσει κανονικά, all up to date και δεν λέω να παίξω. Έχω χοντροβαρεθεί.
θα μου πείς 6 χρόνια είναι αυτά. Περίπου το 1/4 της ζωής μου.

Doomhammer / horde /main rogue 200days played

Πωωωω ούτε καν πρόσεξα ότι ήταν καινούριο. Ναι στάνταρ υπάρχει

με search που έκανα βρήκα μόνο για warcraft 3, όχι για wow

Ειχα κανει ενα WoW: Cata thread οταν εγινε announced :stuck_out_tongue:

Μετα απο πολλα χρονια τοκοψα οριστικα tlk . Μετα το Ραθ, σταματησα και τωρα που επαιξα το 10 μερες τριαλ δε με ενθουσιασε. Αλλα νταξ παιζω και απο Vanilla, Cthun k Naxx40, τοχω λιωσει το κορμι μου

τι διάολο όλοι οι ολντ σκουλ εδώ μαζεύτικαν? :lol:

εγώ στο tbc άρχισα να παίζω σοβαρά, και έφτασα μέχρι kalecgos μετά τρώγαμε wipes brutallus και το παράτησα :stuck_out_tongue:

Είναι [B]ακριβώς [/B]το σημείο που αρχίζει κάτι να μην πηγαίνει καλά με την ζωή σου :lol:

δεν καταλαβαινω τιποτα απο αυτα που λετε

Είναι geekolanguage JTN :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Περάσαμε ώρες σε φανταστικούς κόσμους για να την μάθουμε χαχαχαχαχα

fixed :stuck_out_tongue:

Ναι βασικά λάθος μου. Ίσως πάντως να μπορούμε να βάλουμε και χρόνια :wink:

Εεεετσι τρελο ολντ σκουλ στο ροκιν.

Day 1 customer here, με αρκετα διαλειματα.

τωρα ειμαι outland (τον σερβερ) σε πιο χαλαρη φαση. Οχι hc raiding κτλ.

Παντως και εγω ειμαι της αποψης οτι αξιζει μια βολτα μετα το cata. Εχουν κανει τρελη δουλεια στον κοσμο.

όντως, εμένα ένας φίλος μου με έπρηξε να μου κάνει scroll of resurrection και έφαγα τρελό κόλλημα. πολύ καλύτερο από το wotlk

Έλα που δεν ήθελες από την αρχή :stuck_out_tongue:

κάντε κανά πόστ φώτος από χαρακτήρες ρε να αποκτήσει ποιο συγκεκριμένο νόημα το thread!!!

+1, η φωτογραφία που έβαλα είναι από την πρώτη φορά που ρίξαμε Illidan, δεύτεροι στον σέρβερ και πρώτη από horde side

[SPOILER][/SPOILER]

εγώ είμαι ο BE παλα με τα μπλε γράμματα (την ανεβάζω από το pc του αδελφού μου)

Χμμμμμ πρέπει να κάτσω να δω αν έχω τπτ από εκείνα τα θεικά Naxx40 και AQ40…

πωωωω τι γαμάτες εποχές ρε γαμώ. Τότε στο vanilla wow ήμουν στους Path of Wreckage (twilight’s hammer) μακράν το καλύτερο guild που ήμουν. 3οι στην Ευρώπη που ρίξαμε τον Kel’Thuzad!!! Πραγματικά επικές στιγμές.

Μετά το ΤBC πολύ πιο εύκολο αλλά αναγκάστηκα να αλλάξω guild καθώς το core των PoW έσπασε. Έριξα άγκυρα στους Dark Realm του οποίου το core ήταν real life φίλοι οπότε ήμασταν απόλυτα επιτυχημένοι. Κάπου εκεί αφού λιώσαμε και στο Sunwel ε βγήκε το WotlK και αρχίσαμε να σπάμε γιατί βαρεθήκαμε. Ακόμα τυπικά υπάρχουμε αλλά προς το παρόν inactive!!

Μακράν η ποιό ΕΠΙΚΗ στιγμή από τότε που άρχισα:

:smiley: