Worst Iron Maiden Song

Και σε πήγαινα σα χρήστη…

Better watch out…

Μαλλον κανα Angel η το 2 Α.Μ. που ειπε καποιος πριν…
Αλλα επειδη ειμαι κα’ί’λας ψηφισα πως δεν εχουν κακα τραγουδια!:stuck_out_tongue:

FLash of the blade ρε?ντροπή…:-s

Back In The Village.

Wildest Dreams:thumbdown:

Δηλαδή από όλο το Dance of Death εσύ σαν χειρότερο τραγούδι ξεχώρισες αυτό? :stuck_out_tongue:

Δηλαδή ok, δισκάρα είναι για μένα και πάλι (:p) αλλά στην χειρότερη άλλο είναι το χειρότερο…

χμμ Για χειροτερο Μεηντεν τραγουδι ψηφιζω το The Assassin απο no prayer for the dying… δεν ξερω ρε παιδια, απλα μου φαινεται τελειως φτηνιαρικο…
Απο οσα εχουν ακουστει στο θρεντ τωρα… το Angel and the Gambler το γουσταρω τρελα, αλλα μου φαινεται πως το τραβηξαν ΠΟΛΥ σε διαρκεια στο δισκο, ενω το βιντεοκλιπ του δε βοηθα στο να το παρει κανεις σοβαρα.

Και οσοι ειπατε Επιστροφη Στο Χωριο… ντροπη σας!:stuck_out_tongue: θα σας καταδιωξω στο ονομα του Adrian Smith… :p:p

Το Gangland γιατί είναι στη λίστα??? Ήμαρτον!!!

Aρκετά από το πολλ είναι κομματάρες.

Αλλά εγώ θα διαλέξω την τελευταία επιλογή γιατί είναι γραφική και γουστάρουμε. Εμείς οι Maiden δεν έχουμε ασχημα τραγούδια

θα ελεγα το assasin . μεγαλη πατατα .

Το αστείο είναι οτι το Virus είναι απο τα καλύτερα κομμάτια τους!

Τι να σου πω,γουστα…εμενα δε μου καθησε ποτε καλα:dunno:

Nαι καλά, εννοείται ρε συ! Παίζει να είναι και το αγαπημένο μου απο Blaze!

λυπηθείτε μας.κάτι.κάποιος.

bring your daughter…
weekend warrior
can i play…
oλο το virtual XI k’ το μισο no prayer for the dying:p
μετα το reunion δεν εχω ακουσει ολοκληρο δισκο για να πω
p.s. το x factor εχει κομματαρες και με τραγουδιστη(ο blaze δεν ανηκει σε αυτη τη κατηγορια:lol: ) θα ηταν στους top δισκους τους

περιμενω μπινελικια

Θα συμφωνήσω με Ρούντι . Ένα αυτό.
Δύο, το Amigos είναι σκατά, αλλά το Virtual μ’αρέσει πολύ.

Educated Fool μεγάλο τραγούδι. Σοβαρευτείτε. Και κλειδώστε τα ΆιρονΜέιντενΤόπικς.

Sorry αλλά… ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ

Κλασικός Smith.

Κανενα.Oι Iron Maiden ΔΕΝ εχουμε bad songs! :slight_smile:

Ουδείς άσφαλτος :lol:

Και άλλος ένας εδώ…