WOTAN 13/09/2008 στο Underworld (Heavy Metal ρε μ&$%*^!)))

[CENTER][/CENTER]

Απλά και λιτά. Πάρτε τα ξίφη σας κι ελάτε…

Και νόμιζα ότι έλεγε Watain και τσάμπα οι σαμπάνιες.

Χα, κοντά έπεσες… :stuck_out_tongue:

Ωραια πραγματα…!!

Αμα ερχονταν και Θεσσαλονικη θα ηταν ακομη ωραιοτερα…!!

ox παιθενω.ρεεεεεεεεεεεεεεεε .πολεμοςςςςςςςς.το γεγονος της χρονιας.επιτελους δεν τους ειχα δει την προηγουμενη.πωπωπωπω.ο οντιν να σας ευλογει.ενταξει δεν υπαρχουνε λογια.αχχχχχχχχχχ.

Κοίτα άμα είναι να χύσεις κιόλας τουλάχιστον όχι πάνω μας, :stuck_out_tongue:

εισητηρια ποτε βγαινουν ποσο κανουν και απο που?

Θα ειμαστε και εκει!!!

Πλάκα κάνεις έτσι?

λοιπον 1) Παρακαλω θερμα οποιον μπορει να ερθει.δεν λεω γιατι.οποιος ερθει θα καταλαβει γιατι.αληθινο μεταλ αχχχ.black conqueror ρεεεε. καλα δεν ρωταω για σετλιστ.να παιξουνε και κανα μανογουορ λεει χοχοχοχ.
2) ναι ρε γιγαντα απο πανω δεν ξερω ποτε και που και ποσο εχουν τα εισητιρια.τι με σνομπαρεις τοσο χυμα?
10 χρονια παω λαιβ και δεν ξερω για το συγκεκριμενο.οκ θα βρω εξω απο το μαγαζι αλλα εγω ρωτησα κατι πιο συγκεκριμενο.ξεκαβαλα το αλογο.θελω και γω να το καβαλησω
3¨) ερχονται οι wotannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn .θεε μου σευχαριστω.
4) τελος ερχονταιιιιιιιιιιιιι.ετσι απλα.και μονο εγω να ειμαι εκει θα τα σπασω ολα.

Εγω θα πάω, γιατι κάποιος είπε θα κεράσει μπύρες :-k

σε εκανα ανττττττττττττ

Ωραία, το βραδάκι, θα φύγει το κοτσομπολιο :smiley:

#-o #-o

Την μέρα που αυτοί θα παίζουν στη χώρα μου, εγώ θα βρίσκομαι στη δικιά τους… :?

Δε σε σνομπάρω φίλε μου, απλά μου φαίνεται περίεργο που ρωτάς για εισιτήρια. 30 άτομα, θα είμαστε.φοβάσαι μην εξαντληθουν κιόλας?Όσο για την τιμή, δε νομίζω πάνω από 10-12 ευρώ…

Αν είναι τέτοια η τιμή θα έρθω κι εγώ :slight_smile:

Carmina Barbarica ρε!

Και εγω που δεν χανω τετοια lives θα ειμαι φανταρος. Να ηταν ποιο αργα θα πηγαινα αλλα μαλλον θα ειμαι σε περιοδο μετάθεσης. Βλεπουμε. Τουλαχιστον να παρω αδεια για Up the hammers !!!

αν εχει 10 ευρω τους χαριζω αλλα 20 να πιουνε και καμια μπυρα χαχαχα.αν δεν κανω λαθος πεφτει και gary moore εκεινη την μερα.γουσταρω.μονος μου θα παω.ο τρου μεταλος σηκωνει το σπαθι της σαρδονιας υπερηφανειας και με γλαφυρο ξεσπαθωμα καταρουπωνει τους σκυλατζες.χαχαχαχαχαχαχα.ειμαι θεος οεοεοεοε:lol: :lol:

ναι ρε φιλε που τετοια τυχη

μαλλον θα ερθω και εγω…-HAIL-