Worst Iron Maiden Song

Και η μεγαλυτερη πατατα των Iron Maiden ειναι…
(το Weekend Warrior αλλα για πειτε και σεις:lol: )

Έλα ρε το Weekend warrior είναι αρκετά καλό κομμάτι θυμίζει αρκετά Dickinson στο tattoed millionaire!!
Εγώ ψηφίζω Flash of the blade!

To Weekend Warrior τα σπάει!!!

Εγώ θα πώ οτιδήποτε από το Dance Of Death, εκτός από τα 4 πρώτα κομμάτια…

Como estais amigos…

Γενικά ό,τι να’ναι απ’την περίοδο 90-99… Ακόμα και το Fear of the Dark δεν μ’αρέσει…

80s ftw!

To virus ειναι κομματαρα…(Αποψη μου…)Το χειροτερο τους μακράν ειναι το Assasin…

Το χειρότερο τους τραγούδι είναι και από το χειρότερο τους δίσκο, Angel And The Gambler. Τελειωμένη ροκιά Ώ εθνικής.

Σοβαρευτείτε.

Το “Back in the Village” σε ποιόν αρέσει;

σε εμενα

να σκεφτειτε οτι στο πολ για τα χειροτερα τραγουδια τους υπαρχει το como estais amigos,educated fool kai virus.Φανταστειτε τι τεραστια μπαντα ειναι οι iron maiden.

Τεσπα ημουν αναμεσα hooks in you,weekend warrior kai apparition.TO weekend warrior exei kapoia ωραια ακουστικα μερη,το hooks in you εχει ενα πιασαρικο ριφ ενω το aparition φαινεται το πιο μουντο…

+1 με τον asyftao apo pano

Που είναι το “2ΑΜ” που είναι το “Can I Play With Madness” τέλος πάντων?

:?

Ψήφισα το χαμερπέστατο Angel and the gambler. Το Weekend Warrior είναι κόμματος. Ενα κλασσικό τους που δεν μου αρέσει είναι το Heaven Can Wait.

Ρε παιδιά, Flash of the Blade, Heaven Can Wait…δεν το κλειδώνουμε καλύτερα :stuck_out_tongue:

Πλάκα κάνω :stuck_out_tongue:

#-o Αφτγερσγκτ :? ε;

Βασικά το ρεφρέν είναι το θέμα. είναι τόσο σπαστικό που δεν το αντέχω με τίποτις. Σκεφτείτε το Heaven can waiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit. τι να κάνω αφου δε μ’ αρέσει.:dunno:

ρε Vic τι με μπερδεύεις με τα γερμανόφωνα? δεν τα κατέχω!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To πρωτο το χα υποψη απλα δε χωρεσε,το δευτερο αρεσει σε παρα πολλους…(σε μενα οχι ιδιαιτερα αλλα και παλι δε το θεωρω απ τα χειροτερα,απλα μετριο)

8O 8O

Dance Of Death , Pascendale , Journeyman…
Από τα καλύτερα κομμάτια που έχουν γράψει έβερ!!!
Μακάρι να τα παιζαν κάθε φορά.
Αλλά τα αδικούν και αυτά όπως και πολλά άλλα…:frowning:

+1:D

Με στεναχωρείς…:frowning:
Δεν πειράζει άποψή σου…:stuck_out_tongue: :wink:

Βασικά έχουν αρκετά αδιάφορα κομμάτια.
Από τα 3 τελευταία το χειρότερο είναι το Gates Of Τomorrow.
Άντε λίγο το ρεφραίν το σώζει…

Τι ειπες ρε αλητη!